Zdraví
Úterý, 19.03.2024, 07:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: ATB protokoly  (Přečteno 38573 krát)
Mick
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: Pátek, 23.01.2009, 16:55 »

Ahoj Crafte , hodně dlouho jsem spíš sledoval pokusy na výrobu koloidního stříbra. Ještě na doktorce a pramenu zdraví, jeho měření a užívání. Mám už asi 8let zdravotní problémy, po stálém předhazování mé osoby psychiatrům.  Jsem nakonec všechny doktory obešel udělalo se spousta testů něco jsem i platil a už si nikdo nemyslí, že patřím na psychinu. Mimo jiné se objevila chronická borelie , která je aerobní bakterie a spousta dalších aerobních i bezkyslíkatých virů ,bakterií a problémů se štítnou žlázou. Podstoupil jsem klasické i alternativní léčby, zatím bez úspěchu. To o čem píšeš na svých stránkách v zásadě  souhlasím, teď do sebe cpu chemii samoléčbou podle různých protokolů, měním medikamenty a ještě to prolejvám stříbrem. O některých přístrojích, o kterých píšeš, něco vím a dá se akceptovat, že na tom něco bude, něčemu nevěřím vůbec, i když si myslím, že ty o tom také pouze informuješ. O onkologii se moc naštěstí zajímat nemusím, Doufám, že Petrlikovi , který léčí rákosku stříbrem se daří. To by klasická medicína určitě neskousla. Na stránkách borelie.cz , se strhla na tvé stránky, ostrá přestřelka. Docela by bylo zajímavé, pokud máš více času se do té diskuze zapojit. Já sice, nějaké zkušenosti o různých léčbách mám, ale na vyměňování názorů s lidmi, kteří se těm nemocem, také věnují  čas nemám . Nevím kam by to vedlo, ale třeba by to byl přínos pro všechny. Mick ( jsou tam ostří soupeři !!!)
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:54 od admincraft » Zaznamenáno
Mick
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 23.01.2009, 17:13 »

Už jsem tam za tebe trochu orodoval, alespoň přes to stříbro Úsměv
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:55 od admincraft » Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 23.01.2009, 20:00 »

Víš, kdybych sám neřešil zdravotní problémy, které díky AM držím na uzdě a neokusil možnosti klasické medicíny, asi bych byl stejný zastánce klasické medicíny, jako všichni ostatní. Ale přiznám se, že je mi osobně šumafuk, co si někteří na borelie.cz píšou. Já vím své a nejen KS vděčím za to, že držím spoustu těchto potvor na uzdě, aniž bych musel do sebe cpát tolik obhajované makrolidy, na kterých jsou někteří blázni i více jak 2 roky. Jak na tom asi po zdravotní stránce jsou? Já na rozdíl od těchto spíše už zoufalích lidí, žádná omezování ve svém životě nepociťuji  Mrknutí Ne nadarmo se říká, pes, který štěká nekouše a mnoho z těch křiklounů je už spíše bezzubých  Mrknutí
Takže nějaké dohadování se se stupenci ATB protokolů typu Wheldon nebo Marshall mě už dávno přešlo, aneb kdo chce kam... Mrknutí

A rozhodně za mě nikdo orodovat nemusí, každý máme právo volby, kdo si chce huntovat orgány makrolidy, ať to dělá, ale pak ať se nediví, že z toho jednoho dne skončí s těžkým poškozením jater nebo ledvin, případně jiných důležitých orgánů. Pokud už nějaký protokol, tak ten Marshalův, kde se berou ATB pouze pulsně a ne takové šílenosti jako u Wheldona. Moje osobní lékařka, jak viděla ten regiment u Wheldona, jenom řekla to snad ne, protože sama zná dobře vedlejší účinky těchto ne zrovna vlídných pro organismus ATB. Co bude mít člověk ze života, který se pouze dočasně zbaví svého chronického problému (ukaž mi jediného člověka, který se pomocí těchto protokolů zbavil natrvalo borelií nebo chlamydií a ne pouze přechodným stavem jejich potlačení, takže je jaksi na jejich doživotním užívání závislej). Představa, že bych si tímto počínáním způsobil X dalších a závažnějších problémů, mě neláká. No ale tohle, ať si každý už přebere sám.

