Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 16:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jak domácí výrobu KS  (Přečteno 373205 krát)
Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: Středa, 14.05.2008, 21:50 »

Zdravím Crafte,
tak za prvé si myslím, že zde vůbec nejde o prospěch lidstva. Chtějí vydělat a tedy prodávat. Za druhé jsem už poznal, že ty stránky nedělá  ten co to vymyslel. Text navrhuje šéf firmy, tedy ten, co chce prodat a nechá si stránky udělat. Ze zkušenosti odsud vím, že šéf nemá často ani nejmenší představu jak to, co firma vyrábí pracuje. Lépe řečeno ví to jen zhruba, aby o tom mohl povídat. Na technické detaily má odborníky. Snaží se jen, aby text vypadal vznešeně, odborně a hlavně aby působil na zákazníka a zlákal jej ke koupi. Už jsem se o tom zmínil někde dříve na doktorce, nebo jinde, lidé nekoupí dobrou věc za málo peněz, protože věří, že jenom drahá věc je dobrá. Je to psychologie. Lidé mají zkušenost, že nikdo jim levně nic dobrého nedá. Je to podobné jako s léčiteli a léčiteli Do katalogů výrobků se často dostanou věci, které vůbec nejsou pravdivé, ale musí navnadit potencionálního zákazníka, aby u se něj probudila potřeba tu věc vlastnit . Člověk to vvidí 100x denně při reklamách.  Takže si nedělej vrásky. Ještě k té ceně. Pokud vyrábíš několik desítek generátorů denně (nebo i stovek) potřebuješ někoho, kdo to dává dohromady. Ten musí dostat zaplaceno (třeba není lidumil). Musíš mít prostory a vybavení (třeba platit nájem, daně atd.), musíš to dopravit k zákazníkovi. Takže zhruba odhadem stojí-li součástky na generátor 800 Kč, tak to musíš vynásobit nejméně 5x či 6x abys to neplatil ze svého. Jinak by to bylo, kdybys měl v bance pár desítek, či stovek melounů a toto měl jen jako dobročinost . Jo a s tím fotem.... Ravo ho tam měli také dlouho jen tak, amatérsky, bez rozměrů a dost nesrozumitelně. Vlastně jsi mohl rozměry tušit jen u fotografií těch dětí. Ty jejich stránky se rodí postupně.
Takže si to zvaž, co by bylo nutné pro realizaci Tvého generátoru KS. Třeba se mě podaří najít sponzora, který se také bude chtít svézt
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 kdy: Pátek, 23.05.2008, 11:35 »

Ahoj Vinci,

ač nerad ti v tom musím dát za pravdu
Je vidět, že v tom máš dosti zkušeností a mluvíš objektivně.

Tak jsem včera úspěšně v praxi odzkoušel svůj odlehčený prototyp KSG3-CR2. Několik lidí se na mě obrátilo s prosbou o pomoc při jeho sestrojení a mnou navržená verze MS je až příliš strohá, kvůli maximální jednoduchosti. Výsledkem je verze KSG3-CR2, která dokáže produkovat také dosti kvalitní KS bez použití míchadla. Jenom míchadlo by cenu dosti navýšilo, takže jsem musel najít kompromis a myslím, že se to podle předběžných náměrů podařilo, díky zkušenostem s verzí KSG2. Samozřejmě je to na úkor času potřebného na výrobu KS.
Generátor umožňuje automatickou změnu polarity elektrod a je přesně nakalibrován dle použitých elektrod a obsahu roztoku. Částice stříbra budou velmi malé, třeba jako jednoho nejmenovaného výrobce
Samozřejmě pokud si vyměníš rozměr elektrod, lze jej překalibrovat, takže nemusíš nutně pořád používat tu původní velikost
Byl jsem jenom limitován technickýma normama, především ČSN 33-2000, ale nakonec jsem z toho vyždímal, co se dalo.

