Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 16:32 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Syncrometer  (Přečteno 52170 krát)
JiriCzech
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: Středa, 08.12.2010, 13:33 »

Zdravim, jeden muj znamej si koupil Syncrometer od Ravo a pozadal me, jestli bych nejak nezjistil, jak s tim pracovat, takze ho mam pujcenej, ale moc chytrej z toho nejsem. Stahnul jsem si nekde na netu syncrometer.pdf, coz je cca. 200 stran textu v anglictine, ale jak rikam, nejsem z toho chytrej Nemate nekdo nejakej jednoduchej manualek, jak se s tim naucit? Nebo jeste lip, nebyl by nekdo ochotnej mi to ukazat, idealne nekde v Praze, zajel bych kamkoliv... .) Predem dekuji.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 09.12.2010, 11:07 »

Zdravim, jeden muj znamej si koupil Syncrometer od Ravo a pozadal me, jestli bych nejak nezjistil, jak s tim pracovat, takze ho mam pujcenej, ale moc chytrej z toho nejsem. Stahnul jsem si nekde na netu syncrometer.pdf, coz je cca. 200 stran textu v anglictine, ale jak rikam, nejsem z toho chytrej Nemate nekdo nejakej jednoduchej manualek, jak se s tim naucit? Nebo jeste lip, nebyl by nekdo ochotnej mi to ukazat, idealne nekde v Praze, zajel bych kamkoliv... .) Predem dekuji.


A to u něj nemají návod?  Mrknutí  Mnoho lidí si totiž podobné přístroje s nadšením koupí a pak teprve zjistí, že to není jen tak jednoduché je umět ovládat. Pamatuji se, že firma, která u nás prodává syncrometr ze začátku vítězoslavně pořádala nějaký hromadný kurs. Pak už ticho po pěšině. Tuším ale, že tyto kurzy dělal člověk, který si říká QAD, konkrétně se o tom zmiňoval tady http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,32.msg420.html#msg420
Takže zkusit kontaktovat tohoto člověka přes soukromou zprávu, zda by nebyl ochoten poradit.
Osobně syncrometr ovládat neumím a ani to nemám v plánu, protože nepatří mezi mé favority mezi spolehlivé diagnostické přístroje. Ten EN dokument jsem před časem pročítal taky, trochu mě ale udivuje, že něco pro uživatele syncrometru, ona firma nevydala v CZ podobě. Pak se opravdu těžko na tom může někdo správně naučit sám něco měřit.

Ony totiž všechny diagnostické přístroje se musí umět ovládat a většinou nestačí ani nějaké základní školení, tím spíše ne u syncrometru, který má pouze a ne příliš šťastně řešenou akustickou signalizaci.
Osobně se přikláním spíše k přístrojům, které mají i optickou signalizaci, např. Salvia, ale naučit se tento přístroj ovládat chce opravdu mnoho trpělivosti. Znám třeba několi případů majitelů přístroje Salvia. Jednomu říkám spíše sběratel, rád si kupuje podobné přístroje, ale jak zjistí, že jejich obsluha je složitá a vyžaduje to nemálo času, odloží jej spíše do šuplíku. Pak objeví další a přístroj dopadne úplně stejně. Další případ, kdy si jej uživatel s nadšením koupil, ale jak zjistil, že jeho obsluha je náročná, tak jej se slevou okamžitě prodal. A třetí případ je ten správný a který měl to štěstí, že se měl od koho učit, ale i přesto mu trvalo skoro 3 měsíce, než se mu podařilo s úspěchem diagnostikovat správně všechny vzorky a to poctivě cvičil každý den. Přiznal se, že měl někdy sto chutí s tím praštit, ale vydržel a dnes je jedním z nejlepších diagnostiků na přístroji Salvia a o tom to všechno je. Pokud se něco učíme sami bez možnosti nějakého ověření, nemáme jistotu, že výsledky jsou opravdu správné.

Píšu to jen pro lepší představu, co obsluha takových přístrojů opravdu obnáší. Nakonec když vidím, co za lidi si kupuje i mnohem dražší a více automatizované diagnostické přístroje a neumí je skoro vůbec ovládat, pak i kdyby byl takový přístroj sebelepší, v rukou takových lidí je to mnohdy nefunkční krám, a dopadá tak na kvality takových přístrojů spíše negativní světlo. Problém je totiž ten, že tito lidé vynaloží své mnohdy nemalé finanční prostředky za přístroj, ale už se jim nechce vynakládat další prostředky za potřebná školení a řeknou si, to se nějak naučím sám.
Tohle mi ale přijde stejně postavené na hlavu, jako by si někdo koupil auto a přitom neměl řidičák a řekl si, však se to už nějak naučím, výsledek by mohl dopadnou katastrofálně a stejně je tomu u takových diagnostických přístrojů, tím spíše, když už se rozhodne to dělat komerčně.
Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: Čtvrtek, 09.12.2010, 11:56 »

Citace
Zdravím vás všechny. Začal jsem řešit problém jednoduchého záznamu  „informačních přípravků“ na kartičku a podle měření Salvií to vypadá nadějně. Zatím se to jeví tak, že budou použitelné jako testry, některé i jako "terapeutické". Salvii však nevlastním a tak mi z toho vyplývá potřeba stavby syncrometru. Pročetl jsem si stovky příspěvků na několika fórech a zjistil jsem, kolik doplnění a postřehů se tam dá najít ke schématu Clarkové. Předpokládám, že ti, co stavěli syncrometr, mají v zásobě řadu též postřehů a vylepšení. Proto bych rád získal doplněné schéma již funkčního odladěného syncrometru, můžete-li poskytnout, prosím o ně. Já bych raději soustředil své síly na dořešení toho záznamu.

