Zdraví
Neděle, 21.07.2019, 16:49 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
  Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 ... 15 16 [17]
241  Zdraví / Koloidní stříbro / Jak domácí výrobu KS kdy: Pátek, 04.04.2008, 21:47
Koukám, že jste na tom s časem jako já

Tak jsem konečně dodělal (chybí ještě potisk předního panelu s potenciometry) svůj generátor koloidního stříbra KSG2. Hodně mi pomohli nejen poznatky z druhého odbornějšího fóra, ale taky vaše praktické zkušenosti s generátory řady SG.
Generátor je schopen vyrobit již vysoce kvalitní KS bez známek zabarvování koloidu. Předností generátoru je hlavně snadné nastavení proudu pro různé délky elektrod a možnost vyrábět KS i v různých koncentracích a objemech
Když je proud velký je jasné, že koloid začne časem žloutnout, ale jednou se mi stalo, že jsem laboroval s proudem a různě jej měnil třeba z minima na max. a opačně. Výsledkem byl sice velmi rychle vyrobený naprosto transparentní kolid o koncentraci kolem 20ppm, ale nechal jsem jej neuzavřený v čisté průhledné kádince a do 24 hodin dostalo KS šedofialový nádech, což jsem ještě neviděl, takže žádná žlutá nebo hnědá, ale taková, když třeba používáte skleněné kapátko a časem se v něm vytvoří usazenina stříbra. Další várky už s přesně spočítaným (dle použitých elektrod) a nakalibrovaným konstantním proudem naprosto ok i po vícero dnech. A to jsem do toho chvílema cpal (z důvodu kalibrace) až 5 násobek správné hodnoty proudu

Tady jsou nějaké tech. parametry a foto:

KSG2


Tech. parametry:
- výstupní ss napětí: 200V (původně bylo 165V, ale radši jsem jej ještě trochu zvednul, ať je rezerva)
- manuálně a plynule nastavitelný konstantní proud s velkou přesností v rozsahu 0,6 až 5,5mA (lze ještě pomocí vestavěného trimru rozsah upravit, max. je 6,5mA)
- manuální nastavení signalizace konečné požadované koncentrace
- akustická a optická signalizace ukončení procesu
- automatická změna polarity elektrod i se signalizací funkčnosti přepínaní polarity
- optická kontrola probíhajícího procesu pomocí ocejchovaného vestavěného ampermetru a voltmetru (lze snadno i překalibrovat pomocí připojeného multimetru)
- manuální regulace rychlosti snadno odnímatelného míchadla v rozumném rozsahu
- snadné připojení multimetru pro kontrolu napětí a proudu pro případnou kalibraci na jiné rozměry elektrod a množství vody
- 3 volitelné rozměry roztečí elektrod snadno změnitelné.
- automatické ukončení výrobního procesu po cca. 3 min. (čas lze pomocí trimru upravit), od spuštění signalizace dosažené nastavené koncentrace (trošku tady zatím zlobí rušivé napětí při přepínání relé, ale to je detail - už je řešení na papíře, jenom upravit
Už se mi stalo, že jsem musel odejít a je hloupost proces přerušovat, tak se to automaticky i s prodlevou vypne.

Jedinou nevýhodou KSG2 je tady nutnost počáteční kalibrace a ocejchování měřáků a nastavení signalizace pomocí PWT metru pro dosažení požadované koncentrace, bez něj toho nelze přesně docílit a vyráběl bych cca. něco jako ty šunty na netu, ale i přes přemrštěný proud to žádný zabarvený koloid nedělá, ani se nic netvoří kolem elektrod.

Ještě nemám dodělaný potisk předního panelu, ale bude následovat

Takže už takový profi generátor na výrobu KS, který může hrdě konkurovat řadě SG a řekl bych, že jej i v některých věcech předčí

P.S. Jinak používám elektrody z Ag 99,99 průměru 2,5mm, ale mám i náhradní Ag 99,9 průměru 2mm a jejich výměna je otázka chvilky. Každopádně tloušťka 2,5mm je optimální i co se odolnosti proti deformaci týče. 2mm mi přijde ještě tenké a více jak 2,5mm zase zbytečně hrubé.
Nechal jsem si je dělat v Safině na zakázku i s dodaným certifikátem kvality, který už si označení certifikát opravdu zaslouží.

