Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 11:09 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jak domácí výrobu KS  (Přečteno 373195 krát)
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #105 kdy: Pátek, 06.02.2009, 11:18 »

Tabulka PE zmizela. Můžete mi ji dodat na adresu musicpra@vol.cz? Díky předem.
QAD
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 kdy: Pátek, 06.02.2009, 22:45 »

Tom:
To je dobrý začátek. Taky je to hezký příklad toho, čeho už jsem si všiml dávno, i když to mnozí popírají a  z fyzikálního hlediska mají pravdu, ovšem skutečnost je trochu jiná a moje zkušenosti v oblasti aplikací KS to taky potvrzují, tj. čím větší a starší problém (mám na mysli chronické záležitosti), tím je potřeba silnější koncentrace, větší dávkování a delší doba užívání.

Věci jako chřipky a jiné virózy jsou u KS záležitost na 2 dny a některým tady stačí i dost slabé koncentrace 5 až 10ppm a menší dávkování.

Takže očividně je to Tome na dobré cestě a doporučuji nebát se trochu experimentovat s dávkováním  Mrknutí

Craft
« Poslední změna: Pátek, 06.02.2009, 23:35 od Craft » Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #107 kdy: Pátek, 06.02.2009, 22:48 »

Marcoo:
U rozjíždějící chřipky (slabost, únava, horečka, zimnice, bez zahlenění) mám rekord 24hod., ale byly to silnější dávky, které už jsem tady uváděl.

Craft
Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #108 kdy: Pátek, 06.02.2009, 22:49 »

Tabulka PE zmizela. Můžete mi ji dodat na adresu musicpra@vol.cz? Díky předem.
QAD

Nemám tucha o jaké tabulce to píšeš  Úsměv

Craft
Zaznamenáno

Marcoo
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: Středa, 11.02.2009, 13:55 »

Chystám se otestovat koloidní stříbro jako postřikový fungicid (proti strupovitosti, rzi, skvrnitosti, monilióze, padlí ...). Máte s tím někdo zkušenosti?
Zaznamenáno
Marcoo
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: Středa, 11.02.2009, 14:05 »

Klyzma s využitím koloidního stříbra.
Máte s tím někdo zkušenosti? Má to opodstatnění? Na jaké potíže, jaké množství, jaká koncentrace ...?
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #111 kdy: Středa, 11.02.2009, 20:36 »

Chystám se otestovat koloidní stříbro jako postřikový fungicid (proti strupovitosti, rzi, skvrnitosti, monilióze, padlí ...). Máte s tím někdo zkušenosti?

U těch rostlin je to trochu zajímavé, pokud jim toho dáme trochu, tak začnou mít krásnou barvu, úplně je to oživí a začnou i rychleji růst, ale všeho s mírou. U jedné jsem to trochu přeháněl a nějak se ji to pak přestalo zamlouvat  Škleb
Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #112 kdy: Středa, 11.02.2009, 20:41 »

Klyzma s využitím koloidního stříbra.
Máte s tím někdo zkušenosti? Má to opodstatnění? Na jaké potíže, jaké množství, jaká koncentrace ...?

V případě problémů se zánětem v tlustém střevu je to opravdu vynikající a neznám z alternativních prostředků nic lepšího a účinějšího. Pokud má někdo problém v tlustém střevě, rozhodně by měl výplachy tlustého střeva zahrnout do svoji hygieny. V případě polykání KS nemusí být v tlustém střevě dostatečně účinné, protože musí překonat cestu celým zažívacím traktem. Stačí všeobecně udávaná dávka 3-4 lžičky na 1 litr vody.
Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: Středa, 25.02.2009, 13:06 »

Ahoj Crafte!
Prosim Tebe, da se ten Vas pristroj taky koupit?
Diky za odpoved.
Merit
Zaznamenáno
Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: Středa, 25.02.2009, 17:04 »

Tom:
To je dobrý začátek. Taky je to hezký příklad toho, čeho už jsem si všiml dávno, i když to mnozí popírají a  z fyzikálního hlediska mají pravdu, ovšem skutečnost je trochu jiná a moje zkušenosti v oblasti aplikací KS to taky potvrzují, tj. čím větší a starší problém (mám na mysli chronické záležitosti), tím je potřeba silnější koncentrace, větší dávkování a delší doba užívání.

Věci jako chřipky a jiné virózy jsou u KS záležitost na 2 dny a některým tady stačí i dost slabé koncentrace 5 až 10ppm a menší dávkování.

Takže očividně je to Tome na dobré cestě a doporučuji nebát se trochu experimentovat s dávkováním  Mrknutí

Craft

Ahoj. Zdvojnásobil jsem si dávku a užívám 20 ppm. Občas zapomenu vzít plnou. Zatím jsem nebyl nemocný, dokonce už 3 týdny ráno trénuju venku (doteď v mrazu) bez újmy. Občas mě zabolí v krku když si v noci dám studené mléko nebo jogurt (stalo se 2x). Dřív bych měl ráno natelký krk, párkrát už jsem se takhle sám nachytal, teď cítím třeba jen den takové to napětí v hrdle, ale pak to odezní bez rozjetí nemoci. Takže.. pokračujeme.. :-)
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: Středa, 25.02.2009, 17:22 »

Poprosim trosku mne privzdelat. Co je to makrolidová ATB?
Dekuji
Merit
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: Středa, 25.02.2009, 17:36 »

Aaaaaaaaaale omlouvam se vsem, za otazky, ale vite jak to je. Clovek si precte neco horlive a potom kdyz se k tomu vrati, tak je mu vse jasne.
Diky za prijatou omluvu ohledne nakupu pristroje a ANT
Merit
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #117 kdy: Středa, 25.02.2009, 17:39 »

Ahoj Crafte!
Prosim Tebe, da se ten Vas pristroj taky koupit?
Diky za odpoved.
Merit

Pokud tím přístrojem myslíš generátor pro výrobu koloidního stříbra, tak dá se samozřejmě koupit buď prostřednictvím těchto stránek a nebo na stránkách, co by odnož zaměřené pouze pro generátory KS http://craftgen.cz nebo http://craftgen.eu

Craft

P.S. K těm ATB, předpokládám, že už to víš, když tak pro ostatní podrobný popis třeba zde https://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/81_1423.html
« Poslední změna: Středa, 25.02.2009, 17:57 od Craft » Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #118 kdy: Středa, 25.02.2009, 17:56 »

Tom:
To rád slyším, že se daří, snad pro ostatní, můžeš upřesnit i tvé dávkování na den?

Craft
Zaznamenáno

Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: Čtvrtek, 26.02.2009, 08:23 »

Tom:
To rád slyším, že se daří, snad pro ostatní, můžeš upřesnit i tvé dávkování na den?

Craft

Ahoj, díky.
Snažím se 6 x denně 30 ml (6 lžiček) 20 ppm. Někdy to nevezmu přesně a vzpomenu si třeba jenom 3, 4x. Nechci jednu dávku brát větší než těch 30 ml, nevím, jestli se to dokáže
naráz vstřebat (pokud se to opravdu vstřebává jen přes ústa).
Jinak trávení úplně ok, beru probiotika Biopron.
Cítím, že to pořád ještě není ono, stafylokok si určitě stále hostuje, ale zlepšuje se to. Doufám, že jednou úplně vychcípá.
Říkám si, jestli nepokračovat ještě v březnu a nedat si třeba měsíc pauzu, abych se vyhnul přílišnému hromadění KS v těle, co myslíte?
Nebo toho právě využít a pokračovat?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!