Zdraví
Neděle, 20.09.2020, 23:44 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
 71 
 kdy: Pondělí, 04.11.2013, 08:34 
Založil Craft - Poslední příspěvek od icosom
Dobrý deň,
na internete som našla jeden prístroj, ktorý je zdravotnou pomôckou, certifikovanou a nápadne pripomína princíp zapperu. Možno sa mýlim, preto prosím o porovnanie a názor.

http://www.cefaly.sk/index.php

Ďakujem.

 72 
 kdy: Pondělí, 26.08.2013, 02:57 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Aby takových jen těžko uvěřitelných skládaček nebylo málo, byl mi zaslán na email další kousek (obrázek níže), dokonce i s velmi odvážným návodem k použití, kde se autor návodu dokonce odvolává na údajný výzkum a nezdráhá se při tom ani krást. Bohužel již z návodu je patrné, že autor návod poskládal z informací, které si přisvojil především z výzkumu jiných. Očividně se jedná o velmi snaživého autora této skládačky, protože se nezdráhá ani použít některé mé citace a texty a dokonce mu nečiní ani sebemenší problém si přisvojit grafické znázornění generování polí plně funkčním jednoelektrodovým plasmovým generátorem, který tyto pole je schopen opravdu generovat. Asi netuší, co onen symbol ©  a text "všechna práva vyhrazena" uvedený na stránkách http://craftgen.cz , ze kterých tak snažně opisoval vůbec znamená a také pojem duševní vlastnictví mu bude rovněž utajen. Právní normy již na takovéto neoprávněné přivlastňovací počiny poctivé práce druhých již pohlížejí poněkud jinak, viz. pojem duševní vlastnictví http://cs.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1evn%C3%AD_vlastnictv%C3%AD

Již z grafického znázornění polí je tady jasně patrno, že originální obrázek byl zde jednoznačně zcizen.
ORIGINAL_img - originální obrázek, viz.  http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/plasma-generator-a29
FAKE_img - padělek původního obrázku

Rovněž pro lepší představu o solidnosti této skládačkové firmy s.r.o. je možno porovnat původní text na stránkách http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/plasma-generator-a29
ORIGINAL_text - originální text
FAKE_text - opsaný text slovo od slova v návodu ke skládačkové napodobenině

Když už nám tito fiktivní výzkumníci maskující se za hlavičkou firmy s.r.o., neboli s ručeným omezeným, jak je v ČR oblíbený způsob podnikání, až tak nestoudně opisují a snaží se pouze přiživovat na práci druhých, tak tady nezbývá než představit, co ve skutečnosti vlastně "vyzkoumali" a vytvořili. Svou představu o solidnosti takových "výzkumníků" si již pak udělá každý sám.

1. Onen velký a placatý kulatý objekt není nic jiného než obyčejný plasma disk o průměru 30 nebo 40cm v modrém, nebo oblíbenějším zeleném provedení, viz.
http://www.licht-produktiv.de/EUROLITE-plasma-disc-30cm-green
nebo
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=plazma+disk&min=&max=&o=3&m=f&f=6

2. Na obrázku je zvuková karta výrobce Muse Audio http://www.muse-audio.com/muse-mini-24bit-192khz-coaxial-optical-usb-input-dac-headphone-out-36.html
která je, jak je již u takových skládačkových šamanistů zvykem pouze přelepená nálepkou s jiným logem.
* Mimochodem tuto a mnohé jiné externí zvukové USB karty jsme před časem také testovali a ačkoliv její pravý výrobce u ní papírově uvádí již poměrně zajímavé parametry, bohužel přesto, že se jedná o externí zvukovou kartu má nemalé problémy s udržením si přesnosti přehrávání jednotlivých frekvencí díky značným překmitům a problém neodstraní ani dodatečné kvalitní externí napájení. Rozdíl tady může být skokově až 70Hz. Tady ji doslova drtí i obyčejné integrované zvukové karty v počítačích staršího data výroby. Tak mizerná kvalita je snad již pouze u klíčenkových USB zvukovek noname čínských výrobců. To jen tak na okraj o kvalitách této nepovedené externí zvukové karty.

3. Frekvenční generátor

4. Až 3 ks napájecích adaptérů. U těchto pochybných skládaček je snadným vodítkem také nutnost napájet každý díl samostatným napájecím adaptérem, jinak se zázrak konat nebude. Ale i tady si tento povedený výrobce našel své alibistické zdůvodnění.