Craft
242  Zdraví / Koloidní stříbro / Jak domácí výrobu KS kdy: Neděle, 16.03.2008, 00:58
Vinc, petrlk, mirek:

Myslím, že nadpisy jsou dostatečně výstižné, když mi s kopírováním sem toho podstatného o čem jsme již na doktorce hovořili pomůžete, nebudu se zlobit a není to nijak v ničem omezeno
243  Zdraví / Koloidní stříbro / KS - způsoby jeho aplikace kdy: Neděle, 16.03.2008, 00:57
Shrnutí:
autor petrlk:

Řada lidí se mě dotazovala na doporučené dávkování KS. Tak jsem sepsal vše, co o tom vím, a tady Vám to předkládám:

Dávkování KS:
===========

Dávkování koloidního stříbra je kontroverzním tématem, na nějž existuje mnoho různých, často i diametrálně odlišných názorů. Poměrně stručný text, který má však přesto dostatečně široký záběr, je možné nalézt na: http://www.silvermedicine.org/silveruse2.html

Základní esencí výše uvedeného článku je že:
--------------------------------------------------  ---------------

* Chcete-li používat KS preventivně jako minerální doplňek, doporučuje se jedna polévkové lžíce koloidu o koncentraci 5 ppm denně ( = 75 ug Ag)

* Za jednu terapeutickou dávku je považováno 30 ml KS (o koncetraci se nezmiňují, takže budu předpokládat nejobvyklejší koncentraci 10 ppm. Nicméně není vyloučeno, že je míněno opět 5 ppm. To tedy odpovídá 300, resp 150 miligramům stříbra, dál budu všude počítat s 10 ppm ). Kolik dávek denně člověk přijme se výrazně liší v závislosti na přesvědčení konkrétního uživatele, nicméně většina uživatelů bere 3 - 4 dávky denně ( = 0.9 - 1.2 mg Ag). Koloid by měl být před polknutím držen v ústech po dobu 0.5 - 3 minut, aby došlo ke vstřebání Ag+ iontů ustní sliznicí (pozn: kyselina chlorovodíková v žaludku praděpodobně převede vetšinu Ag+ iontů, které se tam dostanou, do formy nevstřebatelného/neůčinného choridu stříbrného)

* Při léčení chronických, smrtelných a \"neléčitelných\" nemocí jsou používány mnohem vyšší dávky, a to až do množství 1 litru KS denně ( = 10 mg Ag). Tyto vysoké dávky jsou aplikovány po dobu 3 týdnů až 4 měsíců, někdy i déle. Například v případě chronických virových infekcí dochází k pozorovatelnému zlepšení až po podávání 475 ml KS ( = 4.75 mg Ag) denně po dobu 1 měsíce. V těchto případech je nezbytné používat koloid co nejvyšší kvality ( = koloid s co nejmenší průměrnou velikostí částic).

* Někteří uživatelé snaží dosáhnout co nejvyšší bio-dostupnosti Ag iontů/částic tím, že obchází zažívací systém (kde jsou Ag+ ionty likvidovány chlorovými ionty Cl-). Proto buďto vdechují aerosol vytvořený z koloidu pomocí nebulizéru, nebo dokonce užívají koloid intravenózně (to já bych se bál ...).

Dále se můžete dočíst:
"Zanícení proponenti užívání koloidního stříbra z řad výzkumníků i lékařů pili po 10 až 20 dní extrémní dávky (až 250 ml stříbra v koncentraci 250 ppm) jen proto, aby dokázali jeho bezpečnost. Po této kůře u žádného z nich nebyla zjištěna patogeneze zažívání, ani jiné subjektivní potíže."

250 ml stříbra v koncentraci 250 ppm odpovídá 62 mg Ag. K přijetí takovéhoto množství stříbra v koloidu o koncetraci 20 ppm by ho člověk musel vypít denně 3 litry, což je téměř nemožné.


