Zdraví
Čtvrtek, 23.03.2023, 08:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
  Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Zdraví / Biorezonanční přístroje / SW pro android kdy: Pátek, 07.09.2012, 22:34
Ahoj,
neexistuje nějaký frekvenční generátor (SW) pro Android, který je kompatibilní s txt soubory s frekvencemi přiložené k CPZ a PlasmaCraftu?

Možnost ovládat můj CPZ a Plasmu z tabletu/telefonu by se mi líbila. Neplánujete tuto funkčnost?
2  Zdraví / Koloidní stříbro / Re: Inhalační přístroj na KS kdy: Čtvrtek, 05.08.2010, 00:09
Ahoj,
přidám další typ ultrazvukového inhalačního přístroje - já jsem si pořídil Beurer IH50:

http://www.zdravotnipotreby.cz/co-vas-trapi/inhalator-ultrazvukovy-beurer-ih-50/

Jeho cena je o něco příznivější než Craftem doporučený inhalátor Compact Ultrasonic.

Základní vlastnosti:
relativně malé rozměry (lze držet jednou rukou)
není možno nastavit velikost částic aerosolu - v tom ale nevidím problém
chod na baterie - běžné AA baterie - celkem 4 - využitelnost na cestách
Chod na síťový adaptér - připojením síťového adaptéru do inhalátoru se deaktivují vložené AA baterie (bez zapojení síťového adaptéru do zásuvky 230V přístroj nelze spustit)
Síťový adaptér neslouží k dobíjení baterií
Příslušenství: 1x nástavec do úst, 1x dětská obličejová maska, 1x obličejová maska pro dospělé, síťový adaptér, povedený obal na přístroj a příslušenství
Inhalátor se automaticky vypne při vyprázdnění nádržky na inhalovanou kapalinu
nepotřebuje nebulizační kalíšek
snadná údržba
objem nádržky na inhalovaný roztok: 2-8 ml

Zatím jsem jej použil 3x na inhalaci cca 5 ml koloidního stříbra - zatím pozitivní zkušenost
3  Zdraví / Alternativní léčba / Re: Léčba draslíkem, aneb co může vyvolat draslíkový deficit kdy: Pátek, 16.04.2010, 00:13
Jo ten článek jsem četl už před léty. Otázka zní, kde se dá ten chlorid draselný v patřičné kvalitě sehnat? Poradí někdo?
4  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Craftgen PC Zapper kdy: Pondělí, 12.04.2010, 21:12
Nicméně CPZ není "čistokrevný zapper" jak jej zná většina lidí, ale vhodnější výraz by bylo spíše interface nebo převodník, který signál patřičně upraví a zkoriguje, více však neprozradím  Mrknutí

Pokud se tedy jedná o převodník, tak předpokládám, že pro funkci potřebuje být CPZ permanentně připojen přes USB a zvukovku k PC?

Inu proč ne - v tom nevidím problém, ono je asi zkrátka jednoduší naprogramovat obslužný program na PC (které má dnes prakticky každý a pro dotyčného zákazníka to neznamená dodatečné náklady), než navrhnout (a naprogramovat) za rozumný peníz obvod, který by měl dělat totéž co program na PC. Přístroj je pak jednodušší konstrukčně i uživatelsky a tedy potencionálně méně poruchový. I když PC, to je občas taky pěkná duchařina co se funkčnosti týče  Škleb
5  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Craftgen PC Zapper kdy: Pondělí, 12.04.2010, 20:57
Tak to jsem rád. Kvalita zejména integrovaných zvukovek není nic moc a co si budeme nalhávat, je to dnes neběžnější stav. Sám mám PC snad 6-7 let staré mírně modernizované PC (AthlonXP 2000, 1792 MB RAM, 22" LCD) a poněvadž hry nehraju, nemám potřebu upgradu - na to, co dělám, mi to stačí.

6  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Craftgen PC Zapper kdy: Pondělí, 12.04.2010, 17:38
Jenom doufám, že výsledný signál na CPZ není ovlivňován kvalitou zvukové karty?
7  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Craftgen PC Zapper kdy: Pondělí, 12.04.2010, 12:30
Děkuji za obsáhlou odpověď.

Moje potenciální tchyně vlastní Ravo Zapper, takže s ním mám určité zkušenosti. Ohledně účinnosti nebo neúčinnosti Ravo Zapperu nemohu moc sloužit, protože jsem relativně zdravý. Nicméně když jsem měl před cca 1 rokem mírně zhoršené jaterní testy, tak jsem se nechal celkem slušně vyzaprovat (ledviny, játra, lymfatický systém, několik parazitů, plísní apod a výsledky na testech po pár měsících již byly OK - nicméně jsem bral pár měsíců byliné extrakty na vícero orgánu (ledviny, játra, lymfatický systém), ořešák americký, oprášil jsem užívání koloidního stříbra, extrakt z grepových jadérek apod. Samozřejmě jsem to bral postupně, ne naráz :-) Takže nemohu s jistotou tvrdit, že za lepší výsledky jater může zapper.

Nicméně zapper (zapgen) a jeho princip mi z technického hlediska nepřipadá jako nesmysl a vážně uvažuji o koupi Craftgen Zapperu.

Na Craftgen Zapperu se mi líbí ta obsluha přes PC. Ovládání Ravo Zapperu je taková malá klikaná. Ta klikaná při nastavování Ravo Zapperu se dá přežít za předpokladu, že chcete využít stávajících předvoleb. Ovšem nastavování čehokoliv odlišného od továrního nastavení je poněkud méně pohodlné a věřím tomu, že většina uživatelů se výsledek svého snažení ani neodváží uložit (včetně mé potenciální tchýně) - čemuž se vůbec nedivím - návod je poněkud stručný a není zcela jasně popsáno co se stane když... .


Měl bych ještě dotaz na ten audio vstup - k čemu to v tom Craftgen Zapperu je? Craftgen Zapper využívá zvukovku PC k vytváření impulzů?

8  Zdraví / Biorezonanční přístroje / Re: Craftgen PC Zapper kdy: Čtvrtek, 08.04.2010, 23:49
Ahoj, mám dotaz ohledně Craftgen PC Zapperu.

Ty připravené sestavy jsou nazvány dle CAFL? Jsou zde i sestavy na vybrané běžné choroby a orgány jako např. virózy, angína, chřipka, rýma, játra, ledviny apod? Jde mi o to, zda při použití např. na angínu musím strávit pár hodin na internetu hledáním co by mohlo být příčinou (a co tedy nastavit), nebo zda jde v sestavách relativně jednoduše najít i řešení na relativně jednoduše slovně formulované problémy jako např. chřipka, bolest ledvin, slinivka, bradavice apod.

Samozřejmě chápu, že i relativně jednoduše slovně zadaný problém nemusí mít jednoznačné řešení.

• Generování frekvencí až na dvě desetinná místa  - Craftgen Zapper má opravdu takovou přesnost výstupního signálu?
• Možnost snadného vytváření harmonických a subharmonických frekvencí z primární frekvence uživatelem - o co jde? Jedná se o kolísání kolem nastavené frekvence (něco jako má Ravo Zapper)?

Je možno přibalený SW legálně užívat na více počítačích? - např. u mě, u rodičů, přítelkyně?

Ten audio vstup je tam k čemu? Přístroj jeho prostřednictvím vydává zvuky?

Délka záruky? Servis?

Stran: [1]
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!