Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 10:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jak domácí výrobu KS  (Přečteno 373192 krát)
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #120 kdy: Čtvrtek, 26.02.2009, 09:42 »

Tom:
Rozhodně bych úplně KS nevysazoval, ale po cca. 1 měsíci bych snížil dávky nebo koncentraci a podle stavu to korigoval. Přidej i selen a vit. E.

Craft
Zaznamenáno

Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: Čtvrtek, 26.02.2009, 10:19 »

Tom:
Rozhodně bych úplně KS nevysazoval, ale po cca. 1 měsíci bych snížil dávky nebo koncentraci a podle stavu to korigoval. Přidej i selen a vit. E.

Craft

Ano, asi to tak udělám. Vitamínů přijímám dostatek - snažím se už kvůli sportu. Díky.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #122 kdy: Čtvrtek, 26.02.2009, 22:40 »

Moje známá byla v Polsku a dovezla mi na moji prosbu z tamní lékárny koloidní stříbro Ag100, protože jsem si chtěl po dlouhodobějších zkušenostech s výrobou KS ověřit kvality tohoto KS, díky kterému jsem se začal o KS vůbec zajímat. Musím ale říci, že výsledky mě trochu zaskočily.

Nejdříve jsem si důkladně vyčistil skleněnou kádinku kvalitní vodou, kde po kontrolním náměru dosahovala vodivosti 0,2uS. Po nalití Ag100 do této kádinky a přeměření konduktoměrem jsem nechápal zobrazovaný údaj, který byl po ustálení a vyrovnání teplot pro mě neuvěřitelných 37,7uS! Pro jistotu jsem jej několikrát opakoval.
Barva koloidu Ag100 je naprosto čirá. Tyndall efekt byl poměrně slabý odpovídající hodnotě kolem 10ppm, ovšem již se znatelně velkýma částicema, jaké se mají tendenci vytvářet při větším proudu, než je 0,155mA/cm2. Chuť je poměrně slabá, odpovídající hodnotě kolem 10ppm, ale co mě zarazilo, že obsahovala pachuť jakoby plastové láhve. Tím nemám samozřejmě na mysli PET láhve  Mrknutí

Nabízí se možnosti, že výrobce KS buď dodatečně filtruje, čímž vlivem prachových nečistot nebo materiálu filtru způsobí takový markantní nárust vodivosti, tj. naměřených 37,7uS, nebo přidává do koloidu ještě nějakou "konzervační příměs a nebo provádí výrobu v plastových kontejnerech, které uvolňují látky mající na svědomí ono zvýšení vodivosti a plastovou pachuť. Předpokládám, že zvrhlost v podobě ředění KS nepraktikuje.

Poznámka: KS při takové vysoké vodivosti, tj. kolem 40uS má již vlivem aglomerování částic nažloutlou barvu, velmi znatelný tyndall i při užití účinného míchadla a chuť je velmi kovová, až nepříjemná.

Craft
Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: Sobota, 28.02.2009, 11:28 »

Koupil jsem si taky KS. Zacal jsem ho brat od vcera, a uvidim, ze co "to" se mnou udela.
Merit
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: Sobota, 28.02.2009, 11:33 »

Krom toho, Polaci zacinaji sfusovavat snad i dlazebni kostku.
M.
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: Sobota, 28.02.2009, 11:35 »

Zapomel jsem, muj KS je Ag100 pharmaactiv Anglicke vyroby a asi je bez chyby.
M.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #126 kdy: Sobota, 28.02.2009, 12:17 »

S tím fušováním jsi poněkud vedle. Ag100 je obchodní označení pro KS výrobce Aurum Health Products z Velké Británie. Navíc to z PL má ochranou nálepku a originální uzávěr. V PL Ag100 distribuuje firma Laboratoria Natury a v ČR Pharma Activ, to je jediný rozdíl, protože výrobce je stále stejný. Ten od Pharma Activ nemá aspoň z obrázku ani žádnou ochranou nálepku Mrknutí

P.S. Včera odpoledne jsem mluvil s jednou známou a ta výraznější "plastová pachuť" je i údajně v tom, co distribuuje Pharma Activ, tak si vyber  Úsměv Každopádně jej porovnám.

