Zdraví

Zdraví => Biorezonanční přístroje => Téma založeno: Craft Pondělí, 16.01.2012, 23:39



Název: Úprava programu pro Craftgen PC Zapper
Přispěvatel: Craft Pondělí, 16.01.2012, 23:39
Postup pro zvětšení okna a zlepšení tak čitelnosti obslužného programu přístroje CPZ:

1. Klikneme levým tlačítkem myši na ikonu obslužného programu na ploše monitoru. Poté klikneme pravým tlačítkem myši a z roletky vybereme položku Vlastnosti.

2. Dále vybereme v zobrazeném okně čtvrtou záložku z leva s názvem Písmo a vybereme druh písma Lucida Console a zatrheme položku Tučné písmo a zvolíme velikost písma 14, případně dle vlastního uvážení. Lze později stejným způsobem změnit na jinou velikost písma.

3. Klikneme levým tlačítka myši na další záložku s názvem Rozvržení a nastavíme tyto doporučené údaje:

Vyrovnávací paměť zobrazení:
Šířka: 60
Výška: 300

Velikost okna:
Šířka: 60
Výška: 38

* Uvedené nastavení je optimální pro netbook s velikostí displeje 10". Šířku a výšku okna je možné si totiž přizpůsobit dle vlastních požadavků. Nemělo by ale přesahovat přes velikost obrazovky monitoru. Např. u notebooku 14.1" je optimum š: 67, v: 52.


Pro další nastavení je nutno nejdříve odstranit zatržítko u položky Okno umísťováno systémem.

Umístění okna:
Vlevo: 4
Nahoře: 4

4. Klikneme levým tlačítka myši na další záložku s názvem Barvy a vyberem položku Pozadí zobrazení. Následně si můžeme vybrat ze zobrazených barev a výsledek ihned vidíme níže. Pro co nejlepší čitelnost je doporučeno si barvu písma (položka Text zobrazení) zachovat nebo nahradit původní šedou barvu za bílou a pozadí zvolit tmavě modré barvy, protože tato varianta je nejlépe viditelná a nejméně dráždí oči.

5. Vše musíme ještě uložit stiskem tlačítka Použít a následně stiskem tlačítka OK. Poté dojde k uzavření okna a při dalším spuštění programu pomocí zástupce na ploše monitoru se již program otevře ve vámi zvoleném zobrazení.