Zdraví
Úterý, 19.03.2024, 03:04 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Salvia  (Přečteno 65679 krát)
erminka
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: Pátek, 06.04.2007, 07:58 »

to: All
 Zajímalo by mne zejména stanovisko odborníků z oboru elektrotechniky
Sám mám zkušenost s přístroji Stimul, Akudiast. Vím ale, že se spousta
amatérů i profesionálu z oboru dokázala tyto přístroje více méně na
koleně udělat sama. Zajímá mne, zdali se někdo podíval " na střeva"
i tomuto přístroji a co tam viděl. Nechci ten přístroj kopírovat, ani si
ho amatérsky sestrojit, není naštěstí příliš drahý. Zajímá mne ale čím
se od starších přístojů liší. Snad mi někdo porozumí.  Erminka
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: Středa, 11.04.2007, 21:54 »

Tak jsem se podíval, co že to je ten přístroj Salvia a zjistil, že to je vlastně EAV, viz. zde <a http://www.joalis.cz/salvia.html

Přiznám se, že popis tohoto přístroje na mě působí poněkud záměrně mystifikovaně. Osobně jsem absolvoval rovněž vyšetření na přístroji EAV a konkrétně se jednalo o měření na 40 bodech (obě ruce a nohy, viz. zde http://zdravi.craftcom.net/obrazky_images/meridiany.jpg).

Je zde akorát rozdíl v tom, že měření se provádí pouze na jednom bodě, což mi přijde poněkud nesmyslné, pokud vysloveně nehledám preparát přímo pro danou oblast, např. plíce.
Takže se jedná o další "modifikaci" přístroje EAV, nic víc, nic míň, využívající pouze principu měření el. odporu na jednotlivých bodech, jako je třeba tento http://shop.relaxuj.com/index.php?main_page=product_info&products_id=209
O EAV již píši v rubrice Biorezonanční přístroje http://zdravi.craftcom.net/bioapparatus.html

BTW. EAV má v sobě zabudován i Oberon.

BTW 2: Máte na mysli předpokládám tento přístroj Stimul http://www.volny.cz/dudavlad/elektro.html
on to totiž je i psychowolkman a dokonce i RTG, jak jsem mohl zjistit  Škleb
Všechny přístroje jako Stimul, Akudiast, Salvia a EAV využívají principu měření el. odporu na jednotlivých bodech, což je v podstatě trochu upravený ohmmetr.
Nicméně i tady je jisté úskalí, jak jsem mohl zjistit. Záleží údajně dosti na povrchu kůže a před samotným měřením by měla být měřená část těla zbavena solí a jiných příměsí obsažených v lidském potu a taky hraje velkou roli přesnost měření bodu a síla tlaku na tento bod.

Každopádně bych na toto téma uvítal názor někoho, kdo některý z těchto typů přístroje provozuje.

Craft
« Poslední změna: Čtvrtek, 22.01.2009, 00:52 od admincraft » Zaznamenáno

erminka
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 20.04.2007, 08:14 »

Odpověď to Craft

Omlouvám se za mírné zdržení, ale měl jsem jiné povinnosti. Se Stimulem, je to ten, který ukazujete, pracuji už dvě desítky let.
Je to dobrý a užitečný přístroj, který užívám k diagnostice na
ušním bolci. Nevím, zdali je dostatečně známo, že boltec je jediné
místo na povrchu těla, kde vystupují na povrch senzitivní vlákna
bloudivého nervu. Ten inervuje všechny vnitřní orgány. Vaše
výhrady, které uvádíte jsou logicky správné, ale: Stimul má
odpruženou sondu, která je, pokud to lze technicky zajistit,
správný přítlak, Akudiast tuto sondu má pevnou, proto když
jsem ho využíval, nahradil jsem jeho pevnou a navíc ostrou
sondu tou ze Stimulu. Nevýhodou Stimulu je, že nemá optický
měřič, jen zkukovou signalizaci, ale i ta je dost výmluvná.
Při diagnostice se musíme dost soustředit na to, abychom
testovali to správné místo a neustále ohlížení po stupnici by
evidentně k přesbosti nepřispělo.Přesvědčil jsem se o tom, když jsem navštívil paní, která testuje pomocí Salvie. Aniž jsem se jí ptal sama řekla: Já na stupnici moc nekoukám, mě stačí zvuková signalizace.
Otázkou je, zda je to dobře, zda v tomto případě nevítězí
rutika nad objektivní přesností. Salvia splňuje jak optické
změření na stupnici, popis je znám, jak akustickou. Má ale
na horní straně testovací misku, kam se vkládají referenční
vzorky. A mě zajímá jak je ta napojena, pokud je. Testuje
se skutečně jen jeden bod na dráze obalu srdce uprostřed
dlaně. Sonda, kterou jsem u Salvie viděl odpružená nebyla,
ale přístroj nebyl originální, ale koupený z druhé ruky.
Pokud jde o očištění kůže před měřením, většnou se to
nedělá, přesněji téměř nikdy, ale mělo by se, tato námitka
se přejít nedá ani u jakékoli metody, kde se měří kožní odpor
v místě, kde by měl mít nějakou "přesnou" hodnotu".
Pokud jde ještě o Salvii, zatím nemám vlastní zkušenost,
ale získám jí a napíšu. Zdravím  erminka
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: Středa, 02.05.2007, 09:30 »

