Zdraví

Zdraví => Biorezonanční přístroje => Téma založeno: Craft Úterý, 21.11.2017, 01:20Název: Aktualizace programu Craftgen FQw
Přispěvatel: Craft Úterý, 21.11.2017, 01:20
Pro stažení klikněte na nápis verze programu. Stažený zip soubor rozbalte, spusťte instalátor a dále postupujte dle pokynů v něm obsažených.
Zálohu databází a frekvenčních sestav není potřeba před spuštěním instalátoru s aktualizací provádět, aktualizuje se pouze samotný program.
Pokud netušíte jakou verzi aktuálně používáte, toto snadno ověříte přímo v programu v nabídce Info - O programu, kde je zobrazeno číslo jeho verze. Je doporučeno používat vždy nejnovější verzi programu.

Důležité:
Přístup k souboru je chráněn heslem. Pokud Vám přístupové heslo nebylo doručeno, stačí zaslat žádost o zaslání hesla na email craftgen@email.cz

Upozornění:
Jedná se pouze o aktualizaci samotného programu, nejedná se tedy o instalátor celého programu, který je ke každému přístroji dodáván na instalačním médiu, proto je nutné před aktualizací mít program Craftgen FQw nainstalovaný na svém počítači.
Pro rozbalení zip souboru a spuštění instalátoru je potřeba heslo, které bude zasláno emailem na vyžádání. Toto heslo je doporučeno si uschovat pro další aktualizace programu v budoucnu. Další aktualizace již budou přístupné ke stažení pouze z programu Craftgen FQw přes nabídku Info - O programu - Aktualizace: Zobrazit, čím se automaticky otevře stránka umožňující stažení aktualizace, pokud bude nová aktualizace dostupná.


Název: Re: Aktualizace programu Craftgen FQw
Přispěvatel: Craft Úterý, 21.11.2017, 01:20
Aktualizace na verzi 1.004

Rozšiřuje možnost programu provozovat 2ks plasma přístroje Craftgen PCL na oddělených kanálech. Ve výsledku je tak možno obsluhovat nezávisle dva plasma přístroje Craftgen PCL z jednoho počítače a jednoho obslužného programu, kdy každý přístroj může používat jinou frekvenční sestavu a tím zkrátit dobu generování potřebných frekvenčních sestav na polovinu nutného času. Lze také, aby oba připojené přístroje generovali společně stejnou frekvenční sestavu a díky tomu se zvýšil dosah.

Upozornění:
Pro správnou funkčnost je však nutno oba přístroje Craftgen PCL k počítači připojit pomocí speciálního rozbočovače, který lze zakoupit přímo v eshopu http://craftgen.eu/eshop/index.php/rozbocovac-c-pcl-p52 (http://craftgen.eu/eshop/index.php/rozbocovac-c-pcl-p52)