Craft
Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #62 kdy: Středa, 04.06.2008, 10:15 »

Ahoj Vinci,

osobně mám pocit, že začíná být honba lidí, kteří o KS moc neví za zbytečně vysokou koncentrací, kvůli některým desinformacím. Stejnou službu totiž udělá i 10 nebo 15ppm. Rozhodující je totiž velikost částic, ne koncentrace, jak se mnozí mylně domnívají. Holt jsme až moc zvyklí z dávkování klasických léčiv, kde vyšší číslo znamena automaticky silnější účinek léku.
20ppm považuji pro vnitřní a bezpečné užívání za strop a hlavně je spíše vhodná již u závažnějších onemocnění. Pro kožní defekty je zase 20ppm málo, tam je dle literatury potřeba pro výrazný efekt 30-40ppm.
Každopádně farmacie začíná tlačit KS už do svojich výrobků. Včera jsem byl u zubaře a už mi nabízel gel s obsahem KS, to mě opravdu pobavilo
Rovněž jsem zaznamenal další ohlasy kolem nákupu kvalitního stříbra, že už se dá koupit údajně pouze na živnostenský list, ale zatím tu informaci nemám ověřenou, tak netuším jestli se zakládá na pravdě nebo ne.
Zaznamenáno

Ladys
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: Pondělí, 29.09.2008, 22:16 »

Rozhodl jsem se vyrobit koloidní stříbro a chtěl bych nejprve poděkovat všem, kteří tady na fóru uvedli všechny potřebné informace. Možná mně unikla jen jedna maličkost, čím mícháte vodu v nádobě. Napadlo mě, že by šla použít velice jednoduchá míchačka realizovatelná na koleně za pár korun, kterou jsem kdysi viděl u svého kamaráda v chemické laboratoři. Princip byl velice jednoduchý. Zalitý tyčkovitý magnet průměru asi 4mm a již si nepamatuji zda-li ve skle, či nějaké hmotě (např.: v plexi) o délce asi 5cm se položil na dno kádinky s médiem. Kádinka stála na podstavci v jehož útrobách byla půlka transformátorového C-jádra z permaloe. Na němž bylo navinuto vinutí a do něj pouštěn střídavý proud. Změna magnet. pólů vyvolala otáčení magnetu a frekvencí se daly měnit otáčky. Tyčka se začala točit a míchání bylo překvapivě účinné. Zkusím to postavit a dám vědět.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #64 kdy: Úterý, 30.09.2008, 16:24 »

Vítám dalšího příznivce KS
Nápad to není špatný, jenom je tady trochu malej problém, se kterým jsem se osobně taky potýkal. Pozor na zavlečení toxických látek do roztoku, tedy koloidu stříbra. Lze použít pouze dva materiály, kde bych se tohoto neobával, tj. sklo nebo plast mající atestaci výrobce pro potravinářství a laboratoře. Používám klasické míchadlo s míchadélkem, které je právě z takového nezávadného plastu vyrobeno. Standardně takovým míchadlem budu vybavovat i své komerční již profi modely KSG4-Pro.TA, které chystám do prodeje a zvažuji i samostatný prodej těchto michadélek (ne pohonných jednotek), protože to je dle mě dnes ten největší problém, se kterým jsem se sám potýkal a narazil na poněkud nevlídnou polytiku firem zabývajícíh se výrobou plastů. To co si neváhali tihle plastový baroni říci za jednoduchý díl mě opravdu nenechalo klidným. Nakonec jsem se namíchnul a vytvořil vlastní koncepci michadélka, které řeším už jeho vlastní výrobou. Míchadlo (pohonná jednotka) lze bez nějakých větších problémů řešit svépomocí, ale kvalitní a netoxické míchadélko je už poněkud problém.
Proto dobře zvaž, do čeho budeš onen magnet zalévat (tzv. plexi je mimo jiné velmi toxické) a zda jej budeš používat. Osobně si myslím, že je vhodnější už použít teflonové míchadélko, tzv. včelku, určené pro magnetické labor. míchačky, jenž se dá koupit o různých velikostech a tvarech za do cca. 100kč/1ks. Ale je to zase teflon...

