Zdraví
Úterý, 23.07.2024, 16:58 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Prodej (Eshop) generátorů Craftgen https://craftgen.eu/eshop/index.php
Web prezentace generátorů Craftgen https://zdravi.craftcom.net/koloidni-stribro-generator.html nebo www.craftgen.cz / www.craftgen.eu
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zapper  (Přečteno 64239 krát)
Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: Pondělí, 12.05.2008, 17:28 »

Tak už jsem zase na svém PC doma . Ale k Tvým úvahám. Podle mých zkušeností, body na oberonu (myslím ty bílé, žluté, červené, hnědé a černé) ukáží momentální stav. Nemusí jít ani o nemoc, či nějakou velkou poruchu. Je třeba se dívat na křivky. Po zappování jsem měl všechny body bílé a žluté, ale křivky dělaly divy! Už dávno před tím, než jsem začal používat Ravo, jsem objevoval křivky různých patogenů, ale nebyly tak moc výrazné, jenom náznaky, že by tam mohlo něco být. Po zapování tam ale byly na 100%, naprosto přesně. Domnívám se, že ty viry a parazité jsou nějak kamuflováni, nebo prostě částečně pasivní a tudíž ne tak zřetelní (jinak by je musely makrofágy objevit a ničit, ne?). Ale tím zapováním je aktivuješ a zabiješ. Pak již nejsou schovaní a oberon je zaznamená v celé kráse . Ty tam pak asi zůstávají tak dlouho, než je organismus vyloučí. Chce to samozřejmě zappovat trochu déle než jeden den . Takže jsem se cítil celkem prima, ale ty potvory byly prostě všude , v každém orgánu. Pak jsem jel pryč a už jsem to nekontroloval. Takže si dám zítra repete a uvidím, co se ukáže. Stejně bych se s Tebou rád setkal a probral to trochu podrobněji. Asi bych měl i jiná témata na hovor Co myslíš? Můj e-mail máš.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: Pondělí, 12.05.2008, 21:00 »

Ahoj Vinci,
tvoji email adresu bohužel nemám, jak jsem psal dělal jsem vehementní pořádek v mejlech a mazal a mazal, až jsem si smazal i některé mejly, u kterých jsem neměl uložené adresy, ale zase hafo místa jsem uvolnil na disku  Úsměv
Co máš za model Oberonu? Je to některý z těchto? http://zdravi.craftcom.net/bioapparatus.html
Protože já mám zkušenosti pouze s Biolazem a ten žádné bílé body nemá, viz. vzor http://zdravi.craftcom.net/obrazky_images/metapathia17.jpg
Každopádně bych chtěl ten svůj PC Zapgen testnout pořádně, třeba z něj něco i bude, aspoň podle mojich několika náměrů na Oberonu.

Pošli když tak info na můj kontaktní email.

BTW. Tak nevím jestli jsem to některým s tím KS neusnadnil až příliš, zvláště těm některým křiklounům na doktorka.cz  Mrknutí

P.S. Jinak odesílání příspěvků je tady funkční i přes chybovou hlášku DB php o refresi stránky po odeslání příspěvku, což vzniklo přechodem serveru z php4 na plnou podporu php5, a php jako takové ještě stále není moje silná stránka, ale zase nemůžu umět všechno Škleb
« Poslední změna: Čtvrtek, 22.01.2009, 00:48 od admincraft » Zaznamenáno

Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: Úterý, 13.05.2008, 06:07 »

Zdravím Crafte,
já jsem si od začátku myslel, že je to bílá, ty body nejsou moc velké. Máš pravdu, ty body jsou světle žluté a ne bílé. Asi jsem si je v duchu tak trochu přetransformoval na bílou. To je barva čistoty . Jinak, mám Biolaz SM 21. Ten tvůj zapgen bude asi dobrý. Opravdu bys jej měl otestovat. Něco jako Ravo verzus ten Tvůj. Co se týče ovládání PC a ostatních výkřiků moderní techniky máš můj obdiv. Já osobně jsem se naučil s PC pracovat, prošel jsem několika verzemi konstrukčních programů až do CATIA V5, ale jsem trochu starší ročník a tak jdou jisté součásti tohoto oboru mimo mě. Teď bych ale potřeboval   trochu "nalejvárnu" jak udělat třeba webové stránky . Ty jsem u Tebe obdivoval hned na začátku.
Tak a teď se jdu otestovat. Pak podám zprávu
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: Úterý, 13.05.2008, 08:21 »

