Zdraví
Pátek, 14.05.2021, 01:35 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
  Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 2 [3]
31  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Úterý, 21.12.2010, 15:55
Nevím, kde se vzala informace o libovolném místě těla pro měření podle Clarkové pomocí Syncrometeru. Clarková sama uvádí místo v okolí nehtu levého ukazováku, tam kde podle EAM je vyústění akupunkturní dráhy tlustého střeva. Má to určitou logiku, neboť množství parazitů, bakterií a virů v tlustém střevě je značné - to je ovšem moje úvaha a ne Clarkové.
32  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Středa, 19.05.2010, 14:03
A osnovu školení na Syncrometer jsem nedávno zveřejnil na svých stránkách www.mci.cz, kdyby to někoho zajímalo.

"Spravne tam ma bejt www.mici.cz a popis prednasky je na http://www.mici.cz/clanky/syncrometer.pdf"

Ano - takto je to správně a mici je zkratka pro Mimozemské Civilizace.
33  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Středa, 04.11.2009, 18:10
Školitel jsem byl já sám.
34  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Čtvrtek, 06.08.2009, 13:35
Tak základní školení na Syncrometer proběhlo za účasti cca 30 lidiček z ČR a SR (asi omylem jsem jej vedl).
Školení a info o EAM set dB také proběhlo a řeč se točí pořád okolo holografických obrazů, což jsou v mém pochopení frekvenční spektra. Nadále ale nevím, jak může vzorek být nahrazen svým holografickým obrazem, který se položí na jedinou desku otevřeného kondenzátoru v obvodu Salvie (nebo i Syncrometeru?)
35  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Pátek, 06.03.2009, 09:33
Díky Pape, dobrá úvaha. Spojit rozměry polepu 9x9 cm a frekvenci 30 kHz - jen nevím, jak do toho. A není také potřeba vzít v úvahu materiál? Může to být jen hliníková folie nebo i třeba běžný železný plech? Myslím, že dr. Clarková je především pragmatik a prostě jí ty rozměry vyšly jako nejlepší z mnoha dalších.

A nepůsobí při plate-zappingu spíše piezoelektrický jev - i když ten také většinou potřebuje dvě elektrody a ne jednu? Anebo stačí jako druhá elektroda - i když do obvodu nezapojená a od něj izolovaná - navlhčený papír nebo vrstvička vody?

Celý vyhodnocovací systém je přeci postaven na kladné zpětné vazbě a může tedy zesílit i velmi malé signály, které mohou vzniknout např. vlastním kmitáním vzorku...

Otázky, otázky - a od neděle začíná firma Zapper Syncrometry prodávat i v ČR.
36  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Čtvrtek, 12.02.2009, 16:47
Podobnou věcí - "otevřený" kondenzátor -  je asi ona plastiková miska na Salvii, pod kterou předpokládám vodivou desku, připojenou do obvodu Salvie přesně tak, jak říká dr. Clarková. To umožňuje vkládat do misky Salvie nejen reálné vzorky, ale i metavzorky (roztoky s informací o reálném vzorku), které v ampulích dodávají k Salvii.
Čím dál tím víc vidím, že Salvia je pouze zjednodušený Syncrometer se zjednodušeným ovládáním pro zaučené.
Nic ve zlém ...
37  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Zapper kdy: Úterý, 10.02.2009, 15:22
QAD

Jenom k tomu koloidnímu stříbru a zapperování. Bezesporu se užíváním KS vodivost těla mění a frekvence při zappingu se asi jinak po těle rozkládají. Testéři se Salvií - alespoň někteří - říkají, že KS by se vůbec nemělo brát dlouhodobě, pouze nárazově, neboť je to těžký kov jako všechny ostatní. Zřejmě tedy ovlivňuje měření se Salvií a zřejmě i s Oberonem.
38  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Úterý, 10.02.2009, 15:15
Díky - pdf s manuálem na Syncrometer mám taky.

