Generátory koloidného striebra Craftgen KSG4Info 22.10.2009
Spuštěn nový internetový obchod E-shop.


27.4.2009
Zahájen prodej generátorů Craftgen i na území Slovenska.


Info 15.1.2009
Spustenie samostatnej internetovej prezentácie generátorov Craftgen. 
www.craftgen.cz a www.craftgen.euGenerátory Craftgen pracujú na princípe elektrolýzy a boli navrhnuté a zostrojené tak, aby boli schopné produkovať veľmi kvalitný koloid striebra, čo znamená produkciu veľmi malých nanočastíc striebra. Správna voľba pri výbere generátora na výrobu koloidného striebra (ďalej len KS) z tých, ktoré sú dostupné na trhu, je iba prvou podmienkou na výrobu kvalitného KS. Druhou a veľmi často opomínanou podmienkou je práve správny výrobný postup, ktorí mnohí výrobcovia týchto prístrojov (buď z neznalosti, alebo kvôli vyzdvihnutiu jednoduchosti svojho prístroja) zámerne neuvádzajú. Všetky dôležité podmienky, princípy a postupy spojené s výrobou kvalitného KS sú už opísané tu. Prístroje tieto podmienky spĺňajú. Všetky generátory Craftgen sú manuálne kalibrované za špecifických podmienok, zaručujúcich kvalitu výsledného koloidného striebra.
Tieto prístroje takisto spĺňajú všetky príslušné ustanovenia predmetných predpisov Európskeho spoločenstva a sú vybavené certifikačným symbolom CE, ktorý potvrdzuje ich bezpečnosť.

* Generátory Craftgen KSG4 sú už určené pre širokú verejnosť a a ich obsluha je do maximálnej možnej miery zjednodušená - aj vďaka podrobnému, užívateľsky prívetivému, návodu vo forme postupov krok za krokom. Vyhnete sa tak mnohým, zbytočným chybám pri výrobe koloidného striebra.

Modelové řady:
Craftgen KSG4-CB3.TA 
Craftgen KSG4-Dual.TA
Craftgen KSG4-CB3.TA-NS / KSG4 - Dual.TA-NS

Časté dotazy a odpovědi k těmto přístrojům

Tipy na aplikáciu KSCraftgen KSG4-CB3.TA:
  (zastoupení pro prodej na SK)

Prístroj Craftgen KSG4-CB3.TA  je novým nástupcom úspešného modelu  Craftgen KSG3-CB3. Nový model KSG4-CB3.TA, rovnako ako jeho predchodca je navrhnutý a zostrojený tak, aby bol schopný produkovať veľmi kvalitný koloid striebra, čo znamená produkciu veľmi malých nanočastíc striebra. Automatická zmena polarity elektród v pravidelných intervaloch je u všetkých prístrojov Craftgen považovaná za bežný štandard. Model KSG4-CB3.TA má oproti svojmu predchodcovi niekoľko inovácií a štandardne už obsahuje funkciu Time Accelerator, ktorá umožňuje v prípade potreby výrazne znížiť čas výroby koloidného striebra (až o 50 %), pri zachovaní kvality KS.

* Pri staršom modeli KSG3-CB3 sa dá funkcia Time Accelerator implementovať za servisný poplatok.

Prístroj je vybavený tromi prevádzkovými režimami pre čo najširšiu možnosť výroby koloidného striebra a nie je obmedzený iba na produkciu jednej koncentrácie, ako iné prístroje.

V případě požadavku přepravního a skladovacího obalu pro přístroj a příslušenství je nutno zvolit variantu s obalem.


1. režim: a výrobu vysoko kvalitného koloidného striebra s veľmi malými časticami striebra a s objemom 300 ml, určeného na vnútorné aplikácie na sliznice alebo na inhaláciu. Možnosť výroby koncentrácií 5, 10, 15 a 20 ppm.

2. režim: na výrobu vysoko kvalitného koloidného striebra s veľmi malými časticami striebra a s objemom 400 ml určeného na vnútorné aplikácie na sliznice alebo na inhaláciu. Možnosť výroby koncentrácií 5, 10, 15 a 20 ppm.

3. režim: na rýchlejšiu výrobu väčších koncentrácií, určených iba na vonkajšie aplikácie, t. j. na kožu prípade na aplikáciu na flóre o objeme 400 ml. Neodporúča sa jeho vnútorné užívanie, pretože pri výrobe koloidného striebra pomocou tohto režimu dochádza k zámerne väčšej produkcii väčších častíc striebra, alebo klasterov. Možnosť výroby koncentrácií 10, 15, 20, 25, 30, 35 a 40 ppm.

Vďaka týmto trom implementovaným výrobným režimom sa dá získať hneď niekoľko generátorov v jednom.

Čas výroby koloidného striebra (ďalej len KS) týmto generátorom o objeme 400 ml bez aktívneho prvku Time Accelerator pre koncentráciu 20 ppm je až 16 hod. To je dané predovšetkým tým, že prístroj je primárne určený pre bežného užívateľa a na dosiahnutie kvality KS je nutné časy na jeho výrobu predĺžiť a dodržať, aby sa zachovala minimálna veľkosť častíc striebra. V prípade oveľa kratších časov (niekoľko desiatok minút) sa pri prístrojoch určených pre bežného používateľa nedá vyrobiť vysoko kvalitné KS, čo sa týka aj zachovania jeho kvality pri dlhšom skladovaní. Výnimkou je vo všetkých modeloch Craftgen integrovaný prvok Time Accelerator, ktorý umožňuje skrátiť v prípade nutnosti dobu, potrebnú na výrobu KS do rozumných medzí pri zachovaní kvality. Pri výrobe je veľmi dôležité aj striktne dodržiavať postupy a rady uvedené v návode od prístroja, pretože len tak sa dá docieliť vysoká kvalita KS.


