Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 12:42 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jak domácí výrobu KS  (Přečteno 373198 krát)
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #195 kdy: Čtvrtek, 18.02.2010, 23:22 »

Provádíme prodej především na doporučení uživatelů našich přístrojů, pro které samozřejmě nejsme anonymní a pro maximální zjednodušení způsobu objednávek byl vytvořen elektronický obchod. Chápu, že tohle může v někom vyvolávat pocit nedůvěry a ona dočasná anonymita může případného zájemce o koupi i odradit. Nicméně myslím, že kdybychom na internetových stránkách uváděli nepravdivé informace nebo dokonce někoho podvodným prodejem nějak poškodili, jistě by se toto za chvíli objevilo někde v diskuzích zaměřených na výrobu koloidního stříbra. Navíc ona anonymita končí již doručením zásilky, kde je samozřejmě adresa odesílatele uvedena. Zatím mohu konstatovat pouze to, že přesto, že pro některé se toto může jevit jako podivné, stoupl výrazně zájem o naše přístroje už i na území Slovenska.
Plánujeme i prodej našich přístrojů prostřednictvím firmy, která bude zajišťovat i osobní kontakt se zákazníkem a bude nás v prodeji zastupovat a mi zůstaneme dále pouze jako výrobci a můžeme se nerušeně dále věnovat naší práci a vývoji.
Zaznamenáno

Helena
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: Pátek, 19.02.2010, 16:41 »

Zdravím! Velice rádi bychom si objednali Craftgen KSG4-CB3.TA (elektrody 2mm) s obalem.
Nicméně NIKDE prodejce neuvádí kontakt, adresu etc. Visí zde jen kontaktní email a nikoli obchodní jméno. Nepůsobí to vůbec věrohodně. Výrobce či  distributor tají svou identitu? proč? Možná to zní přiblble, ale kupovat něco za 4tis od incognita je divný. A informace, že případné reklamace se řeší via email nás velmi rozesmálo. Je tu někdo, neinkognito, kdo si zde uvedené zařízení od "emailu" koupil??? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
nedávno jsem byla v podobné situaci. Chtěla jsem koupit přístroj na výrobu koloidního stříbra a nevěděla jsem jak si vybrat. Nastalo pátrání po internetu a hlavně pročítání článků a diskuzí. Musím říct, že jsem postupně víc a víc získávala důvěru v "pana Crafta". Připadlo mi, že je to člověk, který to, co dělá bere vážně, že jde do hloubky a stále hledá jak to vylepšit. A také má potřebu pomoci druhým. Tak jsem si přístroj KSG4-CB3.TA (elektrody 2,5) objednala, a i když jsem v internetových obchodech velmi opatrná a nedůvěřivá, tak v tomto případě jsem neměla nejmenších pochybností o solidnosti. To prostě z těch diskuzí vycítíte. A také toho nelituji. S přístrojem jsem velmi spokojená, už jsem vyrobila několik litrů KS. Přesně se snažím dodržovat všechna doporučení a KS je velmi dobré. Pokud jsem měla nějaký dotaz, vždy mi velmi ochotně "pan Craft" odpověděl. Jinak, pokud mohu doporučit - radím spíš koupit s elektrodami 2,5, protože stříbro je poměrně měkké a při čištění elektrod u těch tenčích je trochu riziko ohnutí. Myslím, že tento "příplatek" za to stojí. A ještě jeden poznatek - je třeba si pořídit čistě skleněný teploměr buď laboratorní nebo zavařovací nad 60°C. Já jsem sice už doma měla koupený přístroj, ale teprve potom jsem zjistila, že ještě musím sehnat vhodný teploměr. Což u nás na vsi nebylo zase tak jednoduché jako ve městě.
Zaznamenáno
luiss
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 9

S úsměvem a písničkou,překonáme chvíli zlou.