BTW. Všechny moje články na webu jsou podmíněny mojí osobní zkušeností, tudíž neopisuji od někud nějaké články, jak to dělá spousta alternativců. Jinak fórum U pramene, mě akorát nasměrovalo při výrobě KS správným směrem, vše ostatní jsou již vlastní zkušenosti a moře času při laborování, dokonce mám v této oblasti i svůj patent Úsměv
Apropo, ať někdo z těch křiklounů na boreliích vyzkouší originální a tudíž funkční přístroj oberon a garantuji mu, že mu pak spadne čelist a nebude mít, co říci. Kdo jiný z lidí, má tak přesný zdrav. záznam, s vyšetřením na kde co, takže mohou směle tyto přístroje konfrontovat Mrknutí
Sysifové, kteří mají ve svých řadách exoty typu Formol, jsou pro některé opravdu skvělej fanclub  Škleb

Jinak pro lepší představu o možných vedlejších učincích ATB jako je Sumamed, co by zdroj Azithromycinu, což je jednou z hlavních složek WP.
http://www.lekarna.cz/sumamed-500mg-tbl-obd-3x500mg/

Craft
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:55 od admincraft » Zaznamenáno

Mick
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 24.01.2009, 14:01 »

Mě se zdravotní  problémy naprosto vymkli kontrole.  AM nějak nefunguje (možná jsem ještě nevyzkoušel všechno). Teď po dlouhlém váhání se pustil do Donta, je to na tři měsíce vím moc dobře co do sebe cpu, ale pořád lepší, než bejt na kapačkách, na nesmyslným penicilínu. Wheldonův  protokol, to je opravdu cesta do pekla. Marshalův je jasně přijatelnější, ale neslyšel jsem ani tady, o vyléčení, snad o úlevě, ale i ta by mi momentálně stačila. O Oberonu jsem zatím nic nezkoumal, těď jsem si něco přečetl a určitě bych to docela rád zkusil, možná mi spadne také čelist Úsměv. Minimálně jsem zvědav na porovnání diagnóz. Nasadil jsi mi brouka do hlavy, už nechci další LP. Podívám se raději, kdo v okolí Prahy s oberonem pracuje a hlavně je schopný to správně vyhodnotit. Dík , že jsi mě popostrčil  jinam. Člověk se veze s davem, který určité věci odsuzuje ani neví jak.
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:55 od admincraft » Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 25.01.2009, 13:36 »

Tady pro lepší představu příspěvek z chlamydie.info jedné pisatelky, která se pokoušela o léčbu CPN pomocí WP po dobu až 600dní a výsledek mě nepřekvapuje, takže pokud už někdo bez těch ATB nemůže být, tak ať si zkusí MP, ale nic levného to není. Každopádně bych větší důraz dával na stimulační prostředky vlastního IS, než na ATB, která dělají s IS pravej opak. Samozřejmě pisatelka za tyhle věty sklidila zase jenom kritiku od zatvrzelejch hlupáků, kteří vedou web o chlamydiích, místo aby uznali nedostatky této léčby. Tito lidé si spíše v sobě tímto postupem šlechtí mutace parazitů a likvidují svůj IS. Nejvíce mě na tomto webu pobavila obhajoba dlouhodobého užívání ATB, to musel napsat doslova nějakej šílenec. To mi připomíná příběh ruských prostitutek, které preventivně brali také dlouhodobě ATB, kvůli předcházení pohl. chorob a výsledkem bylo úplné zničení funkčnosti jejich IS.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cituji:
Před 600 dny jsem zahajovala WP plná odhodlání vydržet všechno, protože bude líp. ATB i doplňky jsem brala opravdu poctivě, jak to nejvíce šlo, vše jsem sama hradila. S nasazením Entizolu jsem nespěchala , začala jsem 1,5 denním pulzem 500mg a to až po 150. dnech od počátku. Vydržela jsem 15.pulzů se všemi problémy, které léčbu doprovází a které tu popisujete. Nejprve nic, pak se začala situace  lepšit , pak stagnovat a pak to jelo už jen dolů nebo to bylo stejné. Co se zlepšilo trvale byl suchý a dráždivý kašel, bolest v krku, kožní projevy na rukou a nohou /označované za lupenku, ta to jistě nebyla/zimnice, a hodně se zlepšily ne že vymizely, ale opravdu zlepšily závrativé stavy, zmírnily se otoky nohou. Něco se nezměnilo vůbec  a to bolest beder a kostrče, problémy se sezením, záškuby , zhoršování zraku, bolest nohou aj. Ale objevily se problémy zcela nové. některé z nich jsem už popisovala v předchozím vstupu tedy problémy se žaludkem, střevy, problémy s vysokým tlakem, ten byl do té doby v naprostém pořádku, ale i změny krevního obrazu, bušení srdce. Netvrdím, že to bylo WP, ale moje tělo to už asi nezvládalo. Při léčbě jsem chodila na různé terapie, ale nic z toho mi nepomohlo. Neurologové na mne nacházeli problémy , ale ač je dovedli pojmenovat nedokázali je léčit a tak je prohlásili za úměrné věku.  Po 15. pulzu jsem musela vysadit Entizol, protože jeho další užívání mi nedovolovalo chodit do práce a protože jsem sama nemohu si dovolit jít na neschopenku. Zvládla bych sice nadále brát Roxy + Doxy  + ACClong, ale léčba bez pulzů je asi k ničemu. Myslím dlouhodobá.

