Zdraví
Čtvrtek, 28.03.2024, 10:47 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen http://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen http://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Oberon  (Přečteno 129658 krát)
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: Sobota, 05.04.2008, 15:16 »

Vlastním jej už rok

A já myslel, že o něm moc nevíš a ty si zatím pro soukromé potřeby biolaz přímo vlastníš Vzhledem k tomu, že hledáš dále, jako je zapping a užívání KS nebude Oberon to pravé ořechové, přesto, že má možnost lokalizace patogenů (už se mi stalo, že výsledek nebyl objektivní, což někteří oberonisté neradi slyší ) Prostě jej už po čase beru trochu s rezervou, navíc je zde mnoho aspektů, které mohou výsledek také nemálo ovlivnit. Přesto, že má funkci metaterapie, její účinnost je diskutabilní, což je svým způsobem taky zapping. Odhalené patogeny na základě jejich vyzařovací frekvence, onu frekvenci údajně otočí v protifázi a vyšle ji zpět do těla, čímž má docházet k jejich likvidaci, třeba něco podobného používá i Ravo zapper, kdo ví, a kdo ví, ten si to stejně nechá pro sebe

Jinak třeba přístroj Life používá stejného principu jako oberon. Má přímo položku Riffe-Like, což jsou předvolené ozdravné rife frekvence. V minulosti jsem jej i několikrát zkoušel, ale žádné změny jsem na sobě nepozoroval a výsledek byl ještě diskutabilnější než u oberonu. Plky o esoterice jsou fajn, ale ty nemocné zajímá především návrat ke zdraví, co si budeme povídat. Každopádně razantních účinků jsem zaznamenal zatím pouze u KS a Ravo zapperu.

Craft
Zaznamenáno

Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: Pondělí, 07.04.2008, 09:52 »

S tím úplně souhlasím. Co se přístroje týče, dostal jsem jej od přítele jako kompenzaci za výpomoc. Jinak máš pravdu. Je to velmi zajímavý přístroj, ale je to "přístroj". Máš to jako s programem na PC. Musíš jej dokonale znát, pak s tím můžeš něco kloudného udělat Ten LIFE je už poněkud jiná verze pro movitější. Existuje samozřejmě i lékařská verze, ale ta je už v kategorii mezi 25 a 30 tisíc €. Ale i s tímto se dá diagnoza velice dobře zjistit. To mám vyzkoušené. Ale chce-li terapeut skutečně zjistit stav, trvá to dost dlouho. Alespoň mně. A chce to ovládat dobře souvislosti, tedy čínskou medicínu. Tak tu se ještě učím. Samozřejmě dokážu zjistit stav a doporučit, co má vyšetřovaný dělat, aby se jeho stav vylepšil
Zapper a KS je jasná záležitost. Proto jsem se na to dal.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 07.04.2008, 20:47 »

Co se přístroje týče, dostal jsem jej od přítele jako kompenzaci za výpomoc

Ty mě určitě taháš za fusekli, přiznej se

Takže ty se živíš jako léčitel-terapeut? Já si hned říkal, že to nebude jen tak, ty tvé investice do těchto udělátek

Na doktorce už to je o ničem, snad kromě témata o zapperu, jo už mám taky vlastní Ravo zapper. Kdyby nebylo tebe asi bych do takové investice nikdy nešel, ale jsem moc rád, že jsem to risknul, rozhodně se mi to vyplatilo a ten zapgen fakt umí

K tomu generátoru iontového stříbra, jak jsem jej pracovně nazval KSG2. Třeba jej začnu vyrábět a prodávat, ale to bych musel udělat nějakou light nakalibrovanou verzi. Obsluha stávající koncepce může netechnicky zaměřenému člověku možná trochu složitá (až 3 potenciometry), ale to je dáno právě jeho co největší variabilitou

Jo nejdříve div nás na doktorce nekamenovali za naše odborné debaty a když jsem hodil pro tebe a petrlk tam info k výsledku mé práce, tak zase
Mimochodem, nevíš, co je s petrlk? Už o sobě nedal dlouho vědět, snad je v pohodě.
Zaznamenáno

Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: Úterý, 08.04.2008, 07:28 »