BTW. Odkaz na stavbu jednoduchého a podomácku vyrobitelného magnetického míchadla jsem už dával ve fóru U pramene.

Craft
Zaznamenáno

Martin
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: Pátek, 26.12.2008, 14:11 »

Nevíte někdo, jak je to s kvalitou nabízeného koloidního stříbra na internetu? Celkem by mě na to zajímal názor Crafta.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #66 kdy: Pátek, 26.12.2008, 18:35 »

Nevíte někdo, jak je to s kvalitou nabízeného koloidního stříbra na internetu? Celkem by mě na to zajímal názor Crafta.

Odpovím na to záměrně ze široka, protože dotazy na toto téma jsem již dostal emailem několikrát.

Vůbec dění kolem KS je celkem dosti neuvěřitelné. Samotný postoj MZ v ČR je asi takový:
V roce 1999 v nařízení vlády 10/1999 Sb. vydané dne 19.1.1999 bylo KS zařazeno mezi ostatní jedy a to dokonce do stejné skupiny, jako např. anorganické sloučeniny rtuti nebo dusičnan stříbrný. Asi si páni odborníci z ministerstva řekli, kov jako kov , přestože léčebné účinky kol. stříbra jsou již dosti dávno známé, natož samotného stříbra, kde bychom šli v letopočtu hodně do minulosti, holt páni odborníci...
V roce 2004 bylo schváleno jako doplněk stravy.
V roce 2007 bylo údajně několikrát hodnoceno státním zdravotním ústavem jako tzv. hraniční přípravek a na základě údajně vědeckých studií byl překlasifikován z doplňku stravy na léčivý přípravek, čili léčivo. Z čehož vyplývá, že koloidní stříbro lze nadále prodávat, ale pouze za splnění legislativních podmínek platných pro uvádění léčivých přípravků na trh. Což v praxi znamená patřičné a dosti drahé testy neboli certifikaci, kterou si obyčejný domácí výrobce nemůže dovolit, ale zase pouze větší farmaceutická firma. Tady je aspoň názorně vidět, jak to v této prohnilé společnosti chodí a jací jsou oni páni odborníci, kteří o těchto věcech rozhodují. Nakonec to jenom názorně potvrzuje to, o čem jsem už psal všeobecně na webu.

Pak se nemůže nikdo divit, že se začnou objevovat prostřednictvím internetu nabídky na prodej KS, ale o dobrodiní těchto prodejců si také iluze nedělám. Rozhodně z výše uvedeného důvodu jej ani jeden neprodává legálně a tudíž kvalita může být různá. Nemohu ovšem napsat to a to KS je dobré, tohle nekvalitní, protože jsem je ani nezkoušel. Navíc léčebný účinek bude mít i to nekvalitně vyrobené KS, ovšem co na to ledviny a játra člověka, který takové nekvalitní KS bude užívat již delší dobu nebo ve větších dávkách, toť otázka. Ale jedno musím těmto prodejcům uznat a to jejich odvahu, ale spíše to bude jejich nevědomost a naivita, spoléhající se na anonymitu internetu, což je další hloupost. Problém je ten, že v právním státě, ať se to někomu líbí nebo ne, je nelegálně vyráběné a následně prodávané léčivo bez potřebné cerifikace již trestním činem. Také jsem již narazil na jednoho prodejce, který nabízí k prodeji i koloidní zinek v šílené koncentraci a pak kol. zlato, u kterého bych již byl osobně velmi opatrný, protože ze zlata dokonce v homeopatickém ředění mají respekt už homeopaté, asi ne bez důvodu. Každopádně co vím, tak tyto dva produkty nemají ani schválení MZ, coby potravinový doplněk.

To všechno, co jsem zde uvedl je také důvod, proč sám KS ani jiné kovy v koloidní podobě nevyrábím a neprodávám, na což se mě také nemálo lidí dotazuje.