Craft
Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: Sobota, 28.02.2009, 17:21 »

Nechci tady nad nikym lamat hul, ale Bohu zel, poznam vyrobky od Polaku. Je to ciste muj nazor, ktery nikomu nevnucuji, ja je nemusim...
Ja jsem necitil nic zvlastniho pri asi 5 minutovem prevalovani v ustech.
Zas na druhe strane z toho asi vyplyva zase to me zname, ze co si neudelam sam, tak to nemam?
M.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #128 kdy: Sobota, 28.02.2009, 18:55 »

Ale Poláci Ag100 přece nevyrábějí, stejně tak ne Češi. Oba jsou pouze prodejci  Mrknutí
Asi to bude tvoje první setkání s KSv podobě Ag100, tak hlavně ať zabere.

Craft
Zaznamenáno

Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: Čtvrtek, 19.03.2009, 21:15 »

Ahoj. Tak se zase hlasím a jsem nadšený. KS beru už 2 měsíce a je to fakt znát. Cítím se skvěle, krk už zdaleka tak nezlobí při každém náznaku chladu,
průvanu, studeném nápoji, paráda. Jako bonus 3x týdně cvičím v sedm ráno venku asi hodinu a půl, průměrná teplota je kolem 0, ale cvičili jsme i při -8
a žádný problém! Vlastně jsem za tu dobu ještě vůbec nebyl nemocný, což je fakt zázrak.
Beru nárazově, jak si vzpomenu 60 - 200 ml denně, cca 15 ppm, 2 dny jsem dokonce úplně vynechal, nevzpomněl jsem si.
Budu ještě nějakou dobu pokračovat a pak se uvidí. Chci si pak nechat udělat výtěr z krku, jak to vypadá se stafylošem.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #130 kdy: Čtvrtek, 19.03.2009, 23:11 »

To jsem rád, že KS plní svůj účel  Mrknutí Nicméně pro lidi mající problém především v oblasti dýchacích cest doporučuji i způsob aplikace pomocí nebulizéru, bližší info jsem uvedl zde
http://zdravi.craftcom.net/tipy-ks.html
nebo
http://www.craftgen.cz/tipy-ks.html

To umožní účinější aplikaci a stačí na to minimální množství KS, takže doporučuji vyzkoušet.

Craft
« Poslední změna: Čtvrtek, 19.03.2009, 23:14 od Craft » Zaznamenáno

Marcoo
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: Pátek, 20.03.2009, 08:06 »

... Nicméně pro lidi mající problém především v oblasti dýchacích cest doporučuji i způsob aplikace pomocí nebulizéru ...
Craft

Používám starý aplikátor Vincentka nosní sprej s náplní KS (http://www.vincentka.cz/sprej.php)
Jaký je kvalitativní rozdíl mezi aplikací těmito dvěmi technickými prostředky?
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #132 kdy: Úterý, 24.03.2009, 20:31 »

Citace
Jaký je kvalitativní rozdíl mezi aplikací těmito dvěmi technickými prostředky?


Dosti zásadní, jak asi daleko se dostane nosní sprej, který vytváří jemné kapičky a nebulizér vytvářející mlhovinu o velikosti částic cca. 1,5 - 5um? S nebulizérem se dostane stříbro velmi hluboko jak v dutinách hlavy, tak průdušek a plic.
Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: Středa, 25.03.2009, 14:07 »

Tak je tomu asi mesic, co jsem pouzival KS. Ja nevim, ale na "stara kolena" mam pubertacke vyrazky, a krom toho mi zacali strasne praskat snad vsechny klouby. Nevim, ze co s tim. Uvidim, snad mi neupadne telo.
Merit
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #134 kdy: Středa, 25.03.2009, 20:54 »

Tak je tomu asi mesic, co jsem pouzival KS. Ja nevim, ale na "stara kolena" mam pubertacke vyrazky, a krom toho mi zacali strasne praskat snad vsechny klouby. Nevim, ze co s tim. Uvidim, snad mi neupadne telo.
Merit

Joke: A nemůže to být tím, že je nové Ag100 určeno pouze na tvář a dekolt a ne k pití?  Škleb

Nicméně ty vyrážky spíše svědčí pro tzv. Herxheimerovu reakci (už jsem o ní tady psal). Sice s tím praskáním kloubů jsem se zatím nesetkal, ale kožní projevy hned po průjmech patří k nečastějším vedlejším účinkům, pokud vůbec nějaké nastanou.

Craft
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!