Za fusekli netahám. Vím, že to zní v našich končinách trochu nezvykle, ale je to tak. Měli jsme s kamarádem jeden projekt a já do toho investoval hodně času (bylo to  na patent), ale pak z toho sešlo. Je to sice Čech, ale jsme "kamarádi" a jeho koupě toho přístroje tolik nepoškodila. Ale to je na delší povídání (možná osobní?). Neživím se tím. Netroufnul bych si dělat něco, co dokonale neumím . A tady jde o zdraví... Takže praktikuji na sobě a příbuzenstvu. Bez nároku na odměnu, protože potřebuji "matroš" na učení. Ty investice jsem uskutečnil, protože jsem ještě měl, ale už je toho pomálu, takže končím. Teď už musím doladit ještu teorii.
Jo petrlk. Předevčírem jsem si položil stjnou otázku. Doufám, že je v pořádku, ale trochu obavy mám. Přeci jen nevíme všechno, jak na to ve skutečnosti je? Asi mu napíši mail.
Zaznamenáno
Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 08.04.2008, 07:41 »

A ještě něco. Myslím, že bys opravdu měl ten generátor vyrábět. Třeba ne tak draho, jako ostatní, ale chtělo by to nějakou "pojistku". Na net bych jej v žádném případě nedával, i když mám také tendence se podělit a pomoci potřebným. Problém by mohl ale nastat, kdyby to bylo proti konkurenci příliš "levné".  Jinak je to jako s Dornovou metodou. Dietr Dorn to dal veřejnosti zadarmo, na rozdíl od jiných a už se řešil pokus o zneužití této metody, když si ji jedna češka chtěla nechat patentovat.... Nechci se k tomu vyjadřovat zde, ale někdy se stydím za to, že pocházím z Čech!!!
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 08.04.2008, 11:51 »

Tak v tom s tebou chlape souhlasím a reakce některých i na doktorce to jenom potvrzují.
Jasně, věřím ti, i když mi to trochu vrtalo hlavou
Já dělal vehementně pořádek v Thunderbirdu (poštovním klientu), že jsem odstraňoval starou poštu a tvoji a petrlk adresu si já hlava děravá neuložil, proto jsem vás i kontaktoval na doktorce. Radši mu napiš na email, jestli je opravdu ok.
Dornovu metodu znám dobře, sám jsem si pomocí ní minulej rok nechal odborně rovnat páteř u jedné moc milé a ochotné paní, jakožto profesionálka a lektorka této metody.

K té KSG2:
Ono to není jen tak začít něco vyrábět, musel bych zainvestovat do dalších věcí (už teď jsem se zadlužil - ravo, elektrody) a čím je něco složitější, tím je to náročnější na výrobu, pokud to už není jednočip a taky toho času, co by to zabralo. Já jsem totiž v těchto věcech zase perfekcionista, tak bych si chtěl všechno dotáhnout do puntíku. Největší pakárna byla vybrat a nacejchovat vhodné budíky aby neovlivňovali výstupní proud a napětí a hlavně o tom všem nemohu rozhodovat sám. Nebýt totiž vydatné pomoci kamaráda, kterej je fakt machr přes elektroniku, nikdy bych jej nedoladil k takové dokonalosti.
Navíc ta prvotní kalibrace taky není na jeden hmat, ale dá se vycházet z mého prototypu a PWT měřiče. Navíc správné nastavení a signalizace požadované koncentrace je závislé na konstantní rychlosti míchadla, typu vody, množství vody a tvaru nádoby, jinak tam vzniknou samozřejmě odchylky. Prostě to není žádnej blbej automat s nesmyslně přednastaveným proudem a koncentrací, kde vyrábíš pokaždé jinou koncentraci, kde výrobce spoléhá, že uživatel to nebude měřit PWT měřičem
Každopádně víš sám, viz. řada SG, že kvalitní konstrukci nelze nacpat do prťavé krabičky (pokud by se už nejednalo o SMD) a malého trafka do zásuvky, jak si dělají reklamu výrobci těch hraček na doktorce

Navíc se vsadím, že všichni ti výrobci nemají ani certifikaci státní zkušebny. Navíc můj kousek používá výst. ss napětí cca. prvních 10 minut kolem 175V, sice konstantní proud je pro mé elektrody nastaven na 0,92mA, což je prd, ale přece jenom nevíš koho napadne, kde šmátrat a ono to dovede i citelně kopnout jako silnější statický výboj.
Zaznamenáno

Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: Úterý, 08.04.2008, 15:02 »

Co se výroby týče, tak to máš pravdu. Sám to dělat nemůžeš. To chce zázemí. Vím z vlastní zkušenosti, respektive ze zkušeností mého kamaráda, který do projektu strčil skoro 2 melouny a pak raději vycouval, protože rozjet výrobu čehokoli, je běh na dlouhou trať a k tomu ne vždy s jistým výsledkem, Chce to se s někým spojit, ale musí to být férové spojení (asi jako bylo to moje). Dělal jsem ve vývoji a konstrukci a tak to znám. Ale pokud máš trochu spolehlivé partáky, jde to. Viz Ravo
Jinak tu dornovu metodu jsem absolvoval teď o víkendu a je to celkem logické, dost jednoduché a skvělé. Jako ostatně všechny jednoduché věci.
Zaznamenáno
KCNJ_K
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: Pátek, 27.05.2011, 16:28 »