Craft
Zaznamenáno

Hana
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: Neděle, 28.12.2008, 22:16 »

Dobrý den,
moc děkuji za několikaletou práci a obšírnou diskuzi, která začala myslím kdysi na doktorce.cz. Pročetla jsem během dvou týdnů snad všechny debaty na téma koloidní stříbro na několika webovkách, pročítám vše ještě i teď o svátcích a dnes už tedy mám 2x 300 ml vyrobených pomocí KSG3-CB3. 10 ppm 1. režim na I.
Je krásně čiré, teď vyrábím deodorant na ošetření ponožek, do podpaží a ev. do zvlhčovače vzduchu atp. na třetí režim na II. pro 30ppm. Ale chci se zeptat. Při prosvícení laserem vidím třpytivý proužek červeného paprsku ale se mi v koloidu sem tam zatřpytí  i větší částečka.
I u toho 10ppm. Jelikož nádobku neotírám, stříbro také jen opláchnu a kapiček vody se zbavím jen otřepáním, nechápu, co by to mohlo být. Že by něco ze zbytku vody s kterou jsem oplachovala???
Držím vše v úzkostlivé čistotě
A něco k prvnímu užití KS 10ppm.
Ráno na Ĺ tedrý den jsem se probudila s váčky na horní i spodní čelisti, otok až pod oko. Sekret i v oku. Dva dny jsem brala 4x polévkovou lžíci, pět minut podržela v ústech a už po prvních 24 hodinách se vše ztratilo. Na zubní budu muset stejně (nějak není čas), ale kde bych byla sháněla ošetření o svátcích.
Doufám ve stříbro, že mi konečně pomůže odstranit EBV, borelu i přemnoženou candidu. Jistě to znáte, pokud se po vyhodnocení odběrů vejdete doktorům do tabulek, tak jste zdraví. Přesto že vás trápí stěhovavé bolesti v kloubech a ve svalech a pro únavu se nemohu pustit do toho, co bych ráda.... Připadám si jak šnek a nechci se s tím smířit.
Pět let se pokouším pomoci si sama, zatím bez valných výsledků a tak děkuji Pánu Bohu, že jsem se dostala k Vám. Věřím. A děkuji i za nasměrování a doporučení na další "přípravky" pro pomoc na těchto stránkách. Vím, jak dlouho a poctivě jste hledal a cením si toho; na trhu je tolik nabídek a jen máloco z toho má proklamované účinky. Jak tu bylo mnohakrát zmíněno, jde jen o prachy!!!!

Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám hoooodně hodně moc zdraví.
Upřímně
Hana
P.S. Ještě bych měla jednu otázku, prosím: někde jsem na těch diskuzích četla že je špatně mít KS v plastu. Ale pokud chci sprejovat, tak ta hadička uvnitř nádobky je z plastu. Byla tu zmínka že při styku s plastem se vyruší kladný náboj a ionty Ag se začnou shlukovat. Co s tím???
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #68 kdy: Pondělí, 29.12.2008, 01:28 »

K té výrobě:
Ve 3 výrobním režimu (červená kontrolka), který je určen pouze pro vnější použití, se již záměrně vytvářejí větší částice, což ve svitu laserového paprsku může vyvolat efekt zrnitosti, což je nakonec uvedeno i v manuálu k přístroji.
Po každé výrobě, obzvlášť po výrobě ve 3 režimu je důležité, pečlivě vymýt skleněnou kádinku, nestačí vymýt vodou z vodovodu a odkapat, to je špatně. Nakonec je to uvedeno i v návodu k přístroji, ale radši to tady napíši, kdyby to nebylo dostatečně srozumitelné.

Pro výplach kádinky není vhodná obyčejná voda. Díky jejímu vysokému obsahu dalších látek, má značně vysokou vodivost (uS), což způsobí, že tyto částečky zůstanou na vnitřních stěnách kádinky. Stejně tak, pokud se tyty stěny neočistí čistou houbičkou od předešlé výroby KS, které taky zůstává na stěnách kádinky. Správně je před každou novou výrobou KS tyto vnitřní stěny vymýt stejnou vodou, z jaké vyrábíme KS.

