Zdraví
Sobota, 08.05.2021, 13:16 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 kdy: Úterý, 24.03.2015, 15:14 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Internet je sice plný polovičatých rad o tom, jak je důležité odstranit těžké kovy, ale jak je opravdu účinně a spolehlivě z těla v domácích podmínkách odstranit se již bohužel nedozvíte.
Dávám sem proto návod na jednoduchou domácí a hlavně velmi účinnou detoxikaci, čili jak se zbavit těžkých kovů z těla, čili uvolněním přímo z buněk, na čemž právě mnoho pokusů o detoxikaci těžkých kovů z organismu selhává, pokud se nenacházejí přímo v trávicím traktu. Nejedná se o žádné šamanské zaříkávadla a podobné nesmysly, ale o fakt, který byl jedním všímavým a zvídavým zahraničním lékařem objeven spíše náhodně. Ano, jsou to zrovna ty náhody, které mnohdy přivedou na svět průlomové objevy a pro moderní vědu jenom dosti těžce stravitelné skutečnosti, že se něco vytvořilo náhodou a ne podle přesných vědeckých postupů  Smích
Kamarád coby detox. poradce má s tímto způsobem odbourávání těžkých kovů již také několikaleté nemalé zkušenosti. Jelikož ani mě se těžké kovy nevyhnuli, právě coby pozůstatek amalgámových zubních výplní z minulosti a jelikož se těchto zátěží nejde jen tak zbavit ani po odstranění těchto výplní, tak mi doporučil jednoduchou a musím uznat, že velmi účinnou, ale také citelnou (pokud se to s dávkováním nepřežene) metodu.
Základem je celkem opomíjená bylina Koriandr, známá spíše každému jako koření. Sice se používá i na různé neduhy, ale málokdo ví, že dokáže velmi účinně uvolňovat z těla těžké kovy. Optimální je si z ní udělat kapky na bázi lihu (výluh) v poměru 1:10 a koření se prostě jenom namele na tříštivém mlýnku a hodí na 2-3 týdny do lihu a nechá potmě odstát a pak se přecedí. Pozor pak na potřísnění, neboť se velmi dobře vstřebává do těla i kůží a účinek se dostavuje do několika minut po požití (vnitřně i vně).
Upozornění: nikdy a opakuji nikdy si tady nehrát na hrdinu a dát si toho rovnou malou štamprli, protože můžete riskovat i velmi vážný stav, kdy se velmi rychle začnou kovy z těla uvolňovat a můžete skončit i ve špitále. Takže vždy začít na 3 kapkách a pak velmi pozvolna navyšovat.
Další důležitá součást je právě Chlorella, čili užít současně 5-7 tablet, která uvolněné kovy absorbuje a vyjdou pak stolicí ven. Kovy ale neodcházejí ven potem, ani močí, pouze přes žluč, čili trávicím traktem. Kdyby se Chlorella jako absorbent nepoužila, těžké kovy by se opět vstřebali zpátky do organismu. Zase pouze samotná Chlorella je celkem o ničem, pokud se těžké kovy z těla neuvolní a nedostanou se do zažívacího traktu, protože je z buněk nedokáže vychytat a slouží pouze jako absorbent.

Kamarád má odzkoušeno a vyměřeno, že tato jednoduchá metoda tahá spolehlivě hliník, rtuť a další těžké kovy z těla.
Nějaký všeobecný pokec o koriandru třeba tady:
http://www.prostezdravi.cz/bylina-koreni-koriandr-jako-lecivka/