Dalším neméně zajímavým počinem je používání placeného programu jiného výrobce u této skládačky. Skutečný autor programu totiž pro jeho registraci používá běžně uživatelovo jméno a tato licence není přenosná na jinou osobu, ani se nejedná o tzv. multilicenci. V případě, že by se jednalo o nelegální kopii programu, vystavuje se tak uživatel takovéto skládačky nevědomě i možnému postihu.
* Pokud při spuštění obslužného programu použitého u skládačky na obrázku, uvidíte na úvodní obrazovce nápis License To: Jayme Hunt nebo jiné exotické jméno, jedná se zcela určitě o nelegální kopii programu. Nápis License To: je vidět vždy i po spuštění hlavního okna obslužného programu a je zde uvedeno i jméno osoby, na kterou je program registrován, čili jméno vlastníka licence.

Bohužel tyto těžko uvěřitelné skládačky spadají pouze do kategorie světelných dekorací a musím v tomto případě souhlasit i s příznačným názvem jednoho antireklamního videa jiného českého výrobce dvouelektrodového systému, které je zaměřeno bohužel proti všem jednoelektrodovým systémům. V případě těchto jen opravdu těžce uvěřitelných skládaček se nejedná o nic jiného než neskutečně předraženou světelnou dekoraci napojenou na nějaký frekvenční zdroj, vhodné leda tak na diskotékovou párty, kde bude určitě zajímavým zpestřením.

Doporučuji být proto nejen v případě takových to podvodných skládaček velmi obezřetný a vždy si nejdříve ověřit reference takového výrobce a prodejce, nejlépe prostřednictvím uživatelů, kteří mají s jakýmkoliv přístrojem v alternativě praktické zkušenosti a nenechat se pouze zlákat na slova takových nesolidních prodejců. Mnohdy si tak můžete ušetřit zklamání a nemalé finanční výdaje.

BTW. Tento povedený výrobce má také velkou zálibu v přelepování původního názvu výrobku svoji nálepkou a vydávání jej za svůj výrobek pod vlastním smyšleným názvem, samozřejmě již i s patřičně vylepšenou novou cenou Úsměv Jedná se o základní prodejní variantu rádoby diagnostického přístroje čínského výrobce, známého pod názvem Quantum Resonance Magnetic Analyzer, který lze zakoupit prostřednictvím prodejního portálu ebay.com, kde zřejmě i tyto přístroje nakupuje za cenu začínající na cca. 85 USD (1 700kč).


* Pro zvětšení obrázků, stačí na náhled obrázku pouze kliknout levým tlačítkem počítačové myši.

 73 
 kdy: Sobota, 24.08.2013, 18:51 
Založil ivanail - Poslední příspěvek od ivanail
  Co??? hledám frekvence na Wolbachii, Anoplasmu, pro zapper i plazmu
Clonofchis Sinersis rozsah pro zapper
kdo pomůže? třebas i jen odkazem kde dohledat-  Kroutím očima
děkuji za zlatíčka ochotná pomoci Polibek

 74 
 kdy: Pátek, 16.08.2013, 10:53 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Jelikož mnoho uživatelů doma přechovává i různé informační přípravky a často jsou na pochybách, jaká je dostatečná vzdálenost od přístroje Craftgen PCL, tak zde uvádím upřesňující informace.

Opakovaným měřením bylo ověřeno, že v případě informačních přípravků je nutno zachovat jejich odstup od přístroje Craftgen PCL, který je vchodu minimálně 5m, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Pokud není možné tuto vzdálenost dodržet, lze je vložit do celokovové skříňky, popřípadě mikrovlnné trouby nebo trouby pro pečení ve vypnutém stavu, čímž bude zajištěno jejich odstínění, díky jejich kovové konstrukci.
Tato informace je také uvedena v návodu k přístroji.

Pouze ještě doplním, že v případě, kdy je přístroj Craftgen PCL umístěn hned za stěnou vedlejší místnosti, nelze přechovávat informační přípravky hned za touto stěnou ve vedlejší místnosti. Informační přípravky i zde musí být umístěny na opačný konec místnosti. Stěna sice působení přístroje částečně odstíní, ale není zárukou neznehodnocení těchto informačních přípravků. Je proto doporučeno zachovat vždy uvedenou vzdálenost a nebo použít celokovovou skřínku, nebo nějaký kovový obal.

