Zdraví

Zdraví => Biorezonanční přístroje => Téma založeno: Craft Středa, 27.02.2013, 03:45Název: Upgrade programu HSCraftgen
Přispěvatel: Craft Středa, 27.02.2013, 03:45
Dne 27.2.2013 byla uvolněna ke stažení nová verze programu HSCraftgen v1.2., která tvoří součást obslužného programu pro přístroje Craftgen PC Zapper a Craftgen PCL.

Instalátor je chráněn heslem, proto je nutno zaslat email na kontaktní adresu s uvedením typu přístroje a S.N. čísla zespodu přístroje.

Změny v nové verzi HSCraftgen v1.2:
• Přidán třetí sloupec pro výpočet Scalar Harmonic hodnot.
• Volitelný počet řádků zobrazených hodnot. Výchozí počet nastaven na 34. Maximum 999 hodnot.
* Jelikož je první harmonická a subharmonická stejná jako zadaná hodnota frekvence pro výpočet, zobrazuje se až od řádku číslo 2 a tudíž při výchozím počtu řádků 34 se zobrazí 35.
• Zatržítko s názvem Oktávy u Subharm. zredukuje počet řádků ve sloupci Subharmonické na minimum. Stačí jej pouze zatrhnout a stisknout tlačítko Výpočet. V případě vlastního výběru frekvencí, zatržítko Oktávy ponechat odtržené a stisknout opět tlačítko Výpočet, čímž se znovu zobrazí všechny původní hodnoty ve sloupci Subharmonické. Toto zatržítko nemá vliv na hodnoty ve sloupci Harmonické a Scalar Harmonic.
• Automatické mazání a tím nezobrazování hodnot pod 1.00Hz.
• Přidány posuvníky v jednotlivých sloupcích.
• Zmenšena výchozí velikost okna programu, aby šel bez problémů celý zobrazovat i na 10" displejích.

Postup:
Stáhněte si na svůj počítač požadovanou jazykovou lokalizaci, CZ (česká verze) nebo SK (slovenská verze). Po stažení zip souboru je nutno jej dekomprimovat (rozbalit) a spustit instalátor a řídit se pokyny v instalátoru.

* Pokud jste při původní instalaci obslužného programu neměnili cestu programu na disku a instalace byla provedena do standardního adresáře ProgramFiles, stačí pouze při dotazu instalátoru o instalaci do tohoto adresáře dát ANO. Pokud jste cestu instalace měnili, je nutno zadat cestu adresáře s původním programem.

CZ verze (http://image.craftcom.net/04_download/HSCraftgen1.2_cz.zip)

SK verze (http://image.craftcom.net/04_download/HSCraftgen1.2_sk.zip)