Moje zkušenosti:
Kamarád mi dal k otestování origo přípravek, který má již vše potřebné v sobě (koncentrát koriandru a chlorelli), viz. http://www.iherb.com/Planetary-Herbals-Cilantro-Heavy-Metal-Detox-4-fl-oz-118-28-ml/20830
tak jsem to dle jeho rady začal užívat a celkem ok. Dávkuje se kapátkem, které je součásti vršku lahvičky. Nejdříve jsem dal jedno kapátko 2x denně, další den 2 kapátka 2x denně a třetí den jsem se rychle zabrzdil na 3 kapátkách jednou denně a velmi rychle se vrátil ke 2 kapátka 2x denně. Nástup u dávky třech kapátek byl dosti rychlí a jelikož ony těžké kovy se mi usídlili právě na mozku, což je v případě amalgámových výplní celkem běžné místo, tak jsem zpočátku začal pociťovat divný pocit na čelních dutinách, který velmi rychle přerůstal v silnou bolest hlavy (čela a obou spánků). Tak jsem rychle, jako první pomoc doporučenou kamarádem v případě potíží dal do sebe 7 tablet Chlorelli a velmi rychle se to zmírnilo na únosnou mez až to po cca. hodině odeznělo. Podotýkám, že to není záležitost na 14 dní. Vše samozřejmě záleží, kolik těžkých kovů v sobě každý má. Zpočátku jsou reakce vždy velmi citlivé na dávkování, později jak je již kovů v těle méně lze dávky navyšovat a reakce jsou již spíše minimální nebo žádné.

Za sebe mohu potvrdit, že to funguje a to velmi dobře. Je to věc, která je dosti důležitá a zatím takový jednoduchý prostředek na domácí detoxikaci těžkých kovů tady chyběl  Mrknutí

 22 
 kdy: Pondělí, 12.01.2015, 17:52 
Založil Craft - Poslední příspěvek od zdenka83
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s výrobou mastí a ostatní kosmetiky z koloidního stříbra?
Jelikož vyrábím i domácí bio kosmetiku, tak by mně nějaké věci zajímaly.
Hlavně, zda když do například krému, který se skládá z olejů, másel, éterických olejů, bylinek, vitamínu E (acetát) přidám KS, zda se tím neovlivní jeho účinnost. Aby se to spojilo, tak chci použít emulgátory (Glyceryl stearate citrate, emulgátor č.3).
Pak mne napadá ještě ústní voda z KS, do které bych přidala éterické oleje mátu a tea tree oil, tak opět, zda to nemůže udělat nějakou neplechu.
Kosmetiku běžně vyrábím v nerezových miskách a s nerezovým nádobím, tak to asi taky s KS nepůjde, co?

Předem děkuji za jakékoli nápady a připomínky...

Zdenka


 23 
 kdy: Neděle, 16.11.2014, 02:04 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Toto doporučení se týká především lidí, kteří umějí pracovat s energií (léčitelé) nebo vnímavějších a citlivějších jedinců, aby přístroj Craftgen EMG http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/craftgen-emg-p48  nepoužívali okamžitě na svůj maximální výkon, který se aktivuje přepínačem s označením P do polohy II a vytočením potenciometru na zadním panelu přístroje na maximum. Může totiž u nich dojít k příliš rychlému nabití až s efektem přebití. V případě přiložení ruky nad vrchol kuželového zářiče nejdříve pociťují silnou tepelnou energií, která u nich vyvolává až brnění končetin. Pokud i přesto tento maximální výkon nezmění na minimální a nenavyšují jej velmi pozvolna, může tady dojít až k efektu přebití, což může nastat již po několika hodinách od uvedení přístroje do provozu, nehledě na místnost v bytě nebo domě, kde se přístroj nachází, což může u nich vyvolat až nepříjemné stavy v podobě bolesti hlavy, zvracení, malátnosti a jiné. I při okamžitém vypnutí přístroje, který byl v provozu na svůj maximální výkon několik hodin, trvá až 24 hodin, než se silně prosycený prostor energií vrátí k normálu, stejně tak jejich fyzická reakce na tento stav přebití. Většina lidí by neměla tyto stavy nijak pocítit, ale přesto je doporučeno vždy zvedat výkon v případě nutnosti postupně. Rozhodně by se na maximální výkon nemělo přistoupit dříve než po 3 týdnech používání přístroje a už vůbec jej nepoužívat v případě umístění kuželového zářiče přímo pod postel, protože může vyvolat až nepříjemné velmi živé sny. Při minimálním výkonu naopak často vyvolává příjemné sny.

