Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 13:13 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jak domácí výrobu KS  (Přečteno 373200 krát)
Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: Čtvrtek, 26.03.2009, 22:18 »

Hezký den,
můžu se zeptat, jestli je kvalitativní rozdíl ve výrobě KS rychlostí 1 nebo 2 na vašem generátoru?
Díky Tom
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #136 kdy: Čtvrtek, 26.03.2009, 22:48 »

Netuším, co mnoho lidí vede k této otázce  Úsměv

Kvalitativní rozdíl zde není žáden. V přístroji je použita součást, která je předmětem i mého patentu a nemá na výslednou kvalitu KS žáden vliv, přesto dokáže urychlit výrobu KS v určitých mezích.

Kvalitativní rozdíl je pouze mezi výrobním režimem pro vnitřní použití (výrobní režim 1 a 2) a vnější použití (výrobní režim 3), což je dáno rozdílným způsobem pro aplikování KS.

Nakonec se může každý přesvědčit, pokud si vyzkouší i výrobu pomocí aktivní funkce Time Accelerator (rychlost II), není přece nic snažšího, jenom se toho nebát Mrknutí

Craft
Zaznamenáno

Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: Pátek, 27.03.2009, 13:02 »

Netuším, co mnoho lidí vede k této otázce  Úsměv

Kvalitativní rozdíl zde není žáden. V přístroji je použita součást, která je předmětem i mého patentu a nemá na výslednou kvalitu KS žáden vliv, přesto dokáže urychlit výrobu KS v určitých mezích.

Kvalitativní rozdíl je pouze mezi výrobním režimem pro vnitřní použití (výrobní režim 1 a 2) a vnější použití (výrobní režim 3), což je dáno rozdílným způsobem pro aplikování KS.

Nakonec se může každý přesvědčit, pokud si vyzkouší i výrobu pomocí aktivní funkce Time Accelerator (rychlost II), není přece nic snažšího, jenom se toho nebát Mrknutí

Craft

Na to proč se na to ptá hodně lidí je jednoduchá odpověď  Úsměv Pokud není rozdíl v kvalitě, proč není přístroj nastavený z výroby rovnou na rychlost 2? Proč by to kdo chtěl dělat delší dobu?  Úsměv Snad mi něco neuniklo, ale já to prostě nechápu, proto jsem se ptal. Já sám to dělám už od začátku jen rychlostí 2, ale napadlo mě, že když je na výběr a dám do toho víc času, jestli bude nějaký rozdíl. Nemám možnost poznat nějak znatelně rozdíl, mám jenom laser a roztok jsem měl zatím vždy čirý - což je paráda.
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: Pátek, 27.03.2009, 15:43 »

Poprosim o radu, ze jak a "kolik" spravne aplikovat KS pri nemoci zvane "ruze"?
Moc dekuji
Merit
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: Pátek, 27.03.2009, 18:40 »

Sakrble, oni mne ty klouby nejenom ze praskaji, ale zacinaji celkem neprijemne bolet.
Kde koupim nejlevneji nahrobni desku?
M.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #140 kdy: Pátek, 27.03.2009, 21:02 »

Citace
Na to proč se na to ptá hodně lidí je jednoduchá odpověď  Úsměv Pokud není rozdíl v kvalitě, proč není přístroj nastavený z výroby rovnou na rychlost 2? Proč by to kdo chtěl dělat delší dobu?  Úsměv Snad mi něco neuniklo, ale já to prostě nechápu, proto jsem se ptal. Já sám to dělám už od začátku jen rychlostí 2, ale napadlo mě, že když je na výběr a dám do toho víc času, jestli bude nějaký rozdíl. Nemám možnost poznat nějak znatelně rozdíl, mám jenom laser a roztok jsem měl zatím vždy čirý - což je paráda.

Věc se má tak, původně byl starší model KSG3-CB3 bez časového akcelerátoru, využívající pouze klasických principů pro výrobu KS, vylepšený o několik drobností. Pak jsem při mnoha experimentech objevil zajímavou možnost urychlení výroby KS bez vlivu na kvalitu KS a tu jsem začal implementovat v podobě urychlovače, tzv. "Time Acceleratoru" spíše jako vylepšení navíc (byl pouze za příplatek). Nicméně se mi stalo, že jsem obdržel od 2 uživatelů tvrzení, že údajně při výrobě pomocí urychlovače se jim na dně objevilo několik velmi miniaturních smítek. Dodnes jsem sice nepřišel na to, co bylo toho u nich příčinou, když po mnoha mojich zkouškách se nikdy nic takového nedělo a ani u přátel, kteří přístroj vlastní jsem nic takového nezaznamenal. Přesto jsem se pro maximální spokojenost všech rozhodl ponechat funkci Time Accelerator vypínatelnou a standardně je dnes osazována do všech modelů Craftgen KSG4 a je na volbě uživatele, zda se rozhodne ji používat nebo nikoliv. Osobně jsem zastáncem variabilních řešení v konstrukcích přístrojů všeobecně, takže u přístrojů na výrobu KS Craftgen tomu není jinak a standardně urychlovač Time Accelerator u svého soukromého přístroje používám Mrknutí
« Poslední změna: Pátek, 27.03.2009, 21:05 od Craft » Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #141 kdy: Pátek, 27.03.2009, 21:20 »