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: Pondělí, 22.03.2010, 19:31 »

Většina produktů na trhu je ve skutečnosti iontové stříbro, neboť jejich výroba je velmi jednoduchá. Tak jednoduchá, že to zvládne i dítě. Vše co potřebujete pro výrobu iontového stříbra je deväťvoltová baterie a kousek stříbrného drátu. To je velmi zjednodušené.Většina výrobcem samozřejmě nepoužívá baterii ale střídavý zdroj napětí, neboť vytváří stabilnější roztok iontového stříbra. Jednako však samotný proces je vždy určitou formou elektrolýzy . Nicméně samotný proces je vždy určitou formou chloru. Tento proces produkuje povětšině iontové stříbro a to je také proces, který používá většina výrobců produktů, které pak nazývá koloidním stříbrem. Je to jako nazývat pomerančovým džusem produkt, který obsahuje 10% skutečného pomerančového džusu a 90% něčeho jiného. Nehledě na prohlášení výrobců a text na štítku, pokud je produkt vyrobený elektrolýzou, není to pravé koloidní stříbro, je to převážně iontové stříbro. Pro srovnání, pravý koloid má vysokou koncentraci částic a malé nebo žádné množství iontů. Vyrobit pravé koloidní stříbro je náročný proces.To je důvod, proč je na trhu mnoho produktů iontového stříbra a pouze jeden XXXXXXX Pro zjištění skutečného obsahu iontového stříbra u vybraných produktů podívejte hodnocení produktů. Pamatujte si, pokud je produkt Ciri jako voda, je to iontové stříbro, ne pravé koloidní stříbro.


CO VY NA TO???Tohle jsem vyčetl na jednom servru.Luiss.
« Poslední změna: Pondělí, 22.03.2010, 19:35 od luiss » Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #198 kdy: Pondělí, 22.03.2010, 20:35 »

Ten jediný pravý produkt je mesosilver  Škleb V KS vyráběného elektrolýzou je vždycky i podíl iontů, to je pravda. Hloupost je ovšem tvrdit, že je ho tam pouze 10%.
Pokud si vyrobím hodně koncentrované KS formou elektrolýzy a ještě k tomu s velmi vysokým proudem bude barva velmi podobná tomu od mesosilveru. Osobně bych takové KS nikdy vnitřně neužil, natož to od mesosilveru. Někde na zahraničním serveru byla dokonce informace, že to údajně vyrábějí mletím stříbra a ne tak, jak na svojich stránkách uvádějí. Již se o tom psalo i zde, stačí si to najít  http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=18&sid=a5c787f86faa242436d90246714aaff3
Kdyby tohle, co píše výrobce mesosilveru o koloidním-iontovém stříbře bylo pravdou, těžko by takové KS fungovalo u spousty lidí a již by mnoho z nich přitom množství, co někteří užívají měli nemalé problémy, takže jak jsem už tady psal, brát tato tvrzení s rezervou. Kdo chce, může samozřejmě užívat to od mesosilveru, ale osobně bych do toho nešel.
Zaznamenáno

luiss
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 9

S úsměvem a písničkou,překonáme chvíli zlou.


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: Pondělí, 22.03.2010, 23:16 »

Zdravím,vím že jsme se o tom bavili i na meilu,jen jsem to chtěl "pustit" do světa.Aby se k tomu vyjádřilo co možná nejvíce lidí.
Zaznamenáno
luiss
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 9

S úsměvem a písničkou,překonáme chvíli zlou.


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: Úterý, 23.03.2010, 19:25 »

Tak už ho máme doma a už vyrábíme.  Mrknutí
Zaznamenáno
luiss
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 9

S úsměvem a písničkou,překonáme chvíli zlou.