Doporučoval bych se držet spíše daleko přesnějších výsledků při měření pomocí Salvie než Syncrometru, určitě se vyplatí. Stejný způsob jsme volili při vývoji našeho informačního biozáznamníku a vyplatilo se. Samozřejmě pokud se neumí ani jeden z přístrojů perfektně ovládat je to k ničemu a nemáte jistotu, že záznam opravdu funguje korektně. Princip syncrometru je pokud se pamatuji stále stejný a žádných podstatných změn nezaznamenal, viz. http://zdravi.craftcom.net/obrazky_images/syncrometer.jpg
Snad bude vědět něco více kolem údajných úprav syncrometru pisatel QAD.
Zaznamenáno

JiriCzech
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 09.12.2010, 15:03 »

Craft> Diky.
Citace
A to u něj nemají návod? 
To, co se ke mne dostalo, tam navod nebyl, jen u toho bylo prilozeny prazdny (nenapaleny) DVDcko.
Co se tyce http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/topic,32.msg420.html#msg420
tam QAD chybne hodil odkaz na svoje stranky. Spravne tam ma bejt www.mici.cz a popis prednasky je na http://www.mici.cz/clanky/syncrometer.pdf
Tak mam ted aspon co studovat. .)

To QAD> Bude v dohledny dobe zase nejaky skoleni?
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 21.12.2010, 15:55 »

Nevím, kde se vzala informace o libovolném místě těla pro měření podle Clarkové pomocí Syncrometeru. Clarková sama uvádí místo v okolí nehtu levého ukazováku, tam kde podle EAM je vyústění akupunkturní dráhy tlustého střeva. Má to určitou logiku, neboť množství parazitů, bakterií a virů v tlustém střevě je značné - to je ovšem moje úvaha a ne Clarkové.
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 21.12.2010, 15:58 »

Základní školení na Syncrometer - po dvou letech - projednávám z výrobcem a je jistá možnost, že by to mohlo být ve druhém kvartále v Jižních Čechách.
Zaznamenáno
JTK
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: Pondělí, 31.01.2011, 18:15 »

Nevím, kde se vzala informace o libovolném místě těla pro měření podle Clarkové pomocí Syncrometeru. Clarková sama uvádí místo v okolí nehtu levého ukazováku, tam kde podle EAM je vyústění akupunkturní dráhy tlustého střeva. Má to určitou logiku, neboť množství parazitů, bakterií a virů v tlustém střevě je značné - to je ovšem moje úvaha a ne Clarkové.
Našel jsem to v českém vydání knihy "Revoluce v léčení nemocí" na stranách 365 a 366. Na straně 366 dole se dokonce výslovně uvádí že "při testování není nutné hledat akupunkturní body". To není nutné ovšem zhamená, že je to možné.
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: Čtvrtek, 19.01.2012, 10:17 »

Je docela možné, že dr. Clarková v různých zdrojích uvádí různé údaje. Při přípravě dalšího školení na Syncrometer (které proběhlo v červenci v Bechyni) jsem se opíral o originální školící CD k Syncrometeru, kde dr. Clarková používá téměř výhradně místo, které jsem uvedl. U Zapperu se doporučuje omotat obě elektrody ubrousky a ty udržovat vlhký. Salvia používá některý z akupunkturních bodů na dlani a ta musí být neustále vlhká. Oberony používají jak dlaně, tak i konečky prstů obou rukou (nemluvě o náhlavní sadě). Proto musí být dlaně i prsty dobře vodivé - voda většinou nestačí, tak používám gel od sonografu (USG). 
Zaznamenáno
JTK
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 19.01.2012, 12:33 »

Mezitím jsem se dočetl, že u Syncrometeru nepotřebuješ akupunkturní body jako u Salvie, takže problematika napojení "otevřených" kondenzátorů do obvodu Syncrometeru se mi začíná vyjasňovat.
Ta informace je obsažena také v tomto příspěvku.
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: Čtvrtek, 19.01.2012, 20:28 »

Inu - vše se vyvíjí, i naše informace. Mohl byste se prosím vyjádřit také k problematice otevřených kondenzátorů?
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: Pondělí, 06.02.2012, 15:08 »

Frekvenční generátor jsem ani k Syncrometeru, ani k Salvii nepřipojoval, takže Vám neporadím. Naopak by mne zajímalo, k čemu to chcete použít a jak jste to provedl.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!