Za tu dobu, co se výrobě KS věnuji, se mi osvědčil následující postup čištění kádinky:
Osobně používám z ekonomických důvodů pouze vodu Aqua Purificata v 5l kanystrech a pokud nestačím vodu vypotřebovat do 10 dnů od otevření a je v kanystru méně než polovina vody, už ji automaticky používám pouze pro čištění. Je to z toho důvodu, že vzduch, který se do kanystru po odlití vody dostane, způsobuje postupné zvětšování její vodivosti, i když je kanystr přechováván na tmavém místě, to je dobré si zapamatovat.  
Nalijeme do kádinky cca. 2cm čisté vody, ze které vyrábíme i KS a čistou houbičkou (tou jemnější stranou) svislým pohybem, čistím stěnu kádinky, přičemž ji pomalu postupně otáčím, až ji očistím po celém jejím obvodu. Samozřejmě se nesmí zapomenout na spodní kulatou hranu kádinky a její dno. Tento postup opakuji 3x, vždy s trochou čisté vody. Pak mám opravdu zaručeno, že mnou doporučená voda v návodu nalitá do kádinky pro výrobu KS, bude mít původní nízkou vodivost. V opačném případě, může díky ulpěným částečkám stříbra nebo jiných při výplachu obyčejnou vodou z vodovodu způsobit, až několikanásobné zvětšení její startovní vodivosti. Takže místo např. 0,3uS může mít daleko přes 1uS, klidně až kolem 5uS a více. Používám při výrobě KS standardně PWT konduktoměr, takže mám tohle mnohokrát ověřeno.

K přechovávání KS:
Pro dlouhodobé přechovávání KS jsou i velmi vhodné laboratorní plasty (dle některých zdrojů, dokonce vhodnější než sklo), čili to nemůže být zase obyčejná PET láhev od minerálky. Co se plastových rozprašovačů týče, osobně bych je používal pouze pro jednorázovou aplikaci a ne k přechovávání KS, proto bych do nich dal vždy pouze takové množství, které se zvládne vypotřebovat na jednu aplikaci, pak je vše ok. V případě aplikací na ponožky apod. bych ten plastový rozprašovač neřešil

Jinak u rozprašovače pro aplikaci na ponožky nebo i do podpaží bych se nebál používat koncentrace 20-30ppm, klidně vyrobené z důvodu rychlosti ve 3 režimu (červená konntrolka).

BTW. Mnoho lidí dnes pokládá KS za panaceum, tedy lék na všechno, ale to bohužel není pravda, i když je to v současnosti prostředek s největším záběrem a jeho dávkováním se dá dosti experimentovat. Každopádně někomu stačí již startovní dávky, jinému již silnější, to mám taky ověřeno. Nicméně v některých případech může dojít pouze ke zmírnění příznaků, ale úplné vyléčení se nemusí dostavit a může jít už o dlouhodobější záležitost. Osobně kombinuji KS se zapperem, což považuji za dosti silný tandem v boji proti nemocem. A samozřejmě další věci, o kterých jsem už na webu psal.

P.S. Jinak např. rozjetou chřipku KS zvládne úplně vyléčit do 48hod., ale v poměrně silných dávkách, tj. 5x30ml za den o koncentraci 10ppm, to mám taky vyzkoušeno. Markantní zlepšení je u tohoto dávkování již po 24hod.

Také Vám přeji mnoho zdraví, neboť toho není nikdy dost

Craft
Zaznamenáno

Hana
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: Pondělí, 29.12.2008, 19:47 »

Díky za bleskovou odpověď a popis ošetření "nádobíčka", to jsem podcenila. Říkala jsem si že to možná nebude to pravé, nechávat tam kapky vody z vodovodu. Nojo no, měla jsem se poslechnout. To co vyrábím teď už je to pravé ořechové.