Moje vlastní zkušenosti:
-----------------------------------

Já osobně jsem se při aplikaci KS na sobě nechal inspirovat následujícím příběhem, jenž mi byl dodán jistým nejmenovaným výrobcem generátorů KS ze Spojených Států (zvěřejnění takovéhoto příběhu na internetu je totiž v USA - světe div se - trestné, tuším že podle paragrafu o \"klamavé reklamě\")

Žena s metastázovanou rakovinou prsu. Měla několik tumorů o velikosti tenisáku ve střevech/vnitřnostech. Brala denně 2 litry 20+ PPM koloidního stříbra ( = 40 mg Ag/den). Během třech týdnů došlo ke zmenšení tumorů na velikost vatového kosmetického tampónu. Po šesti týdnech nádory úplně zmizely. Výsledky byly potvrzeny RTG vyšetřením. Nepodstoupila ani radioterapii ani chemoterapii, spoléhala se výhradně na terapii koloidním stříbrem.

Já jsem bral po dobu 7mi týdnů denně 1 litr KS v koncentraci 40 ppm (= 40 mg Ag/den) a nyní používám už po několik měsíců trvale 200 ml v koncentraci 20 ppm za den (= 4 mg Ag/den). (Moje tělesná hmotnost je - v důsledku mého onemocnění - 45kg). Nikdy jsem nezaznamenal žádné negativní vedlejší účinky. Úspěšně přežívám bez operace/chemoterapie/radioterapie všem infaustním ( =smrtelným) lékařským prognózám navzdory, ale zatím jsem se bohužel nevyléčil.


Nicméně jsou i uživatelé, kteří potvrzují pozitivní účinky KS už při mnohem nižších dávkách. Např. uživatel Craft popsal na fóru
http://diskuse.doktorka.cz/koloidni-stribro/archiv/530/ svoje zkušenosti s léčením chlamydiové infekce (http://image.craftcom.net//05_ostatni/CHP.zip takto:

"Právě úžasných výsledků jsem zažil při nasazení KS hned první měsíc jak jsem začal s Ag100 2x 5ml denně, tolik energie jsem dlouho nezažil a jakoukoliv fyzickou námahu jsem zvládal jako bych bral nějaký dopink. Každopádně teď už to není takové markantní a jsem na dávce 4x 5ml denně, ale stále poznám, když KS vysadím.\"


Firma Aurum Health, která dodávala produkt Ag100 (vysoce trvanlivé KS v koncetraci 10 ppm),
dává pro jeho užívání následující doporučení:
--------------------------------------------------  ---------------------------------------------------------

Způsoby užívání:

Roztoky koloidního stříbra se podávají orálně, místně, vaginálně, análně, nitrožilně, do svalů, k výplachu hrdla i jako oční a ušní kapky. Může být podáváno s použitím rozprašovače. Lze jej bezpečně používat v odpařovačích nebo zvlhčovačích vzduchu při infekci dýchacích cest.

* Vnitřní:

Koloidní stříbro se podává orálně při léčbě téměř všech obtíží. Roztok je vstřebáván z úst do krevního oběhu a následně do buněk. Někdy je potřeba roztok používat současně orálně a zevně, jako v případě akné. Stříbro je vylučováno ledvinami, lymfatickou soustavou a ve střevech.

* Dávkování:

- Maximální dávka, kterou je možno bezpečně přijímat:

Agentura Ochrany životního prostředí USA (EPA) zjistila, že denní dávka 325 mikrogramů koloidního stříbra je pro lidský organismus při hmotnosti 72 kg netoxická. Pokud je v jedné lžičce (5 ml) koloidního stříbra (koncentrace 10 PPM) obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme bezpečně používat 6 lžiček denně, jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Jestliže dítě váží o polovinu méně, přiměřená dávka bude asi 3 lžičky denně. Časem by si měl každý stanovit svoji individuální dávku s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav, používání jiných minerálních preparátů, např. koloidních minerálů, induviduální snášenlivost a ostatních faktorů.

- Kritická dávka:

Denní dávka stříbra, která by neměla být překročena v případě užívání dospělé osoby s tělesnou hmotností 72 kg je 1, 09 mg, tj. asi 100 ml koloidního stříbra označeného jako 10 PPM.

* Doporučený způsob užívání:

Dospělí:

- profylakticky: až 1 lžička denně (kolem 5 ml)
- při nachlazení, infekci, chřipce: 4x denně 1 lžičku (4x5ml)
- u dlouhodobých onemocnění: 2x denně 1 lžičku (2x5ml)
- pro zvýšení vitality: 6 lžiček denně (až 30 ml)
- jako prostředek podporující trávení: před jídlem cca 1 lžičky (1,5 ml)
- těhotné ženy a kojící matky po konzultaci s lékařem

Děti: Polovina dávky pro dospělé.