Snahou pri konštrukcii modelu Craftgen KS4-CB3.TA bolo skĺbiť všetky kritériá, t. j. vytvoriť generátor pre širokú verejnosť s maximálnou možnou kvalitou výroby (vzhľadom na použitú konštrukciu), ľahkou obsluhou, variabilitou, bezpečnosťou a aj cenou. Generátor je dodávaný buď s 2 ks Ag elektród o rýdzosti 99,99 a priemere 2 mm (kvôli nižšej nadobúdacej cene) alebo 2 ks Ag elektród o rýdzosti 99,99 a priemere 2,5 mm. Všetky Ag elektródy sú dodávané s atestom rýdzosti (čistoty) od popredného českého výrobcu drahých kovov, čo zaručuje kvalitu a pôvod použitých elektród.

Súčasti generátora:
- zdroj s riadiacou elektronikou (napajanie zo siete 230 V / 50 Hz, 60 Hz)
- hlavica na uchytenie elektród
- 2 ks Ag elektród o rýdzosti 99,99 a priemere 2 mm alebo 2,5 mm (podľa požiadavky)
- laboratórna sklenená nádoba na výrobu KS
- sterilná liekovka 300 ml z tmavého skla na uchovávanie vyrobeného KS
- laserové svietidlo (kvôli kontrole veľkosti častíc vo vyrobenom KS)
- čistiaca špongia na elektródy
- podrobný návod na obsluhu, výrobu a údržbu
- český atest a osvědčení o jakosti k dodávaným elektródam
- odporúčanie na užívanie KS
- pomocník pro řešení potíží při výrobě koloidního stříbra

Craftgen KSG4-Dual.TA:   (zastoupení pro prodej na SK)

Funkčne zhodný s opisom modelu KSG4-CB3.TA  s tým rozdielom, že umožňuje výrobu KS nielen o objeme 400 ml, ale aj 800 ml. Prístroj je určený pre každého, kto požaduje výrobu i väčšieho množstva KS za rovnaký čas ako s modelom KSG4-CB3.TA a to v rovnakej kvalite.

V případě požadavku přepravního a skladovacího obalu pro přístroj a příslušenství je nutno zvolit variantu s obalem.


1. režim:
na výrobu vysoko kvalitného koloidného striebra s veľmi malými časticami o objeme 400 ml alebo 800 ml určeného na vnútorné aplikácie na sliznice, prípadne na inhaláciu. Možnosť výroby koncentrácií 5, 10, 15 a 20 ppm.

2. režim: na rýchlejšiu výrobu väčších koncentrácií, určených iba na vonkajšie aplikácie, t. j. na kožu, prípadne aplikáciu na flóre s objemom 400 ml alebo 800 ml. Neodporúča sa jeho vnútorné užívanie, pretože pri výrobe koloidného striebra pomocou tohto režimu dochádza k zámerne väčšej produkcii väčších častíc striebra, alebo klasterov. Možnosť výroby koncentrácií 10, 15, 20, 25, 30, 35 a 40 ppm.

Súčasti generátora:
- zdroj s riadiacou elektronikou (napájanie zo siete 230V / 50Hz, 60Hz)
- hlavica na uchytenie elektród
- 4 ks Ag elektród o rýdzosti 99,99 a priemere 2,5 mm
- laboratórne sklenené nádoby na výrobu KS
- sterilná liekovka 300 ml z tmavého skla na uchovávanie vyrobeného KS
- laserové svietidlo (kvôli kontrole veľkosti častíc vo vyrobenom KS)
- čistiaca špongia na elektródy
- podrobný návod na obsluhu, výrobu a údržbu
- český atest a osvědčení o jakosti k dodávaným elektródam
- odporúčanie na užívanie KS
- Pomocník pro řešení potíží při výrobě koloidního stříbra

Craftgen KSG4-CB3.TA-NS / KSG4-Dual.TA-NS:   (zastoupení pro prodej na SK)

Tyto modely vycházející z osvědčené řady KSG4 jsou primárně určeny pro extrémní zátěžový provoz. Popis jednotlivých modelů je shodný s modely bez koncového označení NS.

V případě požadavku přepravního a skladovacího obalu pro přístroj a příslušenství je nutno zvolit variantu s obalem.


Prípadný záručný a pozáručný servis a predaj náhradných súčiastok obsiahnutých v príslušenstve je samozrejmosťou. Všetkým majiteľom generátora Craftgen takisto ponúkame možnosť kúpy náhradných elektród za výhodnejšiu cenu (zastoupení pro prodej na SK).


Dôležité upozornenie:
Zodpovednosť za následky vzniknuté z dôvodu nesprávneho alebo nadmerného používania koloidného striebra, rovnako ako aj za neschválenú distribúciu vyrobeného koloidného striebra nesmie každý samovýrobca, t. j. užívateľ prístroja sám.


* Snaha o produkciu vysokých koncentrácií má nielen svoje výrobné, ale aj zdravotné úskalia, na čo je potrebné pamätať.

* Za štandardnú koncentráciu koloidného striebra na vnútorné užívanie je považovaná hodnota 10 ppm
.

Upozornění: Objednávky na území Slovenska není možno provádět přes e-shop www.craftgen.cz a budou automaticky stornovány.

Prístroje s uvedeným príslušenstvom v cene sú prodávány našim výhradním zastoupení pro Slovensko na této adrese.
^ nahor ^

Validace stránky