Nemyslím si, že KS mi šmahem všechno vyřeší, ale je to silný kalibr a na to spoléhám. Máte pravdu, lidi jsou dnes zvyklí polknout piluli a čekají okamžitou a trvalou úlevu, nebo prímo vyléčení. Se založenýma rukama, bez vlastního přičinění. Takhle to nefunguje. Já vím. Chce to tomu nemocnému tělu pomoci ze všech stran, hlavně orgánům látkové výměny aby to všechno svinstvo zvládly posunout z těla ven. U toho už se musí přemýšlet a něco o tom fungování vědět. Budu s KS experimentovat a doufám, že se zadaří. S pomocí dalších metod. Myslím si, že na tu candidu není nic lešího než KS. Při vyloučení bílých jedů ze stravy, by se mohlo zadařit. Musí se nechat vyhladovět a pak zaútočit. Krok za krokem.
Zapper mám slíbený od kamaráda už několik let. Že ho postaví. Předpoklady by jako ing. v oboru měl, odzoušeli jsme ho a princip prokonzultoval, ale ono to fakticky není jen tak. Sama tomu vůbec nerozumím, ale sledovala jsem Vaši cestu ke spolehlivému přístroji...

Nechtěla bych okupovat toto vlákno, mám pro příště psát na meil??? Máte uvedeno, jen v případě nápadů, .....

Hodně zdraví
Hana
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #70 kdy: Úterý, 30.12.2008, 18:21 »

Pokud se dotazy budou týkat všeobecné výroby KS v domácích podmínkách, proč ne, tj. nějaké nápady, postřehy, doporučení, zajímavé odkazy, atd...

V případě dotazů, které jsou více specifické, nebo se netýkají až tak náplně tohoto vlákna bude lepší na email.

P.S. To, že je ing., ještě neznamená, že principu zappingu musí věřit. Ve svém okolí znám takových titulovaných vícero, kteří se mi kdysi vysmály, jak jsem je požádal o spolupráci při konstrukci svého prototypu zapperu tedy zapgenu a hlavně tito lidé jsou až příliš svázání předsudky a zaslepeně se drží toho, co se ve školách naučili a vše pro ně neznámé okamžitě označí za nesmysl, příčící se jejich logice. Ale naštestí nejsou všichni takový a najdou se i lidé, kteří dokážou své technické vědomosti využít pro dobro věci

Craft
Zaznamenáno

vili
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #71 kdy: Středa, 31.12.2008, 14:43 »

Pokud se chcete dozvědět více o KS navštivte toto forum, tam se o tom vede větší a širší diskuze než zde.
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=12
Zaznamenáno
Hana
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: Pátek, 02.01.2009, 21:13 »

Já vím, s tím ing. Jen jsem tím chtěla říct, že když bude mít čas se nad tím opravdu zamyslet, neměl by to pro něho být problém Ale se stále toho času nedostává. Hodně svého volného času věnuje např.  bádání na Zvíkově, v jihlavském podzemí, na Housce,
Používá k tomu přístroje na měření energií, které s kamarády sestavili, proměřují a bádají i na Kounovských řadách a na našich největších menhirech. Je to zapálený záhadolog, který spolek Sysyfos nemůže vystát.
Zappingu nejen že věří, sám ho používá. Mě ho slíbil , zatím ho nemám  Ale bude

Hana
Zaznamenáno
Hana
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: Pátek, 02.01.2009, 22:07 »

Ouha..., omlouvám se. Omylem jsem nebyla přihlášená a ono se to tvářilo jako že se nic neodeslalo.
nepodařilo se mi to smazat, tak snad vy???

Sorry Hana
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #74 kdy: Sobota, 03.01.2009, 01:04 »

To je v pohodě, už jsem ty duplicitní příspěvky vymazal. Problém je, že při odeslání příspěvku nefunguje korektně refresh stránky a skončí to na chybovém hlášení DB, ale příspěvek se normálně vloží, tak to pak mate. Zase tak dobrý v php nejsem, takže to stále od upgrade provozovatele serveru zlobí a  stále nevím v čem je problém

Tak to je dobrá skupinka lidí, to z nich musí být sysifos u vytržení

Craft
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!