Zdraví
Pondělí, 10.08.2020, 22:27 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 kdy: Pátek, 12.07.2013, 16:03 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD
Prosím o vysvětlení nejméně dvou věcí, abych Vaše tvrzení dobře pochopil.
Napřed píšete, že nevíte, co to je magnetická frekvence v magnetodiagnostice a pak píšete o pulzních frekvencích v magnetoterapii. Má lidské tělo elektrický a magnetický obal? A je statický nebo dynamický?
Napřed píšete, že znáte konstrukci čínského přístrojového zázraku a pak píšete, že tam asi je 8-bitový procesor na ovládání USB zámku, ale že jste rozebral pouze půlenou elektrodu a ne přístroj. Jak tedy víte, co je v něm?
Ale to jsou jen drobnosti, že?

Zajímavé video je o rezonanci elektrické a magnetické na Youtube zde:

https://www.youtube.com/watch?v=icP-fHkGN28&feature=c4-overview&list=UUkkxrMaX0q0y35tpql_TtiQ

 92 
 kdy: Pátek, 12.07.2013, 00:22 
Založil QAD - Poslední příspěvek od Craft
Magnetoterapie jako taková určitě není nic nového a léčebné vlastnosti kamene magnetitu znali již Číňané. Dokonce se můžeme dočíst, že i Hippokrates využíval metody přikládání magnetitu pro léčbu bolestivých stavů, hojení ran a otocích kloubů. Dnes se používají buď pevné magnety v podobě různých náramků nebo pití zmagnetizované vody. Nejsilnějším pevným magnetem je neodymový magnet, což je směs neodymu, železa a boru. Nicméně dnes se používá hlavně principu magnetické indukce (jednotka Tesla) v podobě nízkofrekvenční pulsní magetoterapie. Již na první pohled je zde patrný prstenec (induktor), který se navlékne na ošetřované místo a je připojen na nízkofrekvenční pulsní generátor, který vyvolává v induktoru pulsující magnetické pole o nízké frekvenci. Takže tohle není nic nového. Již za dávných časů jsme si podomácku vyráběli takové přístroje. Na co všechno je to dobré je toho dost napsáno na netu, ale zase je to potřeba brát s rezervou. Jisté je také to, že pokud je magnetická indukce příliš silná, může i škodit. Za nějakou toleranci se považuje hodnota v rozmezí 2 - 70 mT. Používá se převážně obdelníkový signál o specifických parametrech jako je doba trvání, doba náběhu, doba doběhu,  dále maximální hodnota magnetické indukce, opakovací doba impulzů. Doporučené frekvence jsou: analgetický efekt 2 – 11Hz,  myorelaxační efekt 5 – 12Hz,  protiotokový efekt 9 – 22 Hz, vasodilatační efekt 12– 44Hz,  detoxikační efekt 13– 80Hz,  Regenerační a hojivý efekt 19– 80Hz.
Magnetické pole totiž ovlivňuje ionty, které jsou obsaženy v buňkách a v koloidních systémech, což způsobuje aktivizaci buněk. Při onemocněních dochází ke změnám povrchových potenciálů buněk oproti normálním hodnotám. Uvádí se, že elektrický potenciál buněčné membrány normální buňky je 90 mV, postižené buňky 30 mV a stimulované buňky až 120 mV. Toliko ve zkratce ona puslní magnetoterapie.
Každopádně se jedná o starou metodu, čili nic nového pod sluncem.

Citace
Třeba to stojí za nové téma - magnetodiagnostika?!
Rádoby magnetické snímače v podobě klasických audio sluchátek třeba značky Panasonic napojených na externí zvukovou kartu značky Creative s hezkou nálepkou, používají některé rádoby Oberony a tady v ČR na ně lze taky poměrně snadno narazit. Takže jsme zaspali dobu  Smích

