Zdraví
Úterý, 23.07.2024, 15:49 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen https://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen https://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Craftgen EMG - doporučení  (Přečteno 25457 krát)
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« kdy: Neděle, 16.11.2014, 02:04 »

Toto doporučení se týká především lidí, kteří umějí pracovat s energií (léčitelé) nebo vnímavějších a citlivějších jedinců, aby přístroj Craftgen EMG http://craftgen.eu/sqcshop/index.php/craftgen-emg-p48  nepoužívali okamžitě na svůj maximální výkon, který se aktivuje přepínačem s označením P do polohy II a vytočením potenciometru na zadním panelu přístroje na maximum. Může totiž u nich dojít k příliš rychlému nabití až s efektem přebití. V případě přiložení ruky nad vrchol kuželového zářiče nejdříve pociťují silnou tepelnou energií, která u nich vyvolává až brnění končetin. Pokud i přesto tento maximální výkon nezmění na minimální a nenavyšují jej velmi pozvolna, může tady dojít až k efektu přebití, což může nastat již po několika hodinách od uvedení přístroje do provozu, nehledě na místnost v bytě nebo domě, kde se přístroj nachází, což může u nich vyvolat až nepříjemné stavy v podobě bolesti hlavy, zvracení, malátnosti a jiné. I při okamžitém vypnutí přístroje, který byl v provozu na svůj maximální výkon několik hodin, trvá až 24 hodin, než se silně prosycený prostor energií vrátí k normálu, stejně tak jejich fyzická reakce na tento stav přebití. Většina lidí by neměla tyto stavy nijak pocítit, ale přesto je doporučeno vždy zvedat výkon v případě nutnosti postupně. Rozhodně by se na maximální výkon nemělo přistoupit dříve než po 3 týdnech používání přístroje a už vůbec jej nepoužívat v případě umístění kuželového zářiče přímo pod postel, protože může vyvolat až nepříjemné velmi živé sny. Při minimálním výkonu naopak často vyvolává příjemné sny.

Rovněž v případě lidí, kteří používají ke své práci virgule, by je neměli používat v ošetřeném prostoru s přístrojem Craftgen EMG, neboť může správnou funkčnost těchto virgulí ovlivňovat a v případě 2ks drátových virgulí ve tvaru L může docházet až k jejich "slepení", pokud se přístroj používá na největší výkon a jejich správná funkčnost je obnovena až mimo dosah přístroje.

Mějte prosím na paměti, že větší výkon přístroje je primárně určen k pokrytí většího prostoru nebo silných geopatogenních zón, na které nestačí ani klasické orgonity.
Zaznamenáno

Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!