Nějak si nedovedu představit, že se dá vše potřebné zjistit pouze z ušního boltce nebo středu dlaně ruky.
Co se tím vlastně ve skutečnosti zjistí, celkový stav organismu? Ale není mi jasné jak tímto způsobem mohu odhalit dys nebo hyper funkci nějakého konkrétního orgánu.
Zajímalo by mě to trochu konkrétněji, protože jsem zatím o této metodě měření moc neslyšel.

PS. Jakým technickým způsobem je řešena analýza vhodnosti vzorku, to netuším.

Craft
Zaznamenáno

erminka
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 03.05.2007, 13:47 »

to Craft

Podíval jsem se podrobněji na Salvii, ale je to obyčejná EAV. Signál se
snímá z jednoho jediného bodu na dlani testované osoby, ale nejde
zde o měření akupunkturního bodu a jeho odporu, naměřená hodnota
vlastně vůbec není důležitá, jde jen o reakci ručičky na testovaný vzorek.
Přístroj se ladí proti standartnímu "obecnému" toxinu. Pak se jen sleduje
výchylka ručičky při testování nejrůznějších škodlivin fyzikálního, biologického a co je zvláště zajímavé i psychického původu. Testovací
ampulky obsahují nosič s nahranou holografickou informací, tomu jsem
tedy moc neporozumněl, ale vím toho ještě málo. Faktem, který se nám
může líbit nebo ne je,  že ve světě existují centra resonanční a vibrační
medicíny, které už zacházejí s informacemi o léčebných frekvencích živé zdravé,či nemocné tkáně, pracují s frekvencemi potravin, léčiv a využívají je doufám, což by bylo zvláště žádoucí, ve prospěch nemocného
lidstva. Kdo chce vědět víc, ať hledá, informací je tolik, že je nestačím
strávit, ale baví mne to. Erminka
Zaznamenáno
detoxikacni
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Středa, 18.07.2007, 18:29 »

Provozuji ten přístroj Salvia ve spojení s počítačem a databázovým programem (EAM-set) pro diagnostiku toxických zátěží klientů. Měřicí metodě se říká "Vegetativní funkční test", je odvozena z EAV metody a má označení také jako metoda EAM.
Vzniklo snahou o urychlení diagnostického procesu, co se týče rychlosti diagnostiky oproti klasické EAV metodě. Blíže se dočtete na stránkách www.joalis.cz .
Pokud byste měli nějaký konkretnější dotaz, rád zodpovím postřehy z praxe, bude-li v mých silách i podrobněji o co jde.
Zaznamenáno
bubacek
Host
« Odpověď #6 kdy: Neděle, 07.10.2007, 09:04 »

zdravím, nemohl byste mi poslat program EAM-set pro prozkoumání, prosím. Díky moc.
Zaznamenáno
opravy
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 22.10.2007, 14:36 »

erminka
Píšete, že máte zkušenosti a Akudiastem. Prosím, marně sháním schema Akudiasu 1, mám nepojízdný a rád bych ho zprovoznil. Uvítám jakýkoliv typ a radu, kde to sehnat. Jsem důchodce a na nový obdobný přístroj nemám. Děkuji. /merta1212@seznam.cz/
Zaznamenáno
bubacek
Host
« Odpověď #8 kdy: Středa, 05.12.2007, 07:49 »

Program k salvii!!!
Napište mi prosím na altermed@email.cz
moc děkuju
Michal
Zaznamenáno
detoxikacni
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Sobota, 29.12.2007, 00:19 »