 75 
 kdy: Neděle, 28.07.2013, 10:55 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Další zajímavý článeček: http://www.novinky.cz/veda-skoly/308406-olomoucti-vedci-umeji-posilit-ucinek-antibiotik-pomaha-stribro.html

Citace z článku:
Vědci nejprve potvrdili antibakteriální aktivitu stříbra. Práce zveřejněná v roce 2006 v odborném časopisu The Journal of Physical Chemistry B patřila mezi první práce tohoto druhu, vzbudila velký ohlas v odborném světě a má již stovky citací.

Opět jeden objev Ameriky, ale tentokrát už v patentovatelné formě. Inu jak vidno, ona "moderní věda" vše uznává pouze jak se ji to zrovna hodí. Pokud se najde způsob, jak si nějakou alternativní metodu zapatentovat, z dřívějšího odsuzování se rázem stává "vědecký objev". Co na tom, že ony nanočástice stříbra jsou obsaženy i v KS, to přece není pro tyto kritiky vůbec podstatné. Jeho výrobu si totiž nelze patentovat, tak je to způsob nezajímavý a pro jistotu i zavrženi hodný. Ne nadarmo se také říká, "kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde". O to více je pak úsměvné číst nesmysly různých rádoby odborníků, kteří si o takovém alternativním prostředku pouze přečetli na internetu a ihned dělají své "odborné" závěry a zbytečně tak mnoho lidí úmyslně odrazují od metod, které by jim mohli pomoci. Takže, která z dříve odsuzovaných metod alternativy bude dalším patentovatelným vědeckým objevem? Necháme se překvapit...

 76 
 kdy: Pátek, 19.07.2013, 22:07 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Citace
...že sa mi tvoria ložiská na mandliach a biely povlak...
Ta odpověď na tento problém už tady ve fóru je, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,12.msg475.html#msg475

Ta lokalizace seznamu CAFL je v plánu, ale není stále kompletní a je to hotové asi z poloviny. Jinak CZ verze seznamu CAFL je ke stažení tady http://www.zapper.cz/images/cafl.pdf
takže si lze udělat podle toho i vlastní sestavy, které člověk konkrétně potřebuje. Je také v plánu přidání asi stovky vytestovaných frekvenčních sestav, mimo jiné i na věci, které v CAFL nejsou vůbec uvedeny. Také přibudou nějaké nové vychytávky ještě více usnadňující obsluhu, i když už teď je to velmi jednoduché  Mrknutí

Citace
Dá sa toto použiť do craftgenu, alebo niečo podobné? Má niekto podobnú odskúšanú frekvenciu? : Alergie pylová TR (pulsy 64 75, konvergujte 2 0.03125, trvání 500) – 116113, 119061.03, 119441.8
Ano dá, stačí zkouknout v návodu kapitolu pro pokročilé ovládání a zaměřit se na aplikaci HSCraftgen ve verzi 1.2, která již má proti starší verzi 3 sloupce. Aktualizaci tohoto programu obsahují všechny instal. CD s popisem v.14.03. Starší instal CD ji neobsahují a stačí si aktualizaci stáhnout odsud http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,81.0.html

 77 
 kdy: Pondělí, 15.07.2013, 06:52 
Založil Craft - Poslední příspěvek od icosom
 Neviem, či to sem správne píšem do témy. Používam craftgen pravidelne, a pozorujem jednu vec, ktorú neviem či mám dávať do spojitosti so zapperom. Odkedy ho používam som si všimla, že sa mi tvoria ložiská na mandliach a biely povlak. Nezvyknem mať problémy s mandľami, a preto, by som sa chcela spýtať, či to nie je nejaký následok použitia zapperu, alebo či to nie je spôsob ako sa telo zbavuje odpadu.
Má niekto podobnú skúsenosť?

 PS :Nerozmýšľalo sa nad tým, že do craftgenu sa bude pridávať český alebo slovenský zoznam frekvencií?
V tom  pôvodnom calf zozname to nie je také prehľadné ako v českom, alebo slovenskom,  v ktorých je aj čosi viac.

Dá sa toto použiť do craftgenu, alebo niečo podobné? Má niekto podobnú odskúšanú frekvenciu? : Alergie pylová TR (pulsy 64 75, konvergujte 2 0.03125, trvání 500) – 116113, 119061.03, 119441.8

Používal už niekto: " Ambrózie – 473 " a zistil zlepšenie? Ako ju požíval?