Koukám Vinci, že už máš luxusnější model Biolazu

prošel jsem několika verzemi konstrukčních programů až do CATIA V5
No vidíš to, tohle zase neumím já a taky můj věk nezačíná jedničkou nebo dvojkou

Jo ale bankovky netisknu, protože nemám přístup na oberon zdarma a už vidím to nadšení oberonistů, kteří by chtěli na tom se mnou spolupracovat, jde tady o kšeft, přístroj musí vydělávat. V tom si iluze nedělám

Webovky zdravi.craftcom.net je subdoména a vytvořil jsem je za jedno odpoledne (nemyslím tím obsah), ale využil jsem jednu free šablonu a tu si upravil k obrazi svému. Mám rád jednoduché a účelné věci. Moje hlavní doména je ale www.craftcom.net a tady je celej kód vlastní. Mám už dávno novou podobu hlavních webovek i s administrací (vše v php), ale je potřeba všechny články přetransformovat do nového formátu a hlavně ručně opravit všechny odkazy, což je času a času.

BTW. Pokud chceš vědět něco o tom jak na web začni tímhle odkazem
www.jakpsatweb.cz
Zaznamenáno

Vinc I
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 13.05.2008, 16:34 »

Tak Ti děkuji. To bude na dlouhé večery. Skoro všechno je pro mne neznámé Ano, mluvím o www.jakpsatweb.cz Už jsem měl asi před 6ti roky své stránky, kde jsem mohl obměňovat fotografie, ale bylo to moc drahé (skoro 5000 za půl roku), tak jsem to po půl roce zrušil. Neměl jsem to udělané na prodej fotek
I já si potrpím na jednoduchost, ale mělo by to trochu vypadat
No uvidím ...... jak to provedu.
Zaznamenáno
QAD
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 42


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 10.02.2009, 15:22 »

QAD

Jenom k tomu koloidnímu stříbru a zapperování. Bezesporu se užíváním KS vodivost těla mění a frekvence při zappingu se asi jinak po těle rozkládají. Testéři se Salvií - alespoň někteří - říkají, že KS by se vůbec nemělo brát dlouhodobě, pouze nárazově, neboť je to těžký kov jako všechny ostatní. Zřejmě tedy ovlivňuje měření se Salvií a zřejmě i s Oberonem.
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 12.03.2010, 01:06 »

Před pár dny jsme prováděli vyhodnocení dlouhodobějšího testování i z hlediska možných vedlejších reakcí při účinném zapingu ve spojitosti s testovaním několika kusů nového přístroje CPZ (Craftgen PC Zapper, viz. jeho finální podoba viz. http://craftgen.eu/quickshop/index.php?23,craftgen-pc-zapper), kdy byly používány pouze frekvence dle CAFL, který někteří sice odsuzují, ale osobně na něj nedám dopustit. Testování proběhlo nezávisle na více než 10 lidech. Myslím, že výčet následujících možných herx. reakcí se může hodit všem, kteří účinný zaping podstupují, ať se třeba zbytečně neděsí, pokud se u někoho něco podobného vyskytne za předpokladu, že mají jinak v pořádku žilní systém, (netrpí na krevní sraženiny) a nemají žádný problém se srdcem.

- Poměrně často se může vyskytnout problém v podobě virózy nebo angíny a to i s několikadenním zpožděním s poměrně častým výtokem z nosu (rýma).
- Pokud se zapruje pouze hlava, mají paraziti tendenci měnit působiště a přesouvat se do spodních části těla, což není na škodu. Může tady dojít k bolesti hlavy pouze na určitém místě.
- Občas se u někoho rozjedou plísně, podobný efekt jako při užívání ATB.
- Zvětšení mízních uzlin nebo také k jejich zmenšení v případě, že byly zvětšeny již dříve.
- Bolesti břicha
- U někoho může docházet k silné únavě při zapingu až usnutí, dále k pocitu slabosti, těžké ruce, nohy nebo nějaké bolesti na různých částech těla nebo v oblasti ledvin. Proto je důležité mít ledviny v co největším pořádku a pít hodně čisté vody bez bublinek.

- Může také dojít ke znatelnému a rychlému poklesu hodnoty pH moči, aniž by došlo k pojídání kyselotvorných potravin nebo nápojů.