Jen bych ráda poupravila informace jistého pana abirona, který se dopustil velice podstatného omylu -

"Dále: výrobní název přístroje zní Metatron, který sice byl vyroben v omském Institutu praktické psychofyziky, ale základem pro jeho vývoj a výrobu byla teorie Nikoly Tesly. Také doporučuji zjistit si, čím se tento věděc zabýval. V jeho stopách pak šli další vědci na celém světě (jména psána českou transkripcí) - Francouz Žachovský, Američan Rajf, Němec Foll, další vědci jako Morel a Raše (vynálezci MORA terapie), v neposlední řadě i Rus Lobačevský a mnoho dalších. Dá se říci, že Metatron (výrobní název Oberonu) je výsledkem práce vědců z celého světa.
První Metatron pod obchodním názvem Aurum byl vytvořen v IPP Omsk ve spolupráci profesorů Nestěrova a Buta za pomoci Košelenkova a Nosova. Později se Nestěrov a But vydali vlastí cestou - But pokračoval ve výrobě přístroje Aurum a jeho modifikací, Nestěrov vytvořil nový přístroj pod obchodním názvem Oberon. Aurum i Oberon používají stejný princip diagnostiky a stejný legální software. V detailech se sice oba přístroje liší, nicméně se jedná o stejně kvalitní přístroj.
Dalšími typy těchto Metatronů jsou: Faeton, Sensitiv a Biolaz. V případě Faetonu se jedná o verzi určenou pouze pro ruský trh z důvodu nekvalitního provedení a velké chybovosti. Sensitiv představuje návrat obou vědců Nestěrova i Buta ke společné práci, i když nadále každý z nich pokračuje na vývoji vlastního"


Aurum Sensitiv rozhodně není typ Metatronu - k Metatronu patří předevíšm Oberon, který jak pán správně uvádí sice používá podobný princip diagnostiky ale rozhodně nepoužívá stejný software ( to by pak znamenalo, že software pro Aurum je vyráběn lidma z Metatronu, což není pravda ) a liší se přesností a použitými senzory - ale to pán jistě moc dobře ví, pokud se skutečně zajímal o biorezonanci, přístroje a navíc pokud prošel školením v Moskvě Mrknutí
Zaznamenáno
Ryba
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 08.12.2011, 12:19 »

Dobrý den,
prosím o radu. Existuje nějaká databáze lidí, kteří mají oprávnění pracovat s přístrojem Oberon?
Mám velice špatnou zkušenost s p. Zachařovou z Kladna. S přístrojem vůbec neumí pracovat a prostory, ve kterých vyšetření poskytuje, jsou naprosto nevyhovující (místnost velikosti koupelny, bez topení a pořádného hygienického zázemí). Paní stále koukala do počítače jako puk a nic nedokázala vyčíst. Úplně nesystematicky se probírala výsledky a na většinu věcí říkala, že opravdu neví, co ten či onen vir nebo parazit může způsobovat. Zaplatila jsem 600 korun za naprosto nemožné "vyšetření". Ručně mi na papír naškrábala asi 80 různých parazitů, bakterií a virů, kterých se mám zbavit, ale žádnou konkrétní věc jsem se od ní nedozvěděla. Tato paní patří spíše do kuchyně, než k takovémuto přístroji. I přes velice špatnou zkušenost Oberonu stále věřím a vkládám v něj velké naděje, ale obávám se, že mnoho lidí by tato zkušenost mohla odradit. Není to dobrá reklama, kterou tato paní Oberonu dělá.
Předem děkuji za odpovědi a rady.
Zaznamenáno
JTK
přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: Pátek, 30.12.2011, 17:45 »

Existuje nějaká databáze lidí, kteří mají oprávnění pracovat s přístrojem Oberon?
Mám obavy, že je s ním "oprávněn" pracovat ten, kdo jej zaplatí. A nakonec člověk má možnost si vybrat. Já jen tak pro zajímavost navštívil v Brně starší Oberon a novější Aurum a to, co mi ty mašiny našly, nebylo až tak od věci. Ale umím číst rusky, takže jsem výklad těch obsluhovatelek až tak moc nepotřebovat.
Člověk to musí brát s určitým odstupem. Třeba to napíše "alergie na březový pyl" v prosinci, kdy žádný není. To je informace, že to našlo frekvenci, kterou to má v databázi přiřazenu této alergii. Spíš bych viděl jako nedostatek, že to má v databázi poměrně málo frekvencí, udává se okolo 7 tisíc, Jonáš má v EM Setu přes 20 tisíc.
Zaznamenáno
milnem
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: Úterý, 10.01.2012, 21:07 »