 78 
 kdy: Neděle, 14.07.2013, 19:52 
Založil QAD - Poslední příspěvek od Craft
Ok, tak ještě k té Salvii...netuším, jak to dělají jiní, protože nejsem žádný předseda ani mluvčí pro asociaci měřičů Salvie Úsměv  Ale správně by to mělo být tak, že ruční elektroda se drží v jedné ruce, (před tím je dobré si ruce umýt mýdlem, aby se odstranili nečistoty a mastnota) a druhá ruka je položena na stole dlaní vzhůru a na konci dlaně, zápěstí a další části ruky by měla být nějaká tkanina, třeba přeložený malý froté ručník. Tímto se přímej kontakt eliminuje dostatečně. Měřič má pak svou ruku s měřící sondou pak částečně položenou na této tkanině. Měřící bod na dlani je dobré před tím ještě případně odmastit lihem, stačí i obyčejná Alpa. Aspoň takto to dělá běžně můj kamarád. U biorezonančních přístrojů platí všeobecně pravidlo, že dotyčný by při diagnostice neměl mít na sobě pokud možno nic kovového nebo mobil. Nicméně v době, kdy je plno EM smogu kolem nás a wifi je dnes téměř na každém kroku, nehledě na to, že notebooky a displeje novějšího data výroby už vyzařují EM pole jako prase, tak to poněkud začíná postrádat význam, neboť by se tyto diagnostické testy musely provádět leda tak v dokonale EM odstíněné místnosti, což by byla poměrně finančně nákladná záležitost.

Jinak to vaše strohé vysvětlení zkratky DIRP mi opravdu moc nedalo, teoretický popis výrobce jsem si už dávno přečetl a je mi znám, ale jak je to řešeno prakticky stále netuším, proto se k tomuto nemohu nijak vyjadřovat.
DIRP (Dual Integration Resonance Procedure) is an automated procedure to get a resonance feedback from an applicant if a frequency is fed to him. The results are displayed as a graph, can be edited, stored for reference, or used whole or in part as a base for an application. The procedure is organized similar to a SWEEP. A frequency is fed to the applicant via an active electrode (anode) connected to the red lead of an application cable. A finger electrode carries the resonance feedback to the device where it is displayed and stored. The DIRP analysis covers a frequency range defined by the user. He sets an upper and a lower limit of the range and the step size to use between the limits. The routine takes a few minutes depending on the range to cover.

Jo a čekám na ten obrázek nebo lépe foto, protože předpokládám, že ten dle vás funkční kousek vlastníte, když se ho tak snažně zastáváte, případně nějaký odkaz na přístroj, jinak vaše tvrzení beru s rezervou, stejně jako ty od prodejců, které je prezentují na svých stránkách a nešetří superlativy.


Netuším, proč vám to upozornění na email nechodí, ale zkuste si v Editaci profilu pro jistotu zatrhnout všechny položky v menu Upozornění na email. Pokud to takto máte, mělo by to chodit za předpokladu, že máte zadanou správně emailovou adresu, na kterou to má být odesíláno a nemáte tyto emaily ve své email chránce označeny jako spam. Pokud máte zde uveden kontaktní email s koncovkou cz nebo sk neměl by to být také problém.

Edit: Díval jsem se do logů fóra a systém standardně email odeslal, ale opakovaně se vždy vrátil se statusem "Returned mail: response error", čili nedoručitelný email, takže chyba je na vaší straně emailové adresy. Takže problém není na našem přijímači, ale na vašem.

 79 
 kdy: Neděle, 14.07.2013, 18:59 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD
A dnes večer ještě do třetice.

Vím, že Salvii jste neprovozoval reálně, pouze na tomto fóru virtuálně.
Dotaz na prolnutí aur klienta a měřiče bych ještě doplnil dotazem, který jsem dal na tomto fóru před více než čtyřmi lety a zůstal bez odpovědi.
Tak jenom na připomenutí:

A jak se zkušení testéři se Salvií dívají na:
- koloidní stříbro? Ovlivňuje to měření Salvie?
- zapojení testéra do celkového obvodu Salvie třeba tím, že testujícího drží za ruku, na které hledá akupunkturní bod?Ovlivňuje to měření Salvie?
- zlaté prsteny a kovové hodinky na rukou testéra, potažmo testérky? Ovlivňuje to měření Salvie?

 80 
 kdy: Neděle, 14.07.2013, 18:50 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD
Jinak bych ještě prosil Vaši odpověď na tenhle dotaz, aby neupadl v zapomnění.
Jak se díváte na terapeuty, používající Salvii, kteří drží ruku klienta ve své a ještě svým palcem promnou měřící bod v dlani klienta? Nemyslíte, že jejich aury se prolnou a to co měří, není už vůbec identifikovatelné - komu to vlastně patří? Takhle měří i dr. Jonáš!

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!