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: Úterý, 30.03.2010, 19:45 »

Zdravím,chci  se zeptat je lepší vyrábět KS generátorem na rychlost jedna nebo na rychlost II? Máme generátor od pana Crafta.Nebo je to celkem jedno?
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #202 kdy: Úterý, 30.03.2010, 23:01 »

Viz. časté dotazy, konkrétně 7 odspodu
http://craftgen.eu/ks-faq.html
Zaznamenáno

sudmi
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: Čtvrtek, 20.05.2010, 19:32 »

Když při výrobě kol. stříbra chci očistit elektrody, je lepší odpojit i napájení nebo jenom kabel od hlavice?
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #204 kdy: Čtvrtek, 20.05.2010, 19:50 »

Stačí pouze od hlavice.
Zaznamenáno

sudmi
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: Pátek, 21.05.2010, 05:23 »

Stalo se mi že sem zapoměl přepnout režim a asi 5 vteřin vyráběl třetí režim s urychlovačem, potom už 5.5 hodin (10ppm) na druhý bez u. Jinak je koloid uplně čístý. Může se ještě pít?
« Poslední změna: Pátek, 21.05.2010, 05:47 od sudmi » Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #206 kdy: Pátek, 21.05.2010, 10:14 »

Vzhledem k velmi krátké době, tj. pouhých 5 sekund bych jej v klidu užíval vnitřně. Pokud by se tento režim používal výrazně déle a koloid by začal vykazovat známky byť nepatrného zabarvení, pak již pouze pro vnější použití.
Zaznamenáno

sudmi
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: Pátek, 21.05.2010, 13:38 »

Děkuju. Jenom k tomu zabarvení. Den predtim jsem dělal 3 režim 30 ppm s urychlovačem , a zabarvení nebylo žádné byl uplně čirý, jenom na dně a na povrchu byly černý usazeniny. Stříbro v roztoku bylo pod podsvícením přiloženou svitilnou normálně ve tmě vidět. Nebo ani u třetího režimu není zabarvení hned, třeba až za pár dní?
« Poslední změna: Pátek, 21.05.2010, 14:07 od sudmi » Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #208 kdy: Sobota, 22.05.2010, 10:16 »

U 3 režimu určeného pouze pro vnější použití, tj. na kůži jsou již vždy na dně usazeniny, jakoby drobná zrnka písku, což je ve skutečnosti hydroxid z elektrod. Přesto si KS i při tak už vysoké koncentraci, jako je 30ppm vyrobené přístrojem Craftgen KSG4 mnohdy při výrobě uchová svou čirou barvu, ale není to samozřejmě pravidlem. Pokud nedojde u výroby již tak vysoké koncentrace, jako je uvedených 30ppm ihned k aglomeraci částic a tím k nádechu žluté barvy, během několika hodin až dnů k tomuto efektu již dojde zcela určitě.
K tomuto pozvolnému žloutnutí samozřejmě nedochází u režimu 1 a 2, který je určen pro vnitřní použití do max. koncentrace 20ppm, za předpokladu správného skladování vyrobeného KS.
Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #209 kdy: Pátek, 07.10.2011, 11:33 »

Vzhledem k častým dotazům, jak lze prodloužit původní kvalitu vody Aqua Purificata v 5l kanystru, tak zde uvádím své praktické zkušenosti.

Problémem zvyšování vodivosti a tím i čistoty vody v kanystru je právě vzduch, který v kanystru nahrazuje vodu, která se z něj vylila, čili se nabízejí 2 jednoduché možnosti.

1. Vzduch z kanystru vymačkat deformací kanystru a dobře dotáhnout jeho víčko, aby se nenasál zpět. Deformovat se mohou pouze jeho stěny ne dno, které by prasklo.

2. Pořídit si 1 litrové čisté láhve ze skla (nepoužité) s dobře těsnícími uzávěry nebo lépe si zakoupit vodu Aqua Purificata v několika 1 litrových láhvích a ty pak použít na rozlití do nich načlého 5l kanystru. Samozřejmě musí být naplněné vodou až těsně po hrdlo, aby tam bylo co nejméně vzduchu. Tyto láhve je vždy dobré ještě před samotným naplněním vypláchnout vodou z onoho 5l kanystru, který chceme do nich rozlít.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 12 13 [14] 15   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!