Zdravím,dnes jsem byla poprvé na Oberonu,možná 7 let starém typu,nevím.Kdybych měla možnost si pomalu přejet všechna měření bylo by to asi užitečné a hodně zajímavé.Jinak mne taky zklamal s malou databází,protože v ní nemá borelie,bartonelu(o ty jsem měla hlavně zájem)...,což je v dnešní době dost závažná výtka.Nerozlišuje téměř parazity,udává jen zátěž helminty,udal mně jen konkrétně lamblie.Takže na nějakou konkrétní diagnostiku ,která by se pak dala použít pro zapper nebo plasmu to asi není dobrá volba,vzhledem k tomu,že když mně něco nezachytí tak nevím,zda to nenaměřil a nebo zda mu to schází v databázi.
Možná modernější přístroje už jsou na tom lépe,to nevím.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: Středa, 11.01.2012, 11:36 »

V ČR je hodně rozšířen Biolaz-Oberon, který už je dnes poměrně zastaralí a hlavně pokud někdo vlastní kousek, kde nikdy nebyla provedena aktualizace software části, tj. databáze, tak je to opravdu bída. Mám dojem, že tento typ oberonu není už ani prodejcem podporován, čili nové aktualizace databáze již ani nebudou k dispozici. Dle informací od provozovatelů tohoto přístroje to nebyla ani žádná sláva dříve, co se domluvy a ochoty provedení těchto aktualizací týče. Kdo měl poslední a ještě dostupné aktualizace, tak zde již byla poměrně slušná nabídka i velkých parazitů, ale je pravdou, že borelie tady stále nebyly a v některých názvech patogenů byly až neuvěřitelné chyby. Měl jsem ale někde náčrt grafu, dle kterého bylo možné Borelie poznat, zkusím pohledat jestli jsem to už nevyhodil. Pokud se někdo v dnešní době zajímá o koupi diagnostického přístroje, tak jako přímou náhradu lze zvolit Diacom. Jelikož tato technologie je stále zdokonalována, tak Diacom již dnes také neobsahuje to nejnovější a technologicky patří již mezi starší přístroje. Dnes lze za špičku považovat přístroje Sensitive Imago 500 nebo Bicom. Ovšem pořizovací cena tady začíná někde kolem 370 000kč za starší modely, proto provozovatelů těchto přístrojů je i poměrně málo.
Zaznamenáno

KCNJ_K
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: Středa, 03.04.2013, 14:08 »

Zde jen znovu poupravím, aby nedocházelo k nedorozumění... Pořizovací cena Sensitivu Imago ( dle prodejců, nechal jsem si to znovu ověřit ) začíná na cca 170 tisících za nový model, který je čerstvě na trhu ( nahradil starší generaci ). Uživatelů je asi méně než Oberoních, ale stále je jich dostatečné množství, jdou bezproblémů dohledat. Co se týče BICOMu, není jeho zařazení mezi biorezonanční zařízení tak úplně korektní, protože využívá spousty jiných věcí a biorezonanci využívá spíše jen dodatečně.
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: Pondělí, 02.12.2013, 21:29 »

Tak jsem si tohle téma znovu pročetl a zdá se mi, že tu nepadlo to hlavní. Ideu NLS diagnostiky vymysleli pánové Nestěrov (S.) a But - oba profesoři - před cca čtyřiceti lety. To pracovali společně. Později se rozešli. Nestěrov otec (Svjatoslav?) nadále pracuje v IPP Omsk v Rusku a jejich posledním výrobkem je METATRON Clinical, který už má pouze dvě"sluchátka" v síťce - přikládají se na spánky a ne na uši. Elektrody už nemá.  Nestěrov syn (Jaroslav) pracuje v Moskvě - také v Rusku - v jiném institutu a sw pro Metatrony různě upravuje. But pracuje na Ukrajině a jeho posledním výrobkem je řada přístrojů SENSITIV IMAGO, který má nejen sluchátka, ale i řadu elektrod a jiných sond. Neznám nikoho, kdo má i Sensitiv Imago, i Metatron Clinical. Oba přístroje jsem viděl reálně, ale na porovnání jejich výsledků nemám dostatek informací. Pokud je někdo má, rád si porovnání přečtu. Neříkám, že mám informace úplné a správné. Opět ale opakuji, že nás spory postsovětských satelitů nemusí příliš zajímat...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!