* Pročišťování organismu:

K pročištění organismu je doporučeno projít 21ti denní kúru koloidním stříbrem. Pro zvýšení a urychlení efektivity se po dobu trvání kúry nedoporučuje konzumace masa, ryb a vajec, výrobků chemicky konzervovaných a pochutin (cigarety, alkohol…). V průběhu trvání celé kúry se doporučuje pít nejméně 1 litr minerální vody denně, důkladně rozžvýkat přijímanou stravu a v rámci možností pamatovat i na trochu pohybu na čerstvém vzduchu. Doporučuje se též pít podmáslí pro obnovu střevní mikroflóry nebo užívat Acidophilus.

- Dávkování:

# prvních 5 dnů je doporučeno pít 5 ml denně (1 lžička denně)
# dalších 5 dnů 10 ml denně (2 lžičky)
# následujících 5 dnů 15 ml (3 lžičky)
# Kúru zakončíme užíváním 20 ml po 6 dnú.

* Vedlejší účinky:

Sporadicky se může objevit Herxheimerova reakce, která je vyvolána pročištěním organismu od nashromážděných toxinů, které v průběhu uvolňování se do krevního oběhu mohou způsobovat krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem (v tomto případě je vhodné doplnění prospěšných střevních bakterií konzumací jogurtu nebo acidofilního mléka, doporučuje se také pít větší množství vody, aby se zabránilo odvodnění) a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu. U osob přecitlivělých na stříbro se mohou mimo jiné objevit otoky, vyrážky, hnisání v očích a silná rýma.
244  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Pondělí, 02.07.2007, 16:34
Díky za vyčerpávající info, nicméně pořád mě zaráží jedna věc, jak je teda možné, když jsou všechny Biolazy nelicencované a jak uvádíte nefunkční kopie, že se mi ukázal vždy téměř shodný výsledek u dvou provozovatelů, o kterém jsem psal tady v příspěvcích a aby to nebylo málo, trefilo se vždy do zdravotního problému, potvrzeného klasickou medicínou? Pokud by přece docházelo pouze k náhodnému generování údajů, je velmi nepravděpodobná shoda na obou těchto Biolaz-Oberonech a navíc vůči lékařské zprávě. Možná by nebylo od věci si provést srovnávací test přímo na Metatronu nebo Aurum a všechny 3 měření mezi sebou porovnat.
Také mě zaráží, proč u jednoho člověka, kterého znám osobně, byly vždy body v rozmezí 3-4 po provedeném scanu i po několika návštěvách a ke všemu na jendom určitém orgánu a po nasazení ATB praktickým lékařem byl scan proveden znova a body byly v tomto případě v rozmezí 1-2, nejen co se onoho orgánu týče, ale i celého organismu. Kdyby to byla natolik nefunkční kopie, tak by přece k tomuto nemohlo vůbec dojít.

Craft
245  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Středa, 30.05.2007, 23:39
No s tím vyšetřováním a metaterapií na dálku jsem poněkud skeptický.
Nicméně jsem si před nedávnem udělal sám na sobě další srovnávací test na základě mě překvapivé informace, že diagnostika na Oberonu v případě mě známé osoby selhala. Test jsem dělal na dvou Oberonech (Biolaz-Oberon 11SM vs. Biolaz-Titanium Professional) a potvrdilo se mi opět, že to nemůže být náhoda, vzhledem k četnosti orgánů v těle, L a P strany lidského těla a znalosti mého problému i když jsem záměrně při vyšetřování obsluhující přístroje mystifikoval. Takže v mém případě diagnostika fungovala vždy dobře. Samozřejmě v bodech je tam mírný rozptyl i co se grafů týče, ale je to v přípustných mezích.

Craft
246  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Zapper kdy: Středa, 30.05.2007, 23:17
Moje kontaktní adresa je uvedena na stránkách, konkrétně http://zdravi.craftcom.net/kontakt.html  nebo na mateřských stránkách www.craftcom.net v poli kontakt. Neuvádím jej tady záměrně z důvodu spam robotů.