Poprosim o radu, ze jak a "kolik" spravne aplikovat KS pri nemoci zvane "ruze"?
Moc dekuji
Merit

Růže neboli erysipel. Údajně jej způsobují beta-hemolytické streptokoky, čili něco, na co by KS mělo dobře účinkovat.
Obávám se, že ale otázku, co se týče dávkování není schopen nikdo přesně zodpovědět. Množství KS je věcí spíše individuální a množství, které pomůže jednomu už druhému nemusí, chce to prostě vyzkoušet. Každopádně u kožních onemocnění bych KS doporučoval aplikovat nejen vnitřně, ale i na postižené místo na kůži, ale o silnější koncentraci než je 10ppm. Začínal bych tady na hodnotě 20ppm a více.
Osobně KS používám i jako desinfekci při krvácejícíh poraněních, ale vodu Aqua Purificata pro výrobu takového KS před výrobu pro všechny případy nechávám ještě projít varem. Přece jenom se jedná o čištěnou vodu, která není sterilně ošetřena, i když by KS mělo v ní vše zahubit, ale jistota je jistota  Mrknutí
« Poslední změna: Pátek, 27.03.2009, 21:28 od Craft » Zaznamenáno

Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: Pátek, 27.03.2009, 21:58 »

Citace
Na to proč se na to ptá hodně lidí je jednoduchá odpověď  Úsměv Pokud není rozdíl v kvalitě, proč není přístroj nastavený z výroby rovnou na rychlost 2? Proč by to kdo chtěl dělat delší dobu?  Úsměv Snad mi něco neuniklo, ale já to prostě nechápu, proto jsem se ptal. Já sám to dělám už od začátku jen rychlostí 2, ale napadlo mě, že když je na výběr a dám do toho víc času, jestli bude nějaký rozdíl. Nemám možnost poznat nějak znatelně rozdíl, mám jenom laser a roztok jsem měl zatím vždy čirý - což je paráda.

Věc se má tak, původně byl starší model KSG3-CB3 bez časového akcelerátoru, využívající pouze klasických principů pro výrobu KS, vylepšený o několik drobností. Pak jsem při mnoha experimentech objevil zajímavou možnost urychlení výroby KS bez vlivu na kvalitu KS a tu jsem začal implementovat v podobě urychlovače, tzv. "Time Acceleratoru" spíše jako vylepšení navíc (byl pouze za příplatek). Nicméně se mi stalo, že jsem obdržel od 2 uživatelů tvrzení, že údajně při výrobě pomocí urychlovače se jim na dně objevilo několik velmi miniaturních smítek. Dodnes jsem sice nepřišel na to, co bylo toho u nich příčinou, když po mnoha mojich zkouškách se nikdy nic takového nedělo a ani u přátel, kteří přístroj vlastní jsem nic takového nezaznamenal. Přesto jsem se pro maximální spokojenost všech rozhodl ponechat funkci Time Accelerator vypínatelnou a standardně je dnes osazována do všech modelů Craftgen KSG4 a je na volbě uživatele, zda se rozhodne ji používat nebo nikoliv. Osobně jsem zastáncem variabilních řešení v konstrukcích přístrojů všeobecně, takže u přístrojů na výrobu KS Craftgen tomu není jinak a standardně urychlovač Time Accelerator u svého soukromého přístroje používám Mrknutí

Jasně, rozumím. Jak jsem psal, používám taky urychlování a žádný problém nevidím.
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: Neděle, 29.03.2009, 14:37 »

Crafte moc dekuji za odpoved ohledne "ruze" a zaroven kladu foru otazku, ze kde koupim KS o vetsi hodnote nez je 10 pps.
Dekuji
Merit
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #144 kdy: Neděle, 29.03.2009, 17:17 »

Crafte moc dekuji za odpoved ohledne "ruze" a zaroven kladu foru otazku, ze kde koupim KS o vetsi hodnote nez je 10 pps.
Dekuji
Merit

Pokud tě to zajímá, co o onemocnění zvaném lidově růže píše klasická medicína, můžeš si počíst http://www.cls.cz/dokumenty2/os/t092.rtf

Jinak ta odpověď je přece jednoduchá, tj. vlastní generátor na výrobu KS, který umožňuje výrobu různých koncentrací. Sice mnoho lidí je zastáncem tvrzení, pokud nepomůže koncentrace 10ppm kvalitního KS, vyšší koncentrace jsou zbytečné. Ovšem moje zkušenosti nasvědčují tomu, že to až tak pravda není a vyplatí se experimentovat v hodnotách koncentrace.