Tak jsem šla na testy. V podstatě se nic nezměnilo. Chlamydie pn. zůstaly pozitivní IgG jakož i CMV a EB virus. Měsíc po vysazení /postupném/ ATB se vrátil kašel / suchý a dráždivý jako dřív/, škrábání a bolest v krku, rýma, afty/ či co to je/ v puse... nevím, co se ještě objeví dál. Ani nevím co dělat. Vím, že jsem skončila předčasně, ale opravdu to nešlo vydržet léčit se a u toho a chodit do práce. A bez chození do práce bych neměla na léky a na nájem... začarovaný kruh.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osobně si myslím, že tyhle problémy mohou ATB protokoly dočasně zmírnit, ale stačí tyto ATB vysadit a nebo jejich účinnost začít klesat a ten člověk se ocitne na okraji propasti, protože si v sobě na jednu stranu dobře otužil parazity pomocí ATB a na druhou stranu zlikvidoval IS, trávení, ledviny, játra..., ale tohle si asi na chlamydiích nikdo nepřipustí, protože WP a SP jsou jejich modlou, ale záhuby. Ale pssst, tohle se tam nesmí říkat, protože kdo tohle píše, je hlupák a nevzdělanec, který o tom nic neví  Škleb

Chápu zoufalost těchto lidí, ale to ještě neznamená, že musí jít slepě za několika hlupáky, jejichž zdravotní stav je těžce poznamenán dlouhodobým užíváním ATB. Tito lidé jsou pak spíše pochodující mutagenní laboratoře parazitů, protože jejich organismus spíše připomíná cvičiště velmi odolných nepřátel. Obávám se, že u lidí, kteří už jsou na těchto protokolech poměrně dlouhou dobu, půjdou škody vzniklé na IS napravovat jen velmi těžce. Ochrana jater sajrajtem typu ACC long, který totálně dráždí žaludeční sliznici a střeva je taky hezké zdůvodnění, pokud už chcou játra opravdu chránit, tak ať přidají ostropestřec, nejlépe v podobě silného koncentrátu v kapkách, který dělá divy i u těžkého poškození jater. Já zapomněl, to by zase bylo ovlivnění ATB protokolu a případné obviňování z neúčinnosti protokolu Úsměv

Jak řekla jedna moje známá, která o parazitologii má nemalé znalosti, protože pracovala dlouhé roky ve zdravotnictví jako laborantka "Člověk si bude tak dlouho šlechtit ty potvory, až budou jeho zkázou", což je myslím dosti výstižné  Mrknutí

Craft
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:56 od admincraft » Zaznamenáno

Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:52 »

Tak jsem se záměrně kvůli častým dotazům lidi, kteří byly na ATB protokolech začetl do některých věcí kolem MP, který se mi zdál nejpřijatelnější pro lidi, kteří se mermomocí chtějí léčit pomocí ATB a zjistil fakta, která mě až zamrazila. Díky výraznému omezení vit. D, který je nejen v mořských produktech a mléčných výrobcích a hlavně jej získáváme ze slunce (nejefektivnější je prvních 20 min. slunění, samozřejmě ne v době kdy dosahuje slunce své největší účinnosti), je mnohonásobně větší výskyt nádorových onemocnění. Některé druhy až 100 násobně! Toto omezení je významnou součástí Marshall protokolu a dle informací lidí, kteří se nakonec odhodlali tohle zveřejnit a kteří se sice částečně vyléčili z chronických onemocnění, tak pro změnu zase zápasí s daleko vážnějším onemocněním, takže ani tudy opravdu cesta k vyléčení nevede. Na webu o MP tohle ale nikdo nenajde, protože na zahraničním fóru o MP převládá striktní cenzura negativních příspěvků, stejně tak jako na českém webu o chlamýdiích, kde cokoliv jiného než věci kolem WP a SP (ATB protokoly) okamžitě mažou.
« Poslední změna: Čtvrtek, 06.08.2009, 21:56 od admincraft » Zaznamenáno

poko
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Neděle, 19.08.2012, 10:17 »

No na chlamidich to vypada tak,ze nicky dervis,dadka,emil,jan atd. je jen jeden diskutujici jestli my rozumite...Co kdyz je to na objednavku psani?
Placeny diskutery mate ale i jinde,takze me to nezajima takovyto web.Jeste na jinym webu nez je tento zminovany
co pisu,jsem se pred nejakou dobou dost dobre pousmal kdyz byl doporucovan jakysi doktor(soukromy,s velmi vysokymi castkami za navstevu)K cemu tohle slouzi..k tomu abyste se vydali z penez.
« Poslední změna: Neděle, 19.08.2012, 11:17 od poko » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!