 93 
 kdy: Pátek, 12.07.2013, 00:06 
Založil QAD - Poslední příspěvek od Craft
Jedná se o přístroj pod jednoznačným názvem čínského výrobce Quantum Resonance Magnetic Analyzer, který je umístěn na první pohled v sympatickém malém stříbrném hliníkovém kufříku o velikosti 180 x 48 x 115 mm.
Již po otevření a připojení přístroje je zde nepřehlédnutelný dvou segmentový číslicový displej, který svítí červeně a hned pod ním je další segmentový displej, coby indikátor úrovně svítící zeleně. K přístroji je standardně dodávaná půlená oválná ruční elektroda bílé barvy s bílým krouceným kabelem. Elektroda se propojuje s kufříkem (přístrojem) pomocí konektoru DIN, lidově řečeno pětikolíkem. Elektroda při spuštění testu bliká červeně (existuje i v modrém provedení), neboť je pod plastovou koncovkou umístěná LED dioda.
To, že jej u nás prodává jedna CZ firma pod jiným názvem a s pouze přelepenou nálepkou původního názvu ještě neznamená, že je to jiný výrobce  Úsměv Tohle je totiž poslední dobou dosti častý nešvar různých vykutálených podnikavců, na což jsem již před časem upozorňoval v tomto vlákně http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,55.0.html
A také zde uvedl rady, jak si lze snadno původ přístroje ověřit i svépomocí.

Čínský výrobce jej vyrábí standardně hned v několika verzích, které se od sebe rozlišují především příslušenstvím. Standardní a nejlevnější verze v cenové relaci začínající kolem 85 USD (1 700kč) obsahuje pouze jednu uprostřed půlenou oválnou ruční elektrodu s LED diodou většinou červené barvy. Nejdražší verze s více nesmysli se pohybuje kolem cca. 250 USD (5 000kč). Pokud se u ruční elektrody bílé plastové konce odšroubují (mají klasický závit), dají se snadno sundat obě kovové trubky, pod kterýma jsou dva odizolované vodiče. Pokud se elektroda uchopí, tyto dva vodiče se spojí a sken se pak rozběhne. Pokud se elektroda položí třeba na stůl, sken se zastaví. Jak snadné, že? Čínský výrobce, ale není hloupý, protože toto navíc pojistil odporovou pojistkou, aby v případě přímého propojení, třeba v případě jejího položení na vodivou podložku nešel sken spustit, což silně umocňuje věrohodnost. Nicméně stačí to propojit odporem cca. 1M a sken se bez problémů spustí, nebo po předešlém přerušení dále pokračuje. Pokud se kdokoliv aspoň trochu elektrotechnicky zdatný podívá na způsob samotného zapojení, asi mu to bude naprosto jasné. Nicméně není potřeba nic rozebírat, neboť zde hrozí poškození vrchní plexisklového štítku (prasknutí) a stačí si udělat mnou uváděný test a ten je naprosto dostatečný a výmluvný.
Mikroprocesor uvnitř určitě je, konkrétně programovatelný 8 bit microcontroller, ovšem má především na starosti komunikaci s USB klíčem, aby bez jeho připojení nešel sken spustit. Pokud si někdo ale myslí, že tady něco snímá a tím vyhodnocuje, tak je na omylu. Tento přístroj nesplňuje ani jednu podmínku pro smysluplné snímání čehokoliv. Pokud někdo zná princip EAV, určitě ví, že musí zde být okruh, minimálně mezi oběma rukama. Některé přístroje dokonce zapojují vysílač a snímače hned na několika částech těla.

Přečetl jsem si ten EN popis, bohužel nic z toho není pravda, viz. co jsem psal. Už jenom ten pojem magnetická frekvence, co je tohle za pojem? Znám pouze magnetickou rezonanci, která využívá velké magnetické pole a elektromagnetické vlnění s vysokou frekvencí, používající se jako oficiální vyšetřovací metoda v klasické medicíně, ale ten china zázrak s tím nemá nic společného.
Vždy se totiž musí jednat ale minimálně o dvě samostatné elektrody, (některé přístroje mají až 5 elektrod), tedy nikoliv pouze o jednu, i když půlenou, jak to předvedl čínský výrobce. Natož aby se zde snímalo nějaké magnetické pole, nebo co tím pojmem vlastně výrobce chtěl říci. Ten čínský zázrak je prostě podvod ve stylu elektronické hrací kostky, to je celé a osobně bych si nedovolil toto někomu nabízet jako solidní biorezonanční přístroj. Už jenom ta pořizovací cena u čínského výrobce je dosti výmluvná, když pominu za kolik jej tady někteří podnikavci pod jiným názvem nabízejí  Šok

Foto china zázrak (Quantum Resonance Magnetic Analyzer) ve standardním provedení:


 94 
 kdy: Čtvrtek, 11.07.2013, 23:23 
Založil Craft - Poslední příspěvek od Craft
Příspěvky ohledně přístroje Quantum Resonance Magnetic Analyzer přesunuty do nového tématu se stejným názvem, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,83.0.html

 95 
 kdy: Čtvrtek, 11.07.2013, 18:58 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD
A je tedy něco pravdy na tomhle tvrzení?