Craft
Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: Úterý, 31.03.2009, 15:38 »

Ahoj Crafte!
Tak mam takovy dojem, ze ta diagnoza te "ruze" bude asi drobatko nespravna. Jde u me manzelky o cervene tvare jak u Marfusi. Samozrejme, neni nikde zarucene, ze jde o ruzi. skousel jsem ji to potirat tvar KS na tamponu, ovsem vis jak je to se zenami. Dej Boze ale hned. Takze zacala soubezne uzivat nejaky krem, takze nevim, ze co dal. Pristroj na vyrobu KS zatim nemam.

Co se tyce mne, ty moje klouby stale silene praskaji a porad boli a jako kdyby byli ty klouby otekle. Nevim, ze co s tim. Pred zacatkem uzivani KS jsem to nemel.
Diky za odpoved
Merit
Zaznamenáno
Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: Středa, 01.04.2009, 07:15 »

Ted jsem se dozvedel, ze ta nemoc me zeny se jmenuje Rosacea.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #147 kdy: Čtvrtek, 02.04.2009, 14:56 »

Pro každého jsou nějaké defekty na místech, kde je to vidět, zvláště na obličeji dosti stresující, tím spíše pro ženy, takže to chápu. Příznám se, že jsem netušil, co se pod pojmem Rosacea skrývá a ono to je růžovka, podrobněji třeba zde http://www.ordinace.cz/clanek/rosacea-ruzovka/
Nicméně se koukám, přesto že dle klasické medicíny není příčinou žáden parazit a samé všeobecné věci, stejně uvádí silná ATB a dokonce antihelmitika (konkrétně metronidazol). Dle mě je potřeba hledat parazity za vším.
Také vynikajícíh účinků u kožních onemopcnění lze dosáhnout pomocí kvalitní masti z konopí, stačí se mrknout po netu a najít oficiálního výrobce takové masti. Rozhodně bych ji doporučil, protože jsem viděl na vlastní oči, jaké má léčivé účinky v případě kožních onemocnění a dochází díky ní k dosti urychlené regeneraci kůže. Nechápu, proč ji třeba kožaři místo těch svojich kortikoidů nepředepisují, snad jednou.

K těm tvojim kloubům, netuším proč taková neobvyklá reakce na KS. Nicméně bych doporučil tu Ag100 úplně vysadit a sledovat, zda dojde k nějaké změně.

Editace:
Tak jsem si procházel některé všeobecné informace kolem možných příznaků u Herxheimerové reakce a zjistil jsem, že i otoky a bolestivost kloubů zde patří, takže u tebe s největší pravděpodobností dochází k příliš rychlému detoxu. Máš dvě možnosti, buď setrvat a nebo což je dle mě ozumnější a schůdnější, dočasně KS úplně vysadit až se stav stabilizuje a pak KS zase nasadit, ale v minimálním množství a pomaloučku dávky zvyšovat. Tím by již Herxheimerova reakce neměla být tak silná, zda vůbec postřehnutelná a mělo by být vše ok nebo by to už nemělo být tak citelné.

Craft
« Poslední změna: Čtvrtek, 02.04.2009, 19:12 od Craft » Zaznamenáno

Merit
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: Sobota, 04.04.2009, 21:21 »

Ahoj Crafte!
Moc dekujeme za rady. Asi budu muset opravdu omezit KS, resp snizit jeho mnozstvi. Co se tyce me Boruvky, asi si bude muset taky urcite veci odrict.
Jeste jednou dekujeme
Merit
Zaznamenáno
Tom
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: Středa, 08.04.2009, 20:44 »

Ahoj, mám zajímavý postřeh co se týče výroby KS. Neměl jsem volnou obvyklou el. zásuvku na přístroj, tak jsem ho zapojil do jiné a nádobu s výrobníkem položil na kovová žebra topení (vypnuté, studené). 3 várky za sebou byly šedé, ačkoli je mám vždy čiré. Další várku ze stejné vody ze stejné lékárny a stejného nákupu jsem udělal na obvyklém místě a výsledek byl opět čirý. Takže to vypadá, že výrobu může ovlivnit i taková věc, nevím, kov, proudění vody v radiátoru, kdo ví..
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!