Rovněž v případě lidí, kteří používají ke své práci virgule, by je neměli používat v ošetřeném prostoru s přístrojem Craftgen EMG, neboť může správnou funkčnost těchto virgulí ovlivňovat a v případě 2ks drátových virgulí ve tvaru L může docházet až k jejich "slepení", pokud se přístroj používá na největší výkon a jejich správná funkčnost je obnovena až mimo dosah přístroje.

Mějte prosím na paměti, že větší výkon přístroje je primárně určen k pokrytí většího prostoru nebo silných geopatogenních zón, na které nestačí ani klasické orgonity.

 24 
 kdy: Úterý, 14.10.2014, 08:55 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Rad
Chlorid draselný užívám dlouhodobě každý den v množství 2,5 gramu v jedné denní dávce. Je trochu agresivní na ledviny, proto je nutné ho rozpustit ve větším množství tekutiny. Cítím se lépe, protože mám vysoký krevní tlak, který KCL snižuje. Ale pozor, dát z dosahu zejména malých dětí, protože vysoká dávka KCL pozřena zejména omylem může zabít.

 25 
 kdy: Pátek, 10.10.2014, 01:44 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
db04_10102014.exe

Databáze frekvencí CAFL v češtině se sestupným řazením frekvencí. Překlad byl vytvořen pro přístroje Craftgen PC Zapper a Craftgen PCL. Jedná se o samorozbalovací archív, kdy rozbalenou složku (databázi) stačí pouze nakopírovat do adresáře Data u obslužného programu pro Windows. U obslužné aplikace pro Android je nutno nakopírovat rozbalenou složku na micro SD kartu, čili "Craftgen FQ\Data".

 26 
 kdy: Pátek, 10.10.2014, 01:43 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
db03_10102014.exe

Databáze frekvencí CAFL v češtině se vzestupným řazením frekvencí. Překlad byl vytvořen pro přístroje Craftgen PC Zapper a Craftgen PCL. Jedná se o samorozbalovací archív, kdy rozbalenou složku (databázi) stačí pouze nakopírovat do adresáře Data u obslužného programu pro Windows. U obslužné aplikace pro Android je nutno nakopírovat rozbalenou složku na micro SD kartu, čili "Craftgen FQ\Data".

 27 
 kdy: Neděle, 14.09.2014, 10:40 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Další úsměvný pokus se smyšleným tvrzením působnosti až na vzdálenost 3m  Kroutím očima Proč ne rovnou 5, 10 nebo 15 metrů, na co tady troškařit Smích To už nemá smysl ani komentovat, snad pouze to, že uživatel celkem riskuje zničení napojeného zapperu a nedivím se, že výrobce onoho zapperu upozorňuje na možnou ztrátu záruky. Tohle je pouze napojení obyčejné plasma koule určené pro dekorativní osvětlení na zapper. Nic víc, nic míň, ale kdo chce kam...  Mrknutí

 28 
 kdy: Neděle, 17.08.2014, 22:47 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
db02_18082014.exe

Databáze Solfeggio frekvence. Jedná se o samorozbalovací archív, kdy rozbalenou složku (databázi) stačí pouze nakopírovat do adresáře Data.

 29 
 kdy: Neděle, 17.08.2014, 22:45 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
db01_18082014.exe  

Databáze frekvencí H.Clark - konverze Scalar Harmonics. Jedná se o samorozbalovací archív, kdy rozbalenou složku (databázi) stačí pouze nakopírovat do adresáře Data.

 30 
 kdy: Sobota, 16.08.2014, 13:43 
Založil Drta.tom - Poslední příspěvek od Craft
Aplikace Craftgen FQ byla před pár dny dotažená do finální podoby a bude dostupná od 1.9.2014 v prodejní variantě C u přístroje Craftgen PCL http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/plasma-generator-a29
jako součást dodávaného počítače s operačním systémem Android. Pro lepší představu náhledy hlavních obrazovek:

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!