Ale - napadlo Tě někdy vyzkoušet tzv. plate zapping podle dr. Clarkové? Což vlasně je propojení zapperu a testovacích desek, používaných pro Syncrometer. Pokud dáš na plate (neboli na "otevřený" kondenzátor!) např. vzorek jater z králíka a přidáváš postupně 1pF kondenzátory, pak je odstraníš a přidáváš postupně 1 mH cívky, tak projedeš všech 9 sekcí jater - každou zvlášť. A problém připojení "otevřeného" kondenzátoru do obvodu se Ti objeví u zapperu stejně jako u Syncrometeru. Takhle to má ta Clarková promyšlené a hlavně - vyzkoušené!

Mezitím jsem se dočetl, že u Syncrometeru nepotřebuješ akupunkturní body jako u Salvie, takže problematika napojení "otevřených" kondenzátorů do obvodu Syncrometeru se mi začíná vyjasňovat.
39  Zdraví / Koloidní stříbro / Re: Jak domácí výrobu KS kdy: Pátek, 06.02.2009, 11:18
Tabulka PE zmizela. Můžete mi ji dodat na adresu musicpra@vol.cz? Díky předem.
QAD
40  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer kdy: Pondělí, 02.02.2009, 13:21
Správně - je třeba znát biorezonanční frekvenci konkrétního parazita, bakterie nebo viru. Tedy buď máš reálný konkrétní vzorek, nebo jeho biorezonanční frekvenci. Z pohledu měření EAM metodou je to asi jedno a vyjde to na stejno. Až potud je to jasné a tyto biorezonanční frekvence jsou ve velké většině známé a obsažené mj. v dB EAM set v nějakém PC nebo notebooku. Už jsem se přihlásil na její školení.

Magie začíná, když se začíná mluvit o biorezonančních frekvencích v psychice člověka.

Ale zpátky ke vzorkům, nemáš náhodou představu, jak jsou "otevřené" kondenzátory neboli testovací plechy SYNCROMETERu elektricky připojeny do obvodu, když nemají druhou desku - elektrodu a jsou tedy otevřené? Překresluji si pořád dokola to základní schéma SYNCROMETERu a napadá mne jenom akupunkturní dráha - meridián - vedoucí skrze člověka - jako druhá "elektroda - deska". Bude to asi tím, že jsem dlouho experimentoval s létajícími kondenzátory - liftery - které měly jednu elektrodu na alobalovém polepu a druhou elektrodu na výšku nad ním měděný drátek. Kdyžs připojil cca 20 kV, tak to létalo. Tak ten drátek vidím v člověku jako meridián. Nebo to vidíš jinak? Úsměv
41  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Syncrometer a vzorky kdy: Čtvrtek, 29.01.2009, 14:56
Crafte! Nevím kde to bereš a jak znáš měření Salvií. Ve "vzorcích" pro Salvii jsou ve velké většině pouze informace vložené zřejmě do laktozy. Nejsou to organické vzorky a už vůbec ne kousky parazitů. Jedním vzorkem je například Agrese. Myslíš, že má nějaký organický vzorek?
Postavil jsem si pracovní hypotézu, že "vzorky" od Joalisu lze použít i pro Syncrometer. Teď si to pomalu ověřuji.
42  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Syncrometer kdy: Pátek, 16.01.2009, 14:06
Ahoj!
I v Česku se objevují přístroje SYNCROMETER podle původní koncepce dr. Clarkové. Navrhuji založit toto specielní téma a případně rozšířit i původní Craftův článek. Zdá se mi po prvních zkušenostech s oběma přístroji, že Salvia je zjednodušený klon Syncrometeru, ovšem později vylepšený o měřák a nastavování citlivosti a hlasitosti. Salvia má jeden měřící "kalíšek", Syncrometer 2 měřící desky. Podle mne je to zjednodušení. Jinak princip biorezonance, použitý pro měření u jednoho akupunkturního bodu, zůstává u obou přístrojů stejný. Otázkou zůstává, kde vzít měřící vzorky jako benchmark. Nemáte někdo schema Salvie nebo HW klíče, použitého pro připojení dB EAMset k Salvii? To by celý výzkum posunulo hodně dopředu ...
QAD
Stran: 1 2 [3]
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!