To Erminka:
Je mi velkou ctí, že se tady objevil i lékař s celoživotní praxí.Takovým fandím,jsou i tací "mezi námi měřiči", dělající Jonášovu metodu EAM se Salvií a programem EAM.set.Samozřejmě nejlepší jsou okamžiky,ba co dím svátek měřiče,kdy zasedne na pozici klienta lékař a vidí v té spletici pojmů mikrobiologie a anatomi(tam obzvlášť pokud od studentských škamen nezapoměli),co jsme našli za potvůrky, protože teprve pak to bývá zajímavé jako detektivka.A padají různé komentáře na účet mikroorganizmů a jejich chytré taktiky,nad kterými se "pan přístroj Oberon" bohužel tak emocionálně nemůže vyjádřit, kdežto my ano.Měřil jsem i klienta, který byl na Oberonu.No zkrátím to - našli jsme víc, ale co našel Oberon bylo pravda.Nejhezčí poznámka jiného klienta na téma paraziti a jejich interní infekce a úlisné taktiky:..."kam na ty školy ti darebáci chodějí"...
Zaznamenáno
Ady
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Středa, 04.12.2013, 13:57 »

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli a jak může vyšetření na Salvii být zkresleno některými léky. Máte s tím někdo zkušenost?
Včera jsem absolvovala své první měření na Salvii, šla jsem tam především kvůli parazitům, jinak "hostím" revmatoidní artritidu. K mému údivu mi paní nenaměřila vůbec žádného parazita (ona se také divila, tak se ptala, co beru - já, že dlouhodobě chlorellu a semtam něco dalšího), naměřila mi akorát borelie (což koresponduje s labor. vyšetřením). Co mě ale překvapilo ještě víc, nenaměřila mi vůbec autoimunitu, revma ani zánět, ačkoliv včera jsem určitě měla aktivní záněty, autoprotilátky mám dlouhodobě (i ty specifické pro RA, takže o diagnóze v mém případě lékaři absolutně nemají pochyb)... Tak nevím, jak je to vyšetření spolehlivé. Beru kortikoidy - může dojít ke zkreslení vyšetření kvůli jejich užívání? Paní tvrdila, že např. u alergiků užívajících zyrtec se alergie nenaměří.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky!
Zaznamenáno
mpetrik
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Pátek, 24.01.2014, 07:49 »

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli a jak může vyšetření na Salvii být zkresleno některými léky. Máte s tím někdo zkušenost?
Včera jsem absolvovala své první měření na Salvii, šla jsem tam především kvůli parazitům, jinak "hostím" revmatoidní artritidu. K mému údivu mi paní nenaměřila vůbec žádného parazita (ona se také divila, tak se ptala, co beru - já, že dlouhodobě chlorellu a semtam něco dalšího), naměřila mi akorát borelie (což koresponduje s labor. vyšetřením). Co mě ale překvapilo ještě víc, nenaměřila mi vůbec autoimunitu, revma ani zánět, ačkoliv včera jsem určitě měla aktivní záněty, autoprotilátky mám dlouhodobě (i ty specifické pro RA, takže o diagnóze v mém případě lékaři absolutně nemají pochyb)... Tak nevím, jak je to vyšetření spolehlivé. Beru kortikoidy - může dojít ke zkreslení vyšetření kvůli jejich užívání? Paní tvrdila, že např. u alergiků užívajících zyrtec se alergie nenaměří.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky!

Jojo tak nějak to funguje. Pokud si vezmete lék, který vám opravdu pomůže, tak se potom nic nenaměři. Tak nějak Voll přišel na to, že se dá tímto způsobem testovat vhodnost užívání léků - měl jej v kapse a už nic nenaměřil :-)

Jinak kdyby bylo potřeba, tak bych mohl vnitřek salvie nafotit a hodit sem do fóra, kdesi to tu kdosi potřeboval, tak napište.
Zaznamenáno
jrompf
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Úterý, 04.02.2014, 16:27 »

..Beru kortikoidy - může dojít ke zkreslení vyšetření ..

Uzivat kortikoidy je ako konzumovat jed s vierou, ze ma vylieci.
Zaznamenáno
sindi123
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Pátek, 05.02.2016, 17:29 »

dobrý deň rád by som sa spýtal či má niekto skúsenosti s meraním hodnôt podľa Akabaneho metódy pomocou prístroja SALVIA.ĎAKUJEM.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!