P.S. Tuším, že před nějakým časem se nejlevněji dala plasma trubice sehnat tady http://odeconica.narod.ru/RifeBareeng.html  , ale je to už nějakou dobu co jsem se po ní pídil, ale od té doby jsem jiné výhodnější nabídky nehledal.

Craft
247  Zdraví / Střípky / detoxikace kdy: Středa, 02.05.2007, 09:47
Ono je to dle mě také o tom jak je organismus schopen využít maximum i z toho mála co mu poskytneme. Asi ne u každého to bude fungovat a může zkolabovat nebo se mohou vyskytnout reakce z nedostatku některých důležitých látek pro procesy probíhající v těle. Každý má totiž ty rezervy jinak nastaveny, vím to podle sebe a je potřeba to dělat s rozumem a po malejch krocích.

Craft
248  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Zapper kdy: Středa, 02.05.2007, 09:39
To je základní zapojení zapperu od doktorky Clarkové. Jenomže tato frekvence je značně vysoká a dosti zužuje rozsah využití a účinnost. Přišla na to už i doktorka Clarková a začala používat nižší frekvence.
Jo detox je nutný, ale je to dost náročné, vím to podle sebe.
Jinak co to je u tebe radikální detox?

Craft
249  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Salvia kdy: Středa, 02.05.2007, 09:30
Nějak si nedovedu představit, že se dá vše potřebné zjistit pouze z ušního boltce nebo středu dlaně ruky.
Co se tím vlastně ve skutečnosti zjistí, celkový stav organismu? Ale není mi jasné jak tímto způsobem mohu odhalit dys nebo hyper funkci nějakého konkrétního orgánu.
Zajímalo by mě to trochu konkrétněji, protože jsem zatím o této metodě měření moc neslyšel.

PS. Jakým technickým způsobem je řešena analýza vhodnosti vzorku, to netuším.

Craft
250  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Zapper kdy: Středa, 18.04.2007, 03:01
Návrh už je nějakou dobu na světě, ale ještě jsem jej nedostavěl. Stále mi leží nedodělaný na stole.
Zapper o jedné frekvenci je celkem o ničem to souhlasím. Principu Rifeho frekvencí využívá i onen Oberon a LIFE, které jsou schopny řešit i tyto orgány jak jsem zjistil.

BTW. Jakou frekvenci a velikost napětí jsi konkrétně použil, tj. pouze zapper s pevnou frekvencí?

Craft
251  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Středa, 18.04.2007, 02:44
Dle mojich informací oficiálního prodejce pro CZ a SK republiku pro Biolaz-Oberon (prodej i základní zaučení) najdete zde http://www.harmonie-regencentrum.cz/  ing. Ernest, případně vám potřebné informace poskytne i p. Janečka.

Craft
252  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Salvia kdy: Středa, 11.04.2007, 21:54
Tak jsem se podíval, co že to je ten přístroj Salvia a zjistil, že to je vlastně EAV, viz. zde <a http://www.joalis.cz/salvia.html

Přiznám se, že popis tohoto přístroje na mě působí poněkud záměrně mystifikovaně. Osobně jsem absolvoval rovněž vyšetření na přístroji EAV a konkrétně se jednalo o měření na 40 bodech (obě ruce a nohy, viz. zde http://zdravi.craftcom.net/obrazky_images/meridiany.jpg).

Je zde akorát rozdíl v tom, že měření se provádí pouze na jednom bodě, což mi přijde poněkud nesmyslné, pokud vysloveně nehledám preparát přímo pro danou oblast, např. plíce.
Takže se jedná o další "modifikaci" přístroje EAV, nic víc, nic míň, využívající pouze principu měření el. odporu na jednotlivých bodech, jako je třeba tento http://shop.relaxuj.com/index.php?main_page=product_info&products_id=209
O EAV již píši v rubrice Biorezonanční přístroje http://zdravi.craftcom.net/bioapparatus.html

BTW. EAV má v sobě zabudován i Oberon.