* V případě značných zátěží v těle je lepší provádět zaping max. 30 minut a další až za několik dní, dle odezvy. Pokud se hned ze začátku provádí zaping velmi intenzivně, mohou být i odezvy v podobě herx reakcí velmi silné.
Obzvlášť v případě zapingu přístrojem CPZ, na čemž se shodlo více lidí, kteří do té doby používali i jiné komerční zappery bez znatelnějších reakcí.

* Rovněž se osvědčil následující způsob aplikace elektrod:
červená - pod pravé koleno
černá - do levé ruky
« Poslední změna: Sobota, 12.06.2010, 10:16 od Craft » Zaznamenáno

Renata
kolemjdoucí

Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: Pondělí, 15.03.2010, 11:01 »

Dobrý den, jsem tu nová a mám trošku problém se zasláním mého dotazu. Nevím, jak ho jinak odeslat než jako odpověď na nějaký, již zveřejněný příspěvek. Takže se tímto omlouvám. Můj dotaz. Uvažuji o koupi přístroje RAVI ZAPPER. Mám Crohnovu nemoc v oblasti konečníku a první esovité kličky. Pomůže mi s tím Zapper? Pokud se "dostane" jen PODÉL stěn tlustého střeva - znamená to, že může pomoct trochu nebo že vůbec nepomůže? V seznamu frekvencí se Crohnova nemoc objevuje,..... Hm, nemáte s tím někdo zkušenost?
Děkuji, Renata
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: Pondělí, 22.03.2010, 20:41 »

U každého příspěvku je v pravém horním rohu nápis citace, na které stačí kliknout.
Obávám se, že co se střevních nemocí týče, zde bude zaping krátký, tj. použití zapperu, protože jeho účinnost pronikat do střeva je dosti omezená. Tady bych spíše doporučil začít s očistou tlustého střeva a neváhal bych použít i antihelmitika po předešlém vytestování parazitů ve střevech, buď na přístroji Oberon nebo Salvia. Taky doporučuji si projít tohle fórum, kde je již spoustu užitečných rad uvedeno http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=12&sid=d854cfd92119860ff9171c6dad79a4a5
Zaznamenáno

kasha
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: Středa, 16.02.2011, 00:00 »

....Testování proběhlo nezávisle na více než 10 lidech. Myslím, že výčet následujících možných herx. reakcí se může hodit všem, kteří účinný zaping podstupují, ať se třeba zbytečně neděsí, pokud se u někoho něco podobného vyskytne za předpokladu, že mají jinak v pořádku žilní systém, (netrpí na krevní sraženiny) a nemají žádný problém se srdcem. ...
Už nechci otravovat mailem, ale tady mne po dnešní objednávce zarazila věta  - pakliže nemají problém se srdcem,,, a to tedy maminka má, které chci Zapper koupit... MOhu se o tomto někde dočíst více? existují frekvence, které tedy to srdíčko neohrozí? nebo co teď s tím?
díky moc Kasha
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: Středa, 16.02.2011, 21:02 »

Pokud je nějaký problém se srdcem, raději bych od klasického zapingu upustil a řešil to spíše plazmovým generátorem v některém centru, kde jej provozují.
Objednávku na CPZ není problém v tomto případě samozřejmě stornovat.
Zaznamenáno

kasha
návštěvník
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: Středa, 16.02.2011, 22:26 »

Pokud je nějaký problém se srdcem, raději bych od klasického zapingu upustil a řešil to spíše plazmovým generátorem v některém centru, kde jej provozují.
Objednávku na CPZ není problém v tomto případě samozřejmě stornovat.
Grafte, prosím zatím objednávku ponechte tam, a já ještě okolo toho něco pozjištuji...
možná by jste mi dal radu, co by to měla být za vada srdce?... které se negativně zappingu dotýká??? moc díky,,, nutně potřebuji vyřešit mamku a zatím se chytám stébla Úsměv díky...
Zaznamenáno
Craft
člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 322Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 24.02.2011, 20:22 »

Tohle se sice nikde přesně neuvádí, ale nemělo by se především jednat o kardiostimulátor a dále v případě zvýšeného rizika tvorby krevních sraženin a také problémy s žilním a cévním systémem u srdce nebo jeho okolí. Rozhodně bych také zaping nedoporučoval nikomu po prodělané srdeční nebo mozkové příhodě.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!