The weak magnetic frequency and energy of the human body are collected by holding the sensor, and after amplification by the instrument and
treatment by the built-in micro-processor, the data is compared with the standard quantum resonant spectrum
of diseases, nutrition and other indicators incorporated within the instrument to judge whether the sample
waveforms are irregular using the Fourier principle approach.

Je tam uvnitř alespoň mikroprocesor?

 96 
 kdy: Čtvrtek, 11.07.2013, 18:13 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD
Díky za poučení, možná něco z toho zařadím do svých přednášek o biorezonanci. Dobré by bylo si vyjasnit, o jakém čínském zázraku se tady mluví - připadá mi to, že jeden o voze a druhý o koze. Svůj přístroj jsem nerozebíral a jeho "konstrukci" uvnitř neznám - mohl bych se něco dozvědět?
Základní otázka pro mne tedy nadále zní: jaký signál vlastně je schopna sejmout z dlaně půlená elektroda, když jí měřený subjekt drží v ruce? Vůbec nic? Nebo přece něco?
A pak: jaký signál pak zpracovává vlastní přístroj?
Třeba to stojí za nové téma - magnetodiagnostika?!
Magnetoterapie už tady je...

 97 
 kdy: Úterý, 09.07.2013, 23:55 
Založil QAD - Poslední příspěvek od Craft
Lidi mějte rozum  Šok Do teď jsem si myslel, že pisatel pod nickem QAD zatím stojí pevně nohama na zemi, ale tímhle příspěvkem mě bohužel přesvědčil o opaku.
Citace
"Ten China zázrak Quantum magnetic resonance analyzér" ... analyzuje magnetickou složku elektromagnetického obalu těla (aury) a je dosti stabilní při pozitivním testování - i u vitamínů....
To jsou mi tedy věci...a ještě tu o červené Karkulce...  Kroutím očima Kdybych ten čínský zázrak neměl doma, neznal jeho konstrukci a samozřejmě i jak funguje a hlavně si jej důkladně neotestoval, asi bych na tyto řeči od pisatele QAD nereagoval, ale takto nemohu jinak. To, že již v ČR existuje povedená firmička, která si na tento zázrak dá svoji nálepku a cenu navýší o více jak 500% nebudu ani komentovat. Ale kdo chce tomuto zázraku věřit, ať tomu věří. Ne nadarmo se totiž říká, věř a víra tvá tě uzdraví... a mnohdy to také funguje. Mám dojem, že nastala doba, že už ani není důležité jestli to funguje nebo ne, důležité je to nějak okecat a nejlépe do toho namontovat auru a jiné záležitosti. Tím samozřejmě nepopírám existenci aury, ale mám dojem, že kdyby někdo prázdnou krabičku opatřil nálepkou, dal na ní třeba nějaký mechanický ovládací prvek a začal tvrdit, že napravuje auru, spousta lidí tomu prostě bude věřit. Pak se opravdu nedivím, že klasická medicína spolu se Sysifáky jde alternativě tvrdě po krku. Přitom mnou uvedený test je tak jednoduchý a dokáže snadno toto odhalit, pokud se přesně dodrží postup http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,55.msg757.html#msg757
Jsou biorezonanční přístroje, které opravdu fungují jak mají a pak ty, které sice nefungují, ale pokud se k nim dodá patřičná blamáž, tak budou fungovat zaručeně taky Úsměv Lidi už se proberte a začněte také používat i vlastní hlavu, nebo na to opravdu doplatíte, buď vlastní kapsou v lepším případě, nebo v horším zdravím.
Věnuji se biorezonačním přístrojům poměrně dlouhou dobu, takže myslím, že za ten čas o tom něco vím a dokáži oddělit zrno od plev, neboť stále používám vlastní mozek a řídím se heslem, důvěřuj, ale prověřuj. Používám pro testování a vlastní vývoj nejen fyzikálních metod, ale i těch alternativních, které moderní věda neuznává, takže tady nestojím na jedné straně barikády, ale spíše uprostřed onoho bojiště a mnohdy jsem nucen být tady dosti nekompromisní, protože nemám rád výmysly.

