Zdraví
Pátek, 14.05.2021, 02:13 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
  Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Zdraví / Střípky / ATB protokoly kdy: Sobota, 24.01.2009, 14:01
Mě se zdravotní  problémy naprosto vymkli kontrole.  AM nějak nefunguje (možná jsem ještě nevyzkoušel všechno). Teď po dlouhlém váhání se pustil do Donta, je to na tři měsíce vím moc dobře co do sebe cpu, ale pořád lepší, než bejt na kapačkách, na nesmyslným penicilínu. Wheldonův  protokol, to je opravdu cesta do pekla. Marshalův je jasně přijatelnější, ale neslyšel jsem ani tady, o vyléčení, snad o úlevě, ale i ta by mi momentálně stačila. O Oberonu jsem zatím nic nezkoumal, těď jsem si něco přečetl a určitě bych to docela rád zkusil, možná mi spadne také čelist Úsměv. Minimálně jsem zvědav na porovnání diagnóz. Nasadil jsi mi brouka do hlavy, už nechci další LP. Podívám se raději, kdo v okolí Prahy s oberonem pracuje a hlavně je schopný to správně vyhodnotit. Dík , že jsi mě popostrčil  jinam. Člověk se veze s davem, který určité věci odsuzuje ani neví jak.
2  Zdraví / Střípky / ATB protokoly kdy: Pátek, 23.01.2009, 17:13
Už jsem tam za tebe trochu orodoval, alespoň přes to stříbro Úsměv
3  Zdraví / Střípky / ATB protokoly kdy: Pátek, 23.01.2009, 16:55
Ahoj Crafte , hodně dlouho jsem spíš sledoval pokusy na výrobu koloidního stříbra. Ještě na doktorce a pramenu zdraví, jeho měření a užívání. Mám už asi 8let zdravotní problémy, po stálém předhazování mé osoby psychiatrům.  Jsem nakonec všechny doktory obešel udělalo se spousta testů něco jsem i platil a už si nikdo nemyslí, že patřím na psychinu. Mimo jiné se objevila chronická borelie , která je aerobní bakterie a spousta dalších aerobních i bezkyslíkatých virů ,bakterií a problémů se štítnou žlázou. Podstoupil jsem klasické i alternativní léčby, zatím bez úspěchu. To o čem píšeš na svých stránkách v zásadě  souhlasím, teď do sebe cpu chemii samoléčbou podle různých protokolů, měním medikamenty a ještě to prolejvám stříbrem. O některých přístrojích, o kterých píšeš, něco vím a dá se akceptovat, že na tom něco bude, něčemu nevěřím vůbec, i když si myslím, že ty o tom také pouze informuješ. O onkologii se moc naštěstí zajímat nemusím, Doufám, že Petrlikovi , který léčí rákosku stříbrem se daří. To by klasická medicína určitě neskousla. Na stránkách borelie.cz , se strhla na tvé stránky, ostrá přestřelka. Docela by bylo zajímavé, pokud máš více času se do té diskuze zapojit. Já sice, nějaké zkušenosti o různých léčbách mám, ale na vyměňování názorů s lidmi, kteří se těm nemocem, také věnují  čas nemám . Nevím kam by to vedlo, ale třeba by to byl přínos pro všechny. Mick ( jsou tam ostří soupeři !!!)
Stran: [1]
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!