BTW 2: Máte na mysli předpokládám tento přístroj Stimul http://www.volny.cz/dudavlad/elektro.html
on to totiž je i psychowolkman a dokonce i RTG, jak jsem mohl zjistit  Škleb
Všechny přístroje jako Stimul, Akudiast, Salvia a EAV využívají principu měření el. odporu na jednotlivých bodech, což je v podstatě trochu upravený ohmmetr.
Nicméně i tady je jisté úskalí, jak jsem mohl zjistit. Záleží údajně dosti na povrchu kůže a před samotným měřením by měla být měřená část těla zbavena solí a jiných příměsí obsažených v lidském potu a taky hraje velkou roli přesnost měření bodu a síla tlaku na tento bod.

Každopádně bych na toto téma uvítal názor někoho, kdo některý z těchto typů přístroje provozuje.

Craft
253  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Středa, 11.04.2007, 21:47
Odkaz na nějaké obsáhlejší technické info jsem již na stránkách uvedl, ale radši ho uvedu i zde <a http://www.harmonie-regencentrum.cz/novepristroje.htm

Každopádně vám nejsem schopen momentálně řící jeho konstrukční řešení, protože jsem jeho "střeva" zatím neměl možnost vidět a pochybuji, že to nějaký provozovatel umožní, byť už z obavy, že tímto přijde o záruku u přístroje za již nemalej finanční obnos. Natož aby bylo někde veřejně k dispozici schéma, to si pečlivě každý výrobce přístroje střeží.

Každopádně vám nic nebrání vyhledat nějakého provozovatele ve svém okolí a tento přístroj si sám na sobě vyzkoušet. Jelikož jste lékař a určitě je vám i znám váš zdravotní stav, o to více bude mít váš osobní test na Oberonu vypovídající hodnotu, protože si můžete lehce výsledky ověřit.

Ohledně přístroje Salvia jsem již odpověděl ve vlákně přímo k tomuto přístroji.

Craft
254  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Čtvrtek, 05.04.2007, 19:49
To mě těší, že se stále nacházejí i lékaři klasické medicíny, kteří jsou ochotni pomáhat lidem nejen za pomoci klasické medicíny, ale i pomocí prostředků alternativní medicíny a tvrdošijně ji neodmítají.

Pokud víte o nějakém podnikateli,
který by chtěl nezištně pomoci lidstvu, spojte mne s ním,prosím! erminka


Mám pouze kontakt na dodavatele pro CZ a SK republiku pro přístroje Biolaz-Oberon, který je rovněž i jejich provozovatelem.

Craft
255  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Oberon kdy: Sobota, 24.03.2007, 12:45
Celkem me zaujal pristroj Oberon a chci si na nej zajit, kvuli zdravotnim problemum, ale je to vubec bezpecne a na co si dat pozor?

Osobně za tu dobu co Oberon znám, jsem již absolvoval na přístroji Biolaz-Oberon 11SM více jak 10 sezení a myslím, že obavy jsou zbytečné.
Jediné na co výrobce upozorňuje je vyhnout se přímému střetu laseru s očima, ale tohle je pouze nutná bezpečnostní fráze pro všechny případy, protože takové přístroje musí používat laser s bezpečnou vlnovou délkou, stejně jako třeba laserové ukazovátko
Úraz el. proudem tady taky nehrozí, přístroj je napájen bezpečným napětím ze síťového adaptéru, což je patrno i z obrázku přístroje (jeho kompletu).
Neopdpustím si v této souvisloti jednu poznámku. V případě vyšetření přístroji používajících x-ray radiaci, jako jsou RTG nebo CT, které se hojně ve zdravotnictví používají už řadu let, nikdo ani v nejmenším nezaváhá a věří jak je to bezpečné, ale už si jaksi neuvedomuje, že čím je orgán hlouběji, musí být zákonitě i větší radiace pro pořízení čitelného rtg snímku, natož v případě CT. Někdy je holt lepší neznat ony podrobnosti

Doporučuji si dát pozor především na kvalifikovaného terapeuta, který přístroj Oberon provozuje. Spíše bych hledal někoho, kdo jej již delší dobu provozuje a má zkušenosti i z jiných oblastí léčby, protože naučit se základní obsluhu je otázka chvilky a spouštět přednastavený automatický test a následnou metaterapii zvládne každý, ale vyhodnocovat správně výsledky, číst v grafech a číslech, znát význam jednotlivých pojmů a vědět na co se zaměřit, to už chce znalosti a praxi. Bohužel takových je stále zatím málo.

Craft
Stran: 1 ... 15 16 [17]
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!