Když už je tady ona Aura uváděna, bylo by dobré si říci, co to vlastně je a jak se dá snímat. V podstatě se jedná o energetické pole, které vyzařuje tělo, čili nejen člověka, ale i zvířat a rostlin. V technické praxi se ke zkoumání elektrické části aury dají použít citlivé měřiče elektrického náboje (elektroskopy) a magnetické složky se dají měřit magnetometry (fluxmetry), nebo lépe za použití citlivého spektrálního analyzátoru napojeného na sadu antén pro všechny vlnové rozsahy a měření pak provádět v perfektně elektromagneticky odstíněné místnosti.
V alternativě se pro vyhodnocování aury používá jedinců se schopností vnímat a vidět toto energetické pole prostřednictvím tzv. třetího oka, neboli šesté čakry. Pak se tady dále převážně používá metoda EAV, čili měření hodnot elektrického odporu v jednotlivých bodech s napojením na počítač s vyhodnocovacím programem. Nicméně tady určitě nelze použít pouze jednu ruční oválnou elektrodu, ale muselo by se jednat již o obsáhlejší způsob snímání hodnot z bodů na více částech těla. Zajímavé téma v této oblasti může být třeba tzv. Kirlianova fotografie, kde se používá zdroje vysokého napětí a záznamového média (filmu).
No a pak tady přijde China zázrak a hodí to na jednu ruční elektrodu, čili bez žádného okruhu v těle, což je podmínka pro měření elektrického odporu těla a je vymalováno. Výrobce to ještě pojistí odporovou pojistkou, aby v případě, že se elektroda nedrží v ruce a nejsou tak její dvě poloviny odporově propojeny, přístroj odmítá spustit sken a dále to pojistí hardware USB klíčem a iluze měření se zpětnou vazbou je naprosto dokonalá. A pak zazvonil zvonec a pohádky o snímání aury je konec  Smích

 98 
 kdy: Úterý, 09.07.2013, 19:25 
Založil QAD - Poslední příspěvek od QAD

"Ten China zázrak Quantum magnetic resonance analyzér" ... analyzuje magnetickou složku elektromagnetického obalu těla (aury) a je dosti stabilní při pozitivním testování - i u vitamínů....

"Preto ma napadlo, či by sa nedalo pristupovať aj k zappingu individuálne a merať konkrétne frekvencie ktoré zaťažujú, konkrétny organizmus. No otázka je, ale čím? Takový přístroj existuje a jmenuje se F-scan. Jeho cena je ovšem poněkud vyšší. V ČR se cena pohybuje něco přes 30 000kč za nejnižší model Compact."   
Fscan Compact stojí 33000, Fscan Mobile 66000, Fscan 3 90000, Fscan Touch 200000 (už se nedodává). Fscany Compact z druhé ruky - ještě v garanci  - jsou o pár tisíc levnější.

 99 
 kdy: Úterý, 09.07.2013, 18:30 
Založil Jemná - Poslední příspěvek od QAD
Na obrácené straně například stojí uživatel QAD, který se jen urazil a demonstrativně ukazuje svou neschopnost?

QAD se neurazil, prostě to tady nesleduje. QAD nemá čas na teoretické disputace, protože se věnuje své poradně. Jak prosté, že? S výrobcem Titania PC je v dobrém vztahu a garanční doba je opravdovou garancí z případnou opravou nebo výměnou toho, co je třeba. Prostě pracuje, aby se přístroj zaplatil... Šok

 100 
 kdy: Pondělí, 01.07.2013, 04:47 
Založil Craft - Poslední příspěvek od icosom
OK. skúsim to teda s tým vymazaním karty.

Stran: